Jump to content

Paladini


Immortalis

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Smarate sa tim "ovu klasu igraju samo klinci, ovu klasu igraju samo debili,"

Ne kapiram to kukanje, nishta time necete promeniti, blizz radi shta radi i tu vi nishta ne mozete da uradite. Ako vam se ne svidja igra jednostavno nemoj da igrate..

Opustite se malo i uzivajte u igri :-) e ne chim vas neki lik opere vi dojurite na forum i krenete da se derete njih "NERF NERF" ko neki klinci. Mozda vas je dobio jer bolje igra ili ima bolje iteme ili ga usrali crits ili vi jednostavno nemate veze da igrate :-)

btw mene kad rokne lik ja ne dodjem na forum i krenem da se derem "ta klasa je imba, NERF NERF" nego razmislim zbog chega sam izgubio i gde sam pogreshio i trudim se da opet ne napravim istu greshku ili probam neshto drugo n stuff... ect ect :-)

Koliko vidim ovde sve pro igrachi na forumu [:p]

btw

"AWP is imba!! i mean what the fuck.. one shot one kill.... FFS NERF fucking AWP !!1~" *runs around n yells NEFT NERF AWP*

"AWP is fair and you know it! Besides, it has 1.5sec cooldown, so that makes it fair"

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Smarate sa tim "ovu klasu igraju samo klinci, ovu klasu igraju samo debili,"

Ne kapiram to kukanje, nishta time necete promeniti, blizz radi shta radi i tu vi nishta ne mozete da uradite. Ako vam se ne svidja igra jednostavno nemoj da igrate..

Opustite se malo i uzivajte u igri :-) e ne chim vas neki lik opere vi dojurite na forum i krenete da se derete njih "NERF NERF" ko neki klinci. Mozda vas je dobio jer bolje igra ili ima bolje iteme ili ga usrali crits ili vi jednostavno nemate veze da igrate :-)

btw mene kad rokne lik ja ne dodjem na forum i krenem da se derem "ta klasa je imba, NERF NERF" nego razmislim zbog chega sam izgubio i gde sam pogreshio i trudim se da opet ne napravim istu greshku ili probam neshto drugo n stuff... ect ect :-)

Potpuno si u pravu.

Link to comment
Share on other sites

Paladini su odlican suport, u pvp, ili pve. Ali solo nije za pohvalu. Zato sam i rekao da je klasa jadna iz vec pomenutih razloga.

ja bih bash rekao obrnuto .. mislim koji suport auru koji ukljuchish i zaboravish tu i tamo judgujesh neki seal i klenz klenz klenz .. a ako morash da hilash to znachi da ili priest ne radi posao ili je warrior povukao previshe

a za solo .. pa ja nisam naleteo ni na jednu outdor zivuljku koju nisam mogao da solujem .. isto vazi i za duel .. ne moze niko da ti prismrdi

po meni osnovni problem kod paladina lezi u tome shto nema nikakav nachin da zadrzi aggro na sebi tj bilo kakvo tenkovanje .. chak i off se pretvara u nocnu moru

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Paladin moze 1 x 1 da dobije istog krepa kao i svaka druga klasa , problem je sto mu treba 10 minuta da to uradi ... ja lichno kazem gore i od druida .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam koje ste vi to kripove ubijali 10 minuta al' vazi..Ja sa mojim palyem(lvl 44 nisam igro skoro 3meseca)dok se nisam prebacio na retribution imo sam malih problema sa ubijanjem kripova, ali ono sad seal of command,vengance itd. jebu kevu i nemam problema da sam ubijem kripa 3 lvl-a vece od sebe dok 4lvl-a veca treba malo vishe vremena sbog missa,resista,parry itd ali ga na kraju ubijem da me ne skine ispod 30%.Takodje pravim dosta veci dps nego roug ili hunter,mag slicnog lvl-a,tako da ne vidim i nije mi jasno kog to moba vi tuchete 10 minuta i ne ubijete?? lol bre... :/

Link to comment
Share on other sites

? brate o chemu vi prichate ?

jel moze (osim warloka) bilo koja druga klasa u obichnoj opremi da dobije npr elite goleme u ungoru ? volim shto neke zakljuchke ovde izvode ljudi koji nikad nisu igrali paladina

mag dobija sa obicnom opremom 1 golema... sa jacom opremom moze i 2

@losmi

nemogu da verujem sta citam...

Link to comment
Share on other sites

Imao sam paladina lvl 35 , i dobro cisto da napomenem , nisam mislio da pala stvarno ubija obichno kreepa 10 min , nego sam mislio da ga ubija jaaaaako dugo i smoreno ... zato ih i nevolim :)

Nemam nijedan epic item imam + 150 dmg opremu na magu i dobio sam golema u ungoro ...

Cak sta vishe imam 2900 hpa i 5970 mane . Opusteno ... Jedino sto ne mogu da ubijem je onaj Vatreni majmun na onoj planini u centru , fire ridge kako se vec zove planina , nisma igrao maga 2 nedelje , sabijam loka :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam koje ste vi to kripove ubijali 10 minuta al' vazi..Ja sa mojim palyem(lvl 44 nisam igro skoro 3meseca)dok se nisam prebacio na retribution imo sam malih problema sa ubijanjem kripova, ali ono sad seal of command,vengance itd. jebu kevu i nemam problema da sam ubijem kripa 3 lvl-a vece od sebe dok 4lvl-a veca treba malo vishe vremena sbog missa,resista,parry itd ali ga na kraju ubijem da me ne skine ispod 30%.Takodje pravim dosta veci dps nego roug ili hunter,mag slicnog lvl-a,tako da ne vidim i nije mi jasno kog to moba vi tuchete 10 minuta i ne ubijete?? lol bre... :/

PALADIN PRAVI VEĆI DMG OD MAGA.....BUUUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

Ma

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...