Jump to content

Koliko srece imate sa rollovima?


Maelkum

Recommended Posts

posle tog jednog instance, isao sam u scholomance najmanje 10puta, ubrs 2 puta, i nista nisam dobio od beaststalker,,, ni head,ni chest...jbg ;) nikada necu imati bas me nece...

He he jos si ti zelen, ja sam odradio ubrs 31 put i nije ni jednom ni pao wh, a stealth lbrs za shouldere ko zna kolko puta, tako da polako...

Link to comment
Share on other sites

Nastavak price od pre par dana ... U 2 razlicita runa random drop pristine black dijamant... naravno u oba slucaja svi rollamo... Prvi put rollam cistu stotku i dobijem ga, u drugom 54 i opet dobitak :) Kakva me sreca trenutno prati zaista se bojim da me ne pregazi autobus radi karmicke jednakosti :)

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

korekshn, kole je pasovo, neko drugi je rolo identichan broj ko azda, i onda dok su se svadjali kole je uzeo item koji je ostao na termaplagovom leshu =oD

ali u celoj prichi je najbolji Alen "nekad sam igrao mesec dana wow do 38og lvla" Azhda sa svojim "jao sta su meni rolali" prichama =o)))

Link to comment
Share on other sites

brate ja sam jednom rollovao 1 pa sad vidi.ali jedan je bio uzbudljiv.radio se u SFK ja bio u grupi sa Soulie-jem i sa jos dva lika.ja mage 26 lvl(Soloman) isao u SFK da pokupim ako budem neke dobre srece Robe of Aragul medjutim i

Soulie ju je trebalo tako da posle nekog vremena igranja i ubijanje Aragula on kao loot izbaci robe of Aragul i naravno ja i

Soulie rolujemo ja bacim 31 a on 33.u tom delicu sekunde sam bio malo tuzan ali posle me je proslo.nema veze ima vremena icicu ja jos mnogo puta u SFK i uzecu ga.

jos jednom cestitam Soulie na fer pobedi i da mi je drago sto je njemu zapao.

Link to comment
Share on other sites

Everything i have, i got alone =o)

znachi ja rolam jednocifreno non stop, sve 16 slot torbe i 2 epixa koja sam nashao nashao sam tokom solo grinda reputacije u WSu, kad god nesto padne ili rolam jednocivreno, ili nesto ispod 25 ili ako padne 100ka nekonme e onda ubadam 90+ samo tako =o))

no, pre par dana me je u sunken templeu kenjalozlo i naopako...znachi em sam bio jedini skiner i nazhanjo se dragonscaleova, em sam jedno 75% stvari na koje se rolalo ubo (od toga preko pola stvari na rolove ispod 50 no opet, neverovatno...ono osecam da sam potroshio svu srecu za sledecih mesec dana te vecheri =o))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...