Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio na faxu, sad doshao gajbi i planiram da igram ili fahrenheit ili f.e.a.r, odluchicu posle hasa :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

otju raskrsnicu... wont u let me shoot them porky karleusa lovers... plz

btw, bio na fruskoj gori (u jednoj od mojih mnogobrojnih vikendica:) i, pored jedne nadrealne scene kojoj sam prisustvovao, celo prepodne sam nesto petljao oko rakije domace prepecenice. Presipao iz buradi u neke kante i bas sam udisao par sati sljivovicu ceo dan me bolela glava... ko popers ako je neko probao :P

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

ja sam donosila iz engleske...a neko mi rece da ima i kod nas...

ako ima kod nas ima u nekom sex shopu samo.. mada sumljam jer je navodno ilegalno =(

sta da ti kazem... kad ces opet u UK? =)

btw ako ti je nesto extra bitno pm me pa cemo se dogovorimo imam nekog u Londonu

Link to comment
Share on other sites

( :

nista hitno,nacicu vec nekako...

hvala anyway...

Realno, popers je sranje. Hemija budjava. Ako ti je bash stalo, recicu ti sutra gde moze da se nabavi, ortakinja je skoro nabavljala ovde.

@topic: Nisam bio u shkoli, izblejao malo kod shkole, pa se nashao sa ortakom u gradu (Chodah), pa doshao kuci oko pola 9. Jeo, reinstalirao windows, i sad sam spreman na refresh AS-a do smrti (tj. dok ne nadjem pristojnu metu) [:D].

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

A shto se tiche IvYu-ja...noooou, vraticu sve, samo nemoj da poteze Marshicanina [:p]

Jos gore, potegnuce Labusa! [V]

Nisam znao sta je poppers. [:I]Sada znam. [;)]

Bio do lekara. Dobio standardno sledovanje eritromicina i kapi za nos.

Pazario jaknu na pijaci. Izgledam prefinjeno u njoj. [:)]

Uzo i neke dukseve, pa revizirao stanje u ormanu.

Cale ce opet dobiti gomilu odece koje su mi omalile. [:)]

Sisao se. Posle sabio pljesku sa kravica jogurtom. [:p]

Na danasnji datum pre 20 meseci sam prvi put poljubio moju "debelu".

Tim povodom bio do skole da joj odnesem nekog medu.

Shvatio sam da joj uopste nista ne poklanjam.

Mozda se to i promeni. [;)]

Sad idem da jedem, pa da se oribam.

P.S. I konacno sam odgledao Der Untergang!!

Predobar film, predobri glumci...

Uf kakav dan... [:)]

Link to comment
Share on other sites

lol bre, kako ga ne znash ;) on je ruski sheshelj - zhirinovski :)))

Sad kad si to rekao, ispade mi drago sto nismo znali ko je :))

Inache, vidim da niko nije iskoristio priliku, pa cu ja - Pohvala za uveseljavanje RHHa ide Ivanovoj kevi, koja je kroz tri vekne strudle uspela da unese zhivost u nashu malu druzhinu. Bilo je tu oldskul strudle sa makom koja je so fine, posebno sto ima vise maka nego testa (takvu i ja pravim ;)), a nije bila losha ni ona sa visnjama - ali sa slatkim sirom ... covece ... To je nesto sto sam jurio ivana da juri kevu da pravi jos od Decembra prosle godine, i evo, proslog petka je podlegao pritisku. Stvarno je odlicna strudla sa sirom, pozdravi kevu. Kapiram dodushe da joj je dovoljna satisfakcija bila kada si javio da smo sve pojeli za 10 minuta, iako nam je zapravo trebalo 14 min :)

Pohala za uveseljavanje preRHH perioda ide Zwerku i njegovim uvek zanimljivim pricama kojima nas je uveseljavao uz uvek neskrivenu pomoc mladjanog Nenada :) Ah da, sa RHHa je fino za zabelezhiti i partiju pod imenom "da ovako igrate na turniru izbacili bi vas pet puta do sada" u trajanju od mislim nesto ravno dva sata.

Link to comment
Share on other sites

U subotu sam dobio zamenu na greb greb lutriji od 30 dinara ... ne znam ni sta mi bi da je kupim, valjda mi se javilo da cu dobiti skuter :> Na redovnom basket igranju koje je ukleto jer se svaki put neko povredi ovoga puta su bile dve povrede, razmisljamo da taj termin zamenimo za odlazak na meditaciju ... Zao mi je sto nisam mog'o sinoc da odem da vidim kako krule radi pos'o, uvek nesto iskrsne nedeljom popodne. Inache sam juche bio i prilicno smoren, za razliku od danas kada me je prijatno iznenadilo to sto nije bilo loseg vremena, iako su ga najavljivali. Baba napravila sjajan krompir uz pecheno pile (kazhe da taj je pticiji grip samo propaganda i da nije stvarno) pa sam se bas fino najeo za veceru.

Sad razmisljam kako cu sutra da organizujem dan, nesto me svasta ceka da zavrsim, a kao ciljam da ustanem bas rano, al' sam sto posto siguran da mi to nece poci od ruke pa cu ustati oko 9 :)

ovih dana su napravili svinjac u kraju, bio čolin koncert, al vidim da je neko već oprao dvori
Link to comment
Share on other sites

"Kako vam je muz?"... (u tom trenutku mi svane sta se nedavno desilo)..."je l' i dalje mrtav?"

[:0]

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...