Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa i jesam reko ubijen

Green rece da nije mrtav vec samo ranjen

Ja sumljam da je preziveo 3 metka ali ajde

Ja juche/prekjuche chitao u Blicu da je ranjen lik. Mada ono, ako je 3 metka...hmmm.

@topic: Doshao kuci malopre. Nisam imao poslednja 3 chasa, bio sa devojchicom do njene tetke neshto ([:)]), sad blejim, pa ce ona da mi dodje za nekih sat vremena. Do ekskurzije T-3 dana.

@Lord: Eto prednosti kad imash ribu iz iste shkole [:D].

Link to comment
Share on other sites

Tri metka u grudi "ranjen". Pre bih rekao upucan, to mi vise vuce na smrt, posto ce taj verovatno i knoriti...kretenoidi.

Na TVu su rekli "upucani mladic je odavno poznat policiji". Mislim da to dovoljno govori o tome zasto je upucan.

Inace sam bio kod babe na rucku, kako pravi "posne punjenje paprike" (ono, paprika + krompir + pirinac) pa to nema nigde, prste da polizhes, skoro da su bolje od onih sa mesom. Pa plus pogacha i paradajz salata, podmiren sam za ceo dan.

Malopre sam onda (zarad ovako lepog dana) od kutje peshke dosao do bigza, fino se proshetao, napravio sebi koladzis i popeo se na krov. Neverovatno kako covek mozhe da se zagleda u ono sto se desava na ulicama, reci, mostovima i da mu prodje sat vremena kao tren. Pirki vetritj, pijem pitjence, slusham muziku, gledam sta se dogadja ... Dodushe, morao sam da se vratim dole, imam nekog posla, al' sad imam i elana :)

Link to comment
Share on other sites

@Green: Ja al ce te vi da se bahanalishete na ekskurziji :D To netje biti zdravo... :D

@AyS: Brate, zajebavash me? Dodushe meni se to zamalo desilo...

@Topic: Odoh da hasam i da nastavim sa razvlachenjem po gajbi, shto je lepo ne itji u shkolu :D

Link to comment
Share on other sites

thx ;]

@topic

od sutra pochinjem da uchim

najveca studentska laz :)

anivej, standardno sedim na poslu, i smaram se kao 70% zaposlenih ljudi. cekam da zapalim kuci, sutra je neki praznik tako da ne radim ...

znaci ima da se konacno ispavam, pa negde da zapalim u neku prirodu da odmorim oci ... i posle da ih odma umorim sa wow-om :)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

anivej, standardno sedim na poslu, i smaram se kao 70% zaposlenih ljudi. cekam da zapalim kuci, sutra je neki praznik tako da ne radim ...

Sad me podseti kad rece da je praznik na vesti koje sam citao ... sta su radili oni ludaci novinari, ako sam dobro razumeo, uneli su neku bombu u avion do londona da pokazu kako sigurnost nije na nivou? Ako si uopste pratio vesti? :)

@topic - Sibam neki mail od jedno 10mb, cekam da on ode, ujedno sam sredjivao ovde nesto, usisao (zanimljivo kako braon tepih postane plav ;)) i razmisljam je kul kada obaveze odradis na vreme.

Link to comment
Share on other sites

@Green: Ja al ce te vi da se bahanalishete na ekskurziji :D To netje biti zdravo... :D

@AyS: Brate, zajebavash me? Dodushe meni se to zamalo desilo...

@Topic: Odoh da hasam i da nastavim sa razvlachenjem po gajbi, shto je lepo ne itji u shkolu :D

Pa ono... [:D]. Valjda se necu smoriti [:)]. Nego, spavao sam do sada, odmorio se lepo, devojchica nije mogla da dodje neshto, kasnije idem ja do nje. Keva sad sprema neke batake, mirishu mi, a gladan sam joooj. Posle moram da napishem rad iz Ustava (da, radimo radove iz Sociologije i iz Ustava (ista prof.)).

Link to comment
Share on other sites

laki, poetska dušice :)

elem, htedoh odavno da napišem ovde da mrzim kada me neko na ulici startuje sa nekim glupavim pitanjem dok slušam muziku.. mislim, ne može ona baba od danas da me ubedi da na autobuskoj stanici kod sajma od 200 ljudi samo ja imam sat..

a sve sam više zagrejan za ipod, išao sam danas da gledam njega i neke alternative, no niko ništa nema na lageru, pa će to sačekati (taman dok se ohladim i potrošim te pare nekako pametnije).

Link to comment
Share on other sites

sad sam se probudio, prespavao sam skoro ceo dan

iako moram da se razbijem od ucenja, ne mogu ni da se priblizim knjizi s' obzirom da su mi misli na exkurziji koja je za 4 dana

moram psihicki da se pripremim za put jer ne podnosim bus ni do bg-a, a kamoli 10 dana vucaranja po grchkoj

Link to comment
Share on other sites

Ocelavio sam se :), i bas bi bilo super kad bi mi neko rekao zasto sam to uradio!

Inace sam ceo dan pomagao profesoru iz srednje da se iseli iz stana, ruke su mi se otegle do poda i mrtav sam umoran! Izblejacu jos malo na netu pa idem da kupim alomu od kilo i da je sam pojedem! I tako ce da mi prodje jos jedan produktivan dan!

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Poceo si k'o Srba se njegovom zhenom ... :>

Da, izvalio sam da se malo previshe vidjamo...Verovatno zato shto smo se svadjali dosta prethodne 2 nedelje, pa kao sad je period kad je lepo. Valjda ce to posle ekskurzije da se vrati na svoje...svejedno sad krecem do nje i verovatno spavam tamo, cale i keva joj otishli u neku vikendicu, Jugovo gde god to bilo [:)]. Ne znam, nisam pametan...[:)]. Da li jedino ja ovde idem na ekskurziju samo 6 dana? Jebe*a XII...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Ja ne volim kad me neko na ulici prekida dok jedem :)

isti fazon.. nije mi se u skorije vreme desilo nešto slično, ali mislim da bih ga ladno oterao da cima nekoga ko nema pametnija posla..

stevo, ko te je razočarao, odma da ga banujem?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...