Jump to content

TUR


Recommended Posts

goga je u pravu, mario i adrian jedno upozorenje, na sledece cete da dobijete po bambija.

Uskaches sebi u usta... pogledaj ostale topice... samo jebiga... ja nisam opste poznati GOSU ovde pa ne smem da napishem 2,3 posta koji su off topic... mogu odmah sad da ti izvadim ovde 10 razloga za 10 usera ovog dela foruma da dobiju ban zbog "off-topicovanja".

Toliko od mene.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BF2 je u stolu vec dva dana a Tebe nema [;)]  Opet ce mi trebati jer ce se instalirati [:D]

  AJDE LJUDI JOS MALO PA NESTALO !!!!!!!!!!!!!  PRIJAVITE SE :  [xx(]deus.joca@gmail.com  [xx(]

  ili zelite da (........) dobije sto manje od nagrada?  [:D]  [:D]  [:D]  [:D]

oki, inace nabavio sam imidz za daemon tools , pa cu probati da ukradem maretu usb da ti donesem.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Uskaches sebi u usta... pogledaj ostale topice... samo jebiga... ja nisam opste poznati GOSU ovde pa ne smem da napishem 2,3 posta koji su off topic... mogu odmah sad da ti izvadim ovde 10 razloga za 10 usera ovog dela foruma da dobiju ban zbog "off-topicovanja".

Toliko od mene.

drugo je neka interna zajebancija, kakve je pun ceo forum. Neki ljudi se znaju, pomenu se neke stvari, i topic dobije 10ak strana blagog zajebavanja,ali se ne od skache od teme.

ali vi ovde prichate o cs-u,a na drugom topicu o basketu, i to je razgovor privatni tebe i adriana.

Dalje ti nemash nikakvo pravo da sam izvodish 10 razloga i 10 usera, jednostavno staz ti ovde nije dugachak, i treba da igrash po nashim pravilima. Simple as that.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Uskaches sebi u usta... pogledaj ostale topice... samo jebiga... ja nisam opste poznati GOSU ovde pa ne smem da napishem 2,3 posta koji su off topic... mogu odmah sad da ti izvadim ovde 10 razloga za 10 usera ovog dela foruma da dobiju ban zbog "off-topicovanja".

Toliko od mene.

mario, nisu oni ozbiljni , nego je 3 ujutru, pa nemaju sta da rade[:D] [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

drugo je neka interna zajebancija, kakve je pun ceo forum. Neki ljudi se znaju, pomenu se neke stvari, i topic dobije 10ak strana blagog zajebavanja,ali se ne od skache od teme.

ali vi ovde prichate o cs-u,a na drugom topicu o basketu, i to je razgovor privatni tebe i adriana.

Dalje ti nemash nikakvo pravo da sam izvodish 10 razloga i 10 usera, jednostavno staz ti ovde nije dugachak, i treba da igrash po nashim pravilima. Simple as that.

Shto se tiche zajebancije ljudi koji se znaju... Ja ih neznam, pa mi se nimalo ne svidja kada postavim ozbiljan topic, a neko koga neznam mi zaserava topic. Nek se zajebavaju u svom topicu ili preko pm-a, messengera i ako se vec znaju, nek to uchine uzivo...

Shto se tiche mog staza... Ja se toga uvek pridrzavam... evo sam napucao poprilichno postova, ovde sam nekih ~4 meseca... Ljudi, po chijim ja pravilima treba da igram su registrovani, mozda mesec dana, 2, 3 pre mene... Svoj "staz" nisu dakle stekli aktivnoscu na forumu nego time shto se znaju IRL. Ovo je forum i svi bi trebali da imaju koliko toliko ista prava... Ja sam po tim pravilima igrao vec 4 meseca... kao shto sam igrao i na drugim nekim forumima.

Kad bi me neko uvredio ili slichno, ja mu odgovorim sa smile-om i ochekujem da ce on da pomisli "ovaj lik je ok... " i odgovori mi prijateljskim postom... U vecini sluchajeva, na vecini foruma sluchaj je bash ovakav... ali to samo ovde ne vazi. Koliko god ja sluzio tu svoju "uslovnu" ja i dalje dobijam ruzne komentare. Cutao sam sasvim dosta... proshlo je 4 meseca od kako sam ovde i smatram da zasluzujem bar malo poshtovanja od ostalih chlanova...

Ja, ama bash ne vidim ni jedan razlog zbog kog bih trebao da imam "nizi rank" od ostalih.

Evo ovako :

(unapred da kazem da nikog ne napadam i da nemam protiv nikog nishta)

Ghost - standardni off topic-ovac... niko mu ne zamera... zashto bi kada svi znamo da dobro igra war i kad su dobri drugari u pravom zivotu ?

Sharky - Mister najpametniji... uvek je u pravu, dozvoljeno mu je da svakog nazove glupim, debilom etc.

Zerox - Neshto kao Sharky, samo malo manje...

Highl1 - ti si mi ok lik uvek bio, ali ovim postom si me razocharao...

Vladica - Jedini opushten lik koga savrsheno boli kurac za sve i uvek je raspolozen i nema neki poseban tretman prema bilo kome...

Ovo su par ljudi o kojima sam uspeo malo da stvorim sliku i koji su se malo isticali nekim svojim osobinama... Ostale ili nisam najbolje "upoznao" ili nisu ostavili neki poseban utisak na mene.

Link to comment
Share on other sites

Nije ti ovo komunizam, zna se ko je gazda :)

hahah gogo i tvoja jedna dobra u poslednjih metar dana.

mario sve koje si spomenuo i koje nisi a ovde postuju, imaju neki staz od oko ~godinu ipo sto na ruru sto na bivsim war3 forumima a to sto si pomenuo rl poznavanje ne pije vodu vladica igra war od 1.01 verzije toliko ga ja poznajem a opet je popio ban od h1 tako da uvek dobijes par opomena ako nastavis sponzorstvo bambija na na 2-7 dana posle ako nastavis etc.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

gogo, nakon drugog nasheg blio cijeg posta na ovom topicu sve je bilo off topik i nevezano za temu, tako da nemojte lika da smarate.

@mario ako imash takvo misljenje o vladici, u velikoj si konspiraciji [:D]

i sto se tice banovanja i gluposti , i svih ovih postova o banovanju , mogli ste umesto toga da nastavite off topic i da se niko ne flejmuje.... neznam u cemu je problem, ja sam imao 1000 retardiranih postova , goga , frimen manje vishe , vladicu mrzi da pishe i ima manje smisla za humor nego ja, ovaj forum bi trebao da bude zajebantski, posto nas je trenutno oko 30-oro koji ga posetjujemo aktivno i svi se manje vishe poznajemo.

i gogo , mario je posle 2gog posta na offtopicu rekao nesto tipa "ae da prekinemo off topic" ja sam to tek sad izvalio, ali tada sam vec bio postovao josh jedan off topic post i onda su se josh nadovezali, mislim , kolko puta se mariju nije svidelo kada ti pricash s'nekim o necemu sto njega ne zanima i on to jednostavno nije citao i samo je kulirao , iskuliraj i ti sad, i ja sam mnogo puta video tvoje postove tipa "kako sabijam itd itd" to svi rade, takva smo vrsta ljudi, i onda kao banuje ga hajli na 3 dana i kao "sad sam mu objasnio". ako je neko ozbiljan na ovom forumu , ja mislim da je to mario, a zbog jednog izletanja sa piste koji je minimalan u odnosu na nasha izletanja, uopste nebi trebao da bude banovan, posto smo ovde da se druzimo, zar ne?

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Shto se tiche zajebancije ljudi koji se znaju... Ja ih neznam, pa mi se nimalo ne svidja kada postavim ozbiljan topic, a neko koga neznam mi zaserava topic. Nek se zajebavaju u svom topicu ili preko pm-a, messengera i ako se vec znaju, nek to uchine uzivo...

Shto se tiche mog staza... Ja se toga uvek pridrzavam... evo sam napucao poprilichno postova, ovde sam nekih ~4 meseca... Ljudi, po chijim ja pravilima treba da igram su registrovani, mozda mesec dana, 2, 3 pre mene... Svoj "staz" nisu dakle stekli aktivnoscu na forumu nego time shto se znaju IRL. Ovo je forum i svi bi trebali da imaju koliko toliko ista prava... Ja sam po tim pravilima igrao vec 4 meseca... kao shto sam igrao i na drugim nekim forumima.

Kad bi me neko uvredio ili slichno, ja mu odgovorim sa smile-om i ochekujem da ce on da pomisli "ovaj lik je ok... " i odgovori mi prijateljskim postom... U vecini sluchajeva, na vecini foruma sluchaj je bash ovakav... ali to samo ovde ne vazi. Koliko god ja sluzio tu svoju "uslovnu" ja i dalje dobijam ruzne komentare. Cutao sam sasvim dosta... proshlo je 4 meseca od kako sam ovde i smatram da zasluzujem bar malo poshtovanja od ostalih chlanova...

Ja, ama bash ne vidim ni jedan razlog zbog kog bih trebao da imam "nizi rank" od ostalih.

Evo ovako :

(unapred da kazem da nikog ne napadam i da nemam protiv nikog nishta)

Ghost - standardni off topic-ovac... niko mu ne zamera... zashto bi kada svi znamo da dobro igra war i kad su dobri drugari u pravom zivotu ?

Sharky - Mister najpametniji... uvek je u pravu, dozvoljeno mu je da svakog nazove glupim, debilom etc.

Zerox - Neshto kao Sharky, samo malo manje...

Highl1 - ti si mi ok lik uvek bio, ali ovim postom si me razocharao...

Vladica - Jedini opushten lik koga savrsheno boli kurac za sve i uvek je raspolozen i nema neki poseban tretman prema bilo kome...

Ovo su par ljudi o kojima sam uspeo malo da stvorim sliku i koji su se malo isticali nekim svojim osobinama... Ostale ili nisam najbolje "upoznao" ili nisu ostavili neki poseban utisak na mene.

Pazi, iako bi trebala da postoji demokratija na forumu, nema je ko i u pravom zivotu. Ne mozes ti sada da odesh na trg i da psujesh svim politicharima mater, pre ili kasnije docice murija i odveshce te. Ali ako na trg izadje Vuk Draskovic pa krene da kenja, okupice se masa, i nece ga niko odvesti ,tako ti je i ovde sa pomenutim ljudima.

Evo i objashnjenja

Sharky - realno dechko koji najvishe poznaje ovu igru, igra i sa randomom, i sa elfom, gleda repove, zna igrache, i onda poshto mu je noviji internet i forum stazh, nervira se oko nebuloznih izjava noobova kakvih ovde ima mali milion. Mene je to davno proshlo, kao i turniri i ostale stvari, jer kod nas slabiji igrachi jedva chekaju greshku nekog da bi ga onda zajebavali kachili repove i sl. Npr primetio si moje prepucavanje sa savketom, likom koji je bio no1 spammer na junku, i koji je meni na jedan topic odgovorio "cuti ti, ti ne igrash" na shta sam mu ja odgovorio sa partijom u nishu gde mi bukvalno nije ubio jedinicu. Tako je i sa 95% ostalih non-gosu igracha odavde, svi se prave pametni, bezobrazni su,a ko igrachi su kite. Zato ja razumem sharkyja i zeroxa, jer momci kapiraju igru, znaju je,i nerviraju je noobovi

Vladica je opushten, jer njemu je svejedno ko i u zivotu, izgubio dobio bash ga briga, njemu je vazno da on uzme pare i da se napije ko stoka :)

Poenta je da ste vi napravili totalan offtopic privatnom prichom,na topicu o turniru, dok to ghost ili sharky ili neko treci radi,ali u manjem obliku. Umesto da ste ostali josh 10 minuta posle mecha i isprichali ste, vi ste ovde zaredjali 15 poruka za redom, a to ste mogli da obavite preko pm-a. Standardan offtopic tipa "sharky bulja si" , "vladice noobaro" je ok za ljude koje ih znaju, i da ste vi razmenili po jedan odgovor bilo bi ok. Ako ste vec napravili 15 postova zaredom, preshao bih preko toga da je to bilo o warcraftu i o turniru,ali naprotiv to je bilo oko cs-a. Slichna stvar sa deamon tools topicom, samo ste trubili o basketu, i to ljudi koji ga nikad nisu trenirali, npr frimen pomene divca koji ne igra basket aktivno vec 5 meseci, mislim, ako neshto ne znash ne javljaj se u tom topicu.

Na zalost ovo nije skroz moj forum, pa da mogu da ga moderishem totalno kako ja hocu. Ali opet da ti kazem, svi nemaju isti stazh,nevezano za to kolko si na forumu, ja znam ljude koji su ovde 4 godine,a nemaju 200 postova, i opet ce sutra da budu vishe uvazeni nego sharky, vladica ili neko treci. Ja sam te upozorio, na tebi je da odluchish kako da se javish. Ja mogu samo ako se opet ogreshish da kazem adminima, i moje je obavljeno.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mislim , sta predstavlja ovaj post ?! off topic je , i sad kao hajli treba da te banuje , jbt ponasate se kao deca , ortaci smo i vetjina dolazi da razmeni mishljenja i shale..

ortaci i sve to,ali se ti i goga suzdrzite od svog komentarisanja rasprave mene i maria, ok?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

PRIJAVE (do sada:)

1. jabre

2. Sharky

3. Anadrol

4. BratMisa

5. Testosteron

6. Goxy(TheArieL)

7. shqma

8. ZeRoX

9. Ghost

10. Mr. Zaba :)

11. Highl1

12 .Goga

13. VoOdoO_MaN

14. PweNt

15. Chobo_Freeman

16. Mario^^

17. AdriaN

18. DukeFED

19. SavKe

20. Vladica

21. Shiver [siD]

22. Crovax

23. Intruder

24. ice.GaChe

25. Grinder

26. hammertime

27. vidok

28. aaa

29. Migotti

30. HanSMiTraLjeZaC

31. BackToAction

32. Yuri

33. Sweet (mussawko:) [pepsi]

34. Satan

Moram da zamolim jos jednom : najbolje da mi saljete prijave na mail ili pm, jer moze se desiti da zaboravim nekoga ili sl. (iskreno, tako mi je najlakse:)

Prijave slati na :  [;)]  deus.joca@gmail.com  [;)]

da se vratimo na temu

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ghoste, hvala za razumevanje.

@Higl1 : Nisi u pravu i ti to znash, ali nema veze... vidim da ovo nikud ne vodi...

Samo da napomenem da smo igrali CS preko neta pa nismo mogli da se isprichamo posle mecha... mada to sada vishe nije ni vazno. Ja nisam prichao o shpanskim serijama after all...

Ovako idemo samo u krug i u jos jedan off topic... Opet kazem... igram po pravilima foruma, a ne po nekim nepisanim pravilima koja vidim da ovde definitivno imaju vecu vaznost. Necu da idem u off topic vishe chisto iz poshtovanja prema kreatoru topica i orgranizatoru turnira kao i maximusu. Mogu da progutam mnogo, veruj mi, ali neke stvari jednostavno ne mogu, zato moram josh ovo da kazhem:

Dakle, nije me briga oces li proslediti moje ime adminima jer znam da sam u pravu, a ako to budesh uchinio, budi chovek pa im reci da me kontaktiraju pre nego shto preduzmu bilo kakve korake. Zaista bih voleo da popricham sa njima u vezi s ovim sluchajem. Ako ni oni ne budu obazirali paznju na moje argumente, onda mi i ne treba ovakav forum, ni ovakva zajednica, ni ovaj account.

Necu vishe odgovarati na ovu temu, ako bilo ko zeli da mi neshto kaze nek to uchini putem pm-a.

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

Ghoste, hvala za razumevanje.

@Higl1 : Nisi u pravu i ti to znash, ali nema veze... vidim da ovo nikud ne vodi...

Samo da napomenem da smo igrali CS preko neta pa nismo mogli da se isprichamo posle mecha... mada to sada vishe nije ni vazno. Ja nisam prichao o shpanskim serijama after all...

Ovako idemo samo u krug i u jos jedan off topic... Opet kazem... igram po pravilima foruma, a ne po nekim nepisanim pravilima koja vidim da ovde definitivno imaju vecu vaznost. Necu da idem u off topic vishe chisto iz poshtovanja prema kreatoru topica i orgranizatoru turnira kao i maximusu. Mogu da progutam mnogo, veruj mi, ali neke stvari jednostavno ne mogu, zato moram josh ovo da kazhem:

Dakle, nije me briga oces li proslediti moje ime adminima jer znam da sam u pravu, a ako to budesh uchinio, budi chovek pa im reci da me kontaktiraju pre nego shto preduzmu bilo kakve korake. Zaista bih voleo da popricham sa njima u vezi s ovim sluchajem. Ako ni oni ne budu obazirali paznju na moje argumente, onda mi i ne treba ovakav forum, ni ovakva zajednica, ni ovaj account.

Necu vishe odgovarati na ovu temu, ako bilo ko zeli da mi neshto kaze nek to uchini putem pm-a.

topic ce biti prosledjen adminima,a ti sigurno nemash pojma dal sam ja u pravu ili ne, jer ja forumskog staza u danima imam kolko ti postova, pa josh duplo toliko.a i vishe kad se sve srachuna.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

veruj te mi bambi boli :) iskusio sam ga vise puta na vise foruma :)

i frimen je bio popio bambi :))), sto je najgore on je obrisao cookie pa abusovao i dalje ><, a vladica se nije pronasao u tom hakerisanju :)

jbg moram nabiti koji post ^^

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

ghoste uvek mozemo imati glasanje ko je vise nadaren humorom :P sabicu te ko na wcg-u :) a svi znamo kako je to bolelo btw ovo mario highli nemam pojma sta se desava :) ali neke opake prozivke su pale cini mi se bez razloga jbiga mario idi na turove upoznaj sve i imaces vecu slobodu tako je fakat :P

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ghoste uvek mozemo imati glasanje ko je vise nadaren humorom :P sabicu te ko na wcg-u :) a svi znamo kako je to bolelo btw ovo mario highli nemam pojma sta se desava :) ali neke opake prozivke su pale cini mi se bez razloga jbiga mario idi na turove upoznaj sve i imaces vecu slobodu tako je fakat :P

vladice, ja sam samo pokusavao da ublazim situaciju [:p]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

PRIJAVE (do sada:)

1. jabre

2. Sharky

3. Anadrol

4. BratMisa

5. Testosteron

6. Goxy(TheArieL)

7. shqma

8. ZeRoX

9. Ghost

10. Mr. Zaba :)

11. Highl1

12 .Goga

13. VoOdoO_MaN

14. PweNt

15. Chobo_Freeman

16. Mario^^

17. AdriaN

18. DukeFED

19. SavKe

20. Vladica

21. Shiver [siD]

22. Crovax

23. Intruder

24. ice.GaChe

25. Grinder

26. hammertime

27. vidok

28. aaa

29. Migotti

30. HanSMiTraLjeZaC

31. BackToAction

32. Yuri

33. Sweet (mussawko:) [pepsi]

34. Satan

35. m4rko

Moram da zamolim jos jednom : najbolje da mi saljete prijave na mail ili pm, jer moze se desiti da zaboravim nekoga ili sl. (iskreno, tako mi je najlakse:)

Prijave slati na : [;)]deus.joca@gmail.com [;)]

P.S. Bez Bambija pls...ne volim zoo sex [:D] Neka se obrisu postovi i to je to....Mislim da smo svi naucili lekciju.... [;)]

6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

Npr primetio si moje prepucavanje sa savketom, likom koji je bio no1 spammer na junku, i koji je meni na jedan topic odgovorio "cuti ti, ti ne igrash" na shta sam mu ja odgovorio sa partijom u nishu gde mi bukvalno nije ubio jedinicu. Tako je i sa 95% ostalih non-gosu igracha odavde, svi se prave pametni, bezobrazni su,a ko igrachi su kite.

Sad vec vredjash...a nisi reko ni jednu jedinu rech istine(bar ne u pravom obliku),and btw ti ovo zezanje shvatash kao prepucavanje?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@Mario : Sta bre samo malo manje?!? ja > sharky :)

@SavKe : Jeste istina je bio si najveci smarac na junku i jedva sam cekao da te banuju,bio si u zavadi sa 200 ljudi tamo i ako hoces da mi kazes da si ti jedini pametan a svi mi glupi onda OK znam koliko si pametan.Ali poenta je da si sada kao normalan :) i da to treba da uradi vecina ljudi (novih) ovde

Link to comment
Share on other sites

@zerox: u svadji sam bio,sa tobom,mozda sa highlijem(ne secam se...)kasnije i sa goten-om zato shto je dechko nevidjeni egoista,ali to nije bitno.Ova prva dva su bili chisti nesporazumi dok me je onaj hrvat nevidjeno nervirao svojomu uobrazenoshcu i prepotentnoshcu...

A na junk-u(shto vi svi dobro znate),svi su zivi(da se ne lazemo)manje-vishe spamovali,i za ovakve stvari tipa off-topic,lol i tt-spam(chega je bilo na hiljade)i slicno nije bilo izgovora niti slicho,tjira nije gledao da li je u pitanju pera ili mika...svako je imao isti tretman.

Kodza njih je dobijalo banove,opomene zbog toga,a ja sam u odnosu na vecinu njih bio bizuterija :),i znamda niko ne moze da dokaze suprotno,tako bih vas lepo molio da ne kenjate...:)

ps.OK ja sam postao normalan,a da li si ti :D

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...