Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

hladno je ko u štenari.. keva je sjebala vrata koja vode na terase jer ih koristi umesto jebenog špajza, sad dihtuju ko da su na soliteru u blokovima.. a klima me nešto zajebava, neće da greje lepo..

jeo sam kinesku iz lude kuće, i za čudo bila je odlična.. sad ću da spremim neki has i da gledam isijavanje :)

Danas isao na ispit, pao, isao na basket, sad se nazdrao i planiram da idem negde da gledam tekmu.

bolje da si pao na basketu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio do kutje chaja da isprobam neke nove chajeve. Pio sam neki zeleni En Shi Yu Lu, nov chaj, ima preporuku od mene, dobar skroz. Preporuka ide i za Turski med kao i Sam Bodhi. Posle toga se malo smrz'o napolju koliko duva, vadim definitivno debelu jaknu iz ormana, pa onda gled'o tekmu ... i to u trenutku kada sam otisao u klonjaru, dali dva gola (dobro, gol i jedan ofsajd). Ulazim u trenutku kada je taj drugi "gol" i ono ortak kazhe "2:0", rek'o zeza me kad ono... skoro ;)

Link to comment
Share on other sites

@ch1zra

...

jeah.. to, sad u kad dodjem u zrenjanin, idem tamo... (:

nego...

@topic

Vrnuo se sad sa certa no comply-a, dawg itd... pa sad uchim neku 'smitzu na bassu sutra za probu u 10h ujutru...

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

eo chekam da se izgradi neki rudnik na uni1 pa da mogu da stavim drugi da se gradi pa da spavam .... inache ziv smor, sutra neko legalno crtanje (graffiti) u pizdi materini a ne znam ni shta cu crtati ... boli me vrat od prodigyja samo tako ... sve u svemu ..... jedan veliki SMOR!

Ziveo Tandarabriks, nash vodja !

Link to comment
Share on other sites

Juce sam popio par grama vitamina C, dva grama aspirina, i 3-4 litra chajeva, danas nameravam istim tempom da se rokam, treba da izdrzim celu noc u klubu, produvao me vetar preterano :/

Lepo sam se naspavao, sad overavam forum, grejem sobichak, i cirkam toplu chokoladu, palim kod bakute i dekute na rucak u 1...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Aspirin je dobar za sve, znas kako kazhu ;)

Inace jurim nesto, pa sam se malo smorio, cekam rucak pa da znam sta i kako dalje. Imam i neke tekstitje za danas da pisem, ne znam koliko ce mi vremena to oduzeti, i tako svasta nesto je predamnom. Nekako nikada nisam voleo nedelje :)

Link to comment
Share on other sites

bili neki drugari, igrali pes, objasnio im ko je tata :)

sutra fax, smorio sam se, iako sam imao raspust od 3 meseca.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ortakinja dosla sa exkurzije. Dobio sam jeftinu kopiju matorog Safhauzena i sav sam hepi. Izgledam prefinjeno. :)

Idem sutra u skolu da radim kontrolni iz mate iako sam presao na vanredno. Cisto da pohvatam zadatke.

Moram da pocnem da ucim. Uskoro ispiti.

Ostavljam nocas da se skida Der Untergang, Ivan ga nahvalio pa se unapred radujem gledanju.

Eto, ispraznio sam se. Odo sad da spavam. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...