Jump to content

scg - spain


suba

Recommended Posts

Ma necemo dati gol iz kontre... ako ubaci Zigica, postizemo gol iz prekida... Inache, sto se rezultata tiche, moja prognoza je... 1:2 ili 1:1 ili mozda 2:1... ma neznam :)))

Eto, jedino sam gotovo siguran da cemo im dati gol iz prekida ako bude ubacio Zigica... Ovo nije utakmica za Kezmana... Nema sanse da ce on doci do izrazaja... ali znate vec ona sranja "poznaj Shpance" pfff... Nikad se necemo otarasiti manekena... tipa Milosevic... Siguran sam da u ovom trenutku nemamo boljeg napadacha od Zigica, ako hocemo nekog ko daje golove...

Link to comment
Share on other sites

Nemojte se zanositi, mislim da Shpanci nece dozvoliti da bude neresheno, tj. da sudbina grupe ne zavisi od njih... Ochekujem crveni karton za nas i pobedu Shpanije...

Nadam se da sam pogreshno procenio situaciju... :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

pazite ovo , moja taktika i dosta puta moze se reci da mi je preko 70%x upadala , kada god se igra neki derbi , ili neke reprezentacije (npr.. ovako , slicne jacine) a u kladionici stave 1.4 kvotu na 1 , a 6 kvotu na 2 , uvek stavim 2 , iz inata , jer po cemu je spanija bolja od scg ???? isto tako po cemu je luxemburg bolji od lihtenstajna ? tako neke sklj repke a obe smesne i kao ovi su domacini na njih kvota 1.5 , a to sto je repka posisala proslih 5 utakmica , nikom nista...ccccc

da je bilo boga i malo srece , bosna bi sabila spance...

moj tiket za nas (tri 2 )

SCG 2 (6)

SWE 2 (1.5)

FRA 2 (2.5)

fml

Link to comment
Share on other sites

@doca Evo ti kvote, pa se igraj ;)

0:0 8.50

1:0 6.00

1:1 6.50

0:1 10.00

2:0 5.50

2:1 7.00

2:2 17.00

1:2 21.00

0:2 26.00

3:0 8.50

3:1 11.00

3:2 34.00

3:3 67.00

2:3 67.00

1:3 67.00

0:3 67.00

4:0 17.00

4:1 17.00

4:2 51.00

4:3 67.00

4:4 101.00

3:4 67.00

2:4 67.00

1:4 67.00

0:4 67.00

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Ljudi sta vam je... to je Petko... Dobar je on, ali nece ubaciti Zigica, makar crko...

Protiv Litvanije ga je ubacio jer je itakmica bila resena i da ga ne bi publika smarala...

Ali kladim se da ce igrati sa jednim shpicem, i to kezhmanom... Kobajagi, on zna spance:) pa nije mesec dana tamo, sta on zna, jadan...

Kad bi se samo jednom opametio da stavi Zigica od pocetka... a ne kad je gotova stvar... Sto ne dade gol u onih poslednjih 10 minuta, da mu pokaze da je bolji od glupog Kezhmana i jos glupljeg Save...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Iako je rezultat dobar, igra definitivno nije...prvo sam pomislio da je teren nakvasxen do jaja...ali i to bi bio slab izgovor da ih jedan sxpanac po trojicu baca u nesvest, drugo niko nije izlazio na igracxa sa loptom tj. pusxtali smo ih da nam se usxetavaju do gola, srecom sxto su oni veci pavijani od nas...dalje Stankovic je igrao kao najveca pi*ka u duele je ulazio kao baba, cxuvao je noge kao da su od zlata, jeste da sam cigan, ali Deki je govedo...4-5-1 se do sada milion puta pokazalo da ne umemo da odigramo i koj moj forsira tu taktiku, nasxoj repki bi definitivno najbolje lezxala 3-4-3, posxto se i to po ko zna koji put pokazalo da ne znamo da se branimo. Sem kilavog Dekija koji je odma` posle tekme isxao da se cxepi bata Petku ispljuvao bi malo i degenericxnog Ilica koji kao prvi put u zxivotu da je video fubalsku loptu i nije mi jasno kako on uspeva da zxivi od fubala?! Cxestitke Vidicu koji nije kriv za prvi gol (prvu stativu pokriva Stankovic) pogotovu zato sxto je gol MEGA user i ona cigancxina Raul u zxivotu nece da pogodi tako nesxto ponovo...Za razliku od prosxle tekme gde je blistao Dragutinovi je bio daleko manje zapazxen, Gavrancxic kao i uvek konfuzan, Krstajic prosecxan, Duljaju svaka cxast bar se borio o crvenom kartonu cu malo kasnije...Djordjevic je odigrao do jaja samo sxto nije imao basx puno saigracxa koji su mogli da isprate njegovu igru, Koroman borbeno do kraja sa puno zxelje i imao je par momenata...mali Kovacxevic je trebao da udje na pocxetku prvog mesto indisponiranog kapitena...Kezxa je oke u prvom ni kriv ni duzxan se nije naigrao jer ruku na srce nije dobio ni jednu loptu...Zigic je pokazao da mu je mesto u prvih 11, odvlacxi pazxnju odbrane, kod prekida ako ga ne zabode napravice prostor za Krstajica i Vidica koji su takodje tate za prekide, sxteta sxo nije dao upotrebljiviju loptu Mateji i da sahranimo one prljave cigancxine...Zasluzxuju josx gore epitete i oni i stupidni sudija koji kao da nije dosxao iz premier lige vec iz prve francuske gey lige gde se svira faul za losx pogled, misliiiiiiim....svaki kontakt je kazxnjavao zxutim i onda vrh nije prekinuo tekmu iako mu je Zxigic pokazao kako je popasao modricu i cxini mi se da mu je iskocxila dzxomba na nozi i to tako da je morao da izadje iz igre, a sxpance bi izbacio iz FIFE jer su go*na najgora, mamu im je*em smrdljivu...i znao sam da ce da se igra dok nam ne zabiju gol i nije prvi put...Posle ove tekme moramo da izvucxemo neke pouke i da ne letimo previsxe u nebo, ne sme visxe da dopusxtamo da nas pretrcavaju kao Salgado i Tasmudo, svaki put kada bi dobili loptu stizali su opusxteno do gola itd. Sve u svemu bravo plavi i neka crknu sxpanci :)

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...