Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

boli me zub

ali kiflice lakijeve babe bile su vredne toga!

vaistinu :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hehehe ... prenecu babi utiske, sigurno ce hteti da nastancuje jos kad je tako nahvalite, sva se nakupi pozitivne energije za pravljenje kiflica :)

Inace evo stigoh iz grada, calabrcnuo neku pljeskavicu, malo se smrz'o al' ajd sad, a pre toga bio na prodigyju pa pre toga na RHHu. Ne bih da ovde gnjavim oko prodigyja, tamo cu u "oficijelnom" topicu, a moram priznati da mi je skroz bilo krivo sto u bigzu nemam neki krevet, da ne moram da se cimam peske do kutje :)

Link to comment
Share on other sites

hehehe ... prenecu babi utiske, sigurno ce hteti da nastancuje jos kad je tako nahvalite, sva se nakupi pozitivne energije za pravljenje kiflica :)
\0/ bakutaaa.shta nam bre uradi sa onim kiflicama sve kao ne mozesh vishe zalogaj da progutash a neshto te vuche da uzmesh josh koju:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

BABA \o/

laki, kupi turbo maksimus..

i tako..

izgleda da mi se normalizovao zub (odnosno mesto na kojem je bio), ne boli me, sad ću popiti kafu, skontati neki doručak možda, pa palim na adu da gledam drugare kako igraju bejzbol..

Link to comment
Share on other sites

izgleda da mi se normalizovao zub (odnosno mesto na kojem je bio), ne boli me
ma kazem ja, te kiflice su chudo....koji ej samo tajni sastojak?morfijum,brufen,novalgetol;))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ma kazem ja, te kiflice su chudo....koji ej samo tajni sastojak?morfijum,brufen,novalgetol;))

Kafetin + neke male smesne braonkaste tabletice, pojma nemam sta su, a nece da kazhe :> Al' da su kiflice delotvorne u lechenju bola i deluju kao melem, istina ;)

laki, kupi turbo maksimus..

To je podstrek koji mi je trebao, odoh u radnju! ;) Kapiram da dodushe vise ne radi, al' sta sad ;)

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam se jutros vratio sa ekskurzije, i sad sam se kud i kamo pribra...mada ima josh da spavam sledecih nedelju dana da bih se povratio...bilo je dojaja. Vishe informacija kasnije.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam juce zakljucio da se lako mogu povezati rastrkani geografski pojmovi kao sto su Sicevacka klisura i Vracar, a da to zatim uglavnom dovodi do cudnih posledica, i zakljucaka kako je svet mali :)

Danas isao na ispit, pao, isao na basket, sad se nazdrao i planiram da idem negde da gledam tekmu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

proslavljao sam dedin 80. rodjendan u jednom beogradskom restoranu. Teleca corba, rolovano pilece belo meso i naravno shopska salata. Toliko mi je dobro da mi je sva krv sisla iz mozga. Mislim da cu sada da spavam

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...