Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malo mi je muka od admina koji prete da oce da me banuju.. Dooh izlizana tema vec milion puta.. Jednostavno me bole ***** banujte me...

[xx(]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

..neki su cak i postali bliski sa ovim topicom....

znam da bi danas nesto trebalo da uradim..ali nikako da se setim , mozda odem kod drugarice na sajam da je malo smaram dok radi :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

evo me na faxu, smaram se na analizi i dizajnu algoritama, gde lik objashnjava JUnit 3 dana, a svi blenemo ko tele u sharena vrata.

Gajbi kad dodjem imam neko veliko spremanje sobe, koje sam juche zapocheo, pa cu kao danas da zavrshim. Sutra nemam fax, tako da cu da se izlezavam ceo dan, i popodne da idem na tekmu :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jutros sam taman sredio neke svoje tekstove, i otvorim sledeci i kao, ma ne mogu da ga sredjujem, odem nesto da surfujem kad ono - nestane struje. Dobro je da nisam poceo da sredjujem i taj, smorio bih se da moram da radim sve ispocetka. Onda sam otishao da trazhim neki dobar ranac u gradu, nisam uspeo danas da nadjem nista sto bi zadovoljilo moje potrebe :) Sada planiram da montiram neki TV tuner, i tako ... videcemo vec kako ce to da prodje.

Link to comment
Share on other sites

bio u zemunu u nekom kafiću, blejao, sad sam se vratio i pojeo neku kitkat čokoladicu, zaboravih koji ukus.. sad slušam neki gej rnb i overavam forum.. posle treba da perem sudove, mada možda i ne moram, kapiram da ima još čistih čaša i viljuški, a samo to trošim..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...