Jump to content

AND THE NEW DOTA RISE (again) -_-;;


spo(ghost)

Recommended Posts

Changelog:

========

Chen Remake.

Silencer Remake.

Rune colors changed based on the type of rune. (suggestion from Mlock)

Pushed back the neutral spawn lag to before the creeps fight.

Buffed Insatiable Hunger.

Added some code to help random be a bit more random.

Fixed some issues with unstuck and added a message to warn not to move.

Fixed Radiance so it doesn't make roshan and ancients attack you.

Fixed Tinker attack range typo.

bash su se potrudili :)

dl: http://fasterfiles.com/files.php?cat=16&id=1226

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Added some code to help random be a bit more random

MISLIM JEBOTE U DEUSU OVOG VIKENDA U SVAKOJ DOBIJEM OMNIKNIGHTA, MOJ ORTAK GAJBI STALNO DOBIJA OMNIKNIGHTA NA RANDOMU, dok slithereena nisam vidjao dugo!!!

i ovo za rune me zanima, bice cool... lakse ce se videti sta je sta , neces morati da smaras sa mishem XD

zanimaju me takodje i novi chen i silencer (buduci da je stari chen bio imbalance)

najjace mi je bilo kad sam LOZIO juce u deusu ljude da se pojavila 6.15 omfg

jebote editujem 500 puta ovaj post

CHEN JE MNOGO MNOGO IMBALANCE... GORI NEGO PRE!!!

1. magija - usporava za 32% i unit koji je usporen dobija 32% vishe dmg -.-

2. magija - preuzimanje kripova

3. magija - teleportacija prijateljskog heroja na bezbedno mesto

4. magija - GLOBALNI MERKANSM!!!11111111

silencer je josh vishe imba i dobar je u tandemu sa maginom... ili nerubianom...

dakle prva magija mu je kao doom, gubis 40hp i mane / s 10 sekundi DOK NE BACIS SPELL ... znaci isprzis mu manu / nateras ga da je potrosi I GOOD GAME

druga mu je nesto vezano za kradju statistika drugih heroja ( nemam pojma )

treca mu je aura da kada neko baci magiju bude silencovan ( enemy )

i ulti mu je global silence XDDDDDDD

znaci za turnir

magina

tinker

chen

silencer

ezalor

GG XDDD

Edited by Sasuke-kun

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

ne sve se slazem sa njim ( po prvi put) samo sto sem magine treba ubaciti enigmu i onda to ima stvarno neku korist

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

ne sve se slazem sa njim ( po prvi put) samo sto sem magine treba ubaciti enigmu i onda to ima stvarno neku korist

chen + ezalor + tinker = ok

ali neznam cemu glupi sajlencer ili vagina?!?!

znam sta tu fali, ali, nije prica za forum [:D]

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

chen + ezalor + tinker = ok

ali neznam cemu glupi sajlencer ili vagina?!?!

znam sta tu fali, ali, nije prica za forum  [:D]

prebaci u privatni XDDD

to je moje mishljenje a ja nisam ni u jednom dota klanu...

silencer se moze pokazati kao veoma koristan...

cek da li je enigma sentinel ili scourge?? XDD

silencer lepo ima onu magiju kao doom sto ti svlachi helte i manu dok ti ne svuche 400 od svakog ili dok ti ne bacis magiju... to bacis na nekog idiota koji nema mane (tu uskachu magina/necronomicon)

global silence je dobar, a i aura moze da kontrira combo herojima tipa crystal maiden itd.

(kada baci magiju silencovan je na 4sec or somth, aura )

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

prebaci u privatni XDDD

to je moje mishljenje a ja nisam ni u jednom dota klanu...

silencer se moze pokazati kao veoma koristan...

cek da li je enigma sentinel ili scourge?? XDD

silencer lepo ima onu magiju kao doom sto ti svlachi helte i manu dok ti ne svuche 400 od svakog ili dok ti ne bacis magiju... to bacis na nekog idiota koji nema mane (tu uskachu magina/necronomicon)

global silence je dobar, a i aura moze da kontrira combo herojima tipa crystal maiden itd.

(kada baci magiju silencovan je na 4sec or somth, aura )

svuce mu nekih 300 hp-a posto heroji imaju rezistenc bla bla bla, to je vishe kao finishing spell, u fazonu bijete se i kao lik potrosi svu manu, ima malo helta(ali vishe od tebe) i ti mu bacish to govno i odesh u bazu na lecenje...... u sustini heroj je retardiran za neki opaki teamplay, mozda josh i moze da sluzi kao meso, kao blinkuje se medju njih sa aurom, pobacaju po jedan spell, i onda dodje tvoja ekipa i sabije, ali po meni je retardiran....

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Igrao sam sa preradjenim silencerom i heroj sabija ljudi. Zaboravljate na magiju koja mu za 50 mane po udarcu dodaje 120% INTa koji imate. Ja sam zavrsio partiju s dodatnih 150 dmg, a imao sam svojih base 160. Napravis Guinsoo, bacis mu ono za gubljenje healtha i mane, hexujes ga i lik nestaje. Ako ti bas bude frka, bacis ulti i nastavljas sa sabijanjem. Sabio sam Svena sa HoT, Satanicom i Crystalisom (approx. 2.5k HPa).

Da ne pominjem masovke, kad ujebes ceo njihov tim sa mass silenceom...

Edited by Mornee

Reserved for something catchy.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam malo igrao sa chen-om i mogu da kazem da je sasvim solidan heroj dakle ima magiju za uzimanje crepova koja ima dodaje helt pa tako vec na 7 nivao moze da ima 4 kripa od oko 950 helta sto je super meso za kule. s prvom magijom usporava i omeksava protivnika tako da zapravo moze i nekoga da ubije :) naravno globani mehanizam je za spasavanje bulja temmejtu :)

Lep & koristan heroj...

Link to comment
Share on other sites

Globalni mehanizam ;)

Ne, definitivno mi se Chen novi dopada vishe od Silencera. Opcije za teleport svojih jedinica odnosno damage nad protivnickim je super, a i fino je sto globalni heal tvoje "iznajmljene" ;) jedinice lechi full. Ja sam vrlo lako sa njim srusio kulu bez kripova u nekom prvom delu igre. Naravno, zezao sam se sam na mapi, nije bilo protivnika, ali opet.

Link to comment
Share on other sites

BTW, pomalo offtopic: http://www.think.com.my/article.cfm?art_ID=29 - zanimljivo :)

ovo mi se extra svidelo gj za ovo ,stvarno :))))

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Probao sam danas malo da igram protiv Silencera, skroz je zeznut ... Posebno sto sam isao na njega sa Chenom pa su otpadale sve opcije bacanja vishe magija kada si silencovan posle prve. Dodatni damage i uzimanje intelija je skroz bolesno... Nije lak za counterovanje nikako.

Link to comment
Share on other sites

Probao sam danas malo da igram protiv Silencera, skroz je zeznut ... Posebno sto sam isao na njega sa Chenom pa su otpadale sve opcije bacanja vishe magija kada si silencovan posle prve. Dodatni damage i uzimanje intelija je skroz bolesno... Nije lak za counterovanje nikako.

dada, veoma zajeban sajlencer, bacish mu 1vu sa chenom, i istopish ga sa 2 kenta i 2 urse :)) za nekih 5-6 sekundi, ali zato kad sajlencer dobije 25 lvl i ima nekih 300 int-a, onda sabija, ali do tad , chen u 25-om min rushi frozen throne :D

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

dada, veoma zajeban sajlencer, bacish mu 1vu sa chenom, i istopish ga sa 2 kenta i 2 urse :)) za nekih 5-6 sekundi, ali zato kad sajlencer dobije 25 lvl i ima nekih 300 int-a, onda sabija, ali do tad , chen u 25-om min rushi frozen throne :D

prvo nam reci kako ces da stunujes / usporis silencera (khm silence khm) [:p]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...