Jump to content

TUR


Recommended Posts

PRIJAVE (do sada:)

1. jabre

2. Sharky

3. Anadrol

4. BratMisa

5. Testosteron

6. Goxy(TheArieL)

7. shqma

8. ZeRoX

9. Ghost

10. Mr. Zaba :)

11. Highl1

12 .Goga

13. VoOdoO_MaN

14. PweNt

15. Chobo_Freeman

16. Mario^^

17. AdriaN

18. DukeFED

19. SavKe

20. Vladica

21. Shiver [siD]

22. Crovax

23. Intruder

24. ice.GaChe

Moram da zamolim jos jednom : najbolje da mi saljete prijave na mail ili pm, jer moze se desiti da zaboravim nekoga ili sl. (iskreno, tako mi je najlakse:)

Prijave slati na [:p]deus.joca@gmail.com [:p]

Edited by DeuS I M@XImuS
6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta je ovo :) e idem i ja na turnir :) sta ja treba da organizujem hmm ae ovako svi u 10:15 kod lokomotive na z stanici koji oce da idu eto :)) kasnjenje je dozvoljeno samo meni da kazem :P hehe gogo ala su te pwnovali hehehe ali nebrini branicu te ja :) tamo (gistro) :)

Ispravljam vladicu svi da su u 9 kod lokomotive ako zelite da stignemo na tour ako ne zelite onda idite sa vladicom :)

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Billo bi vrlo pozeljno da organniztor izbaci neke zvanicne informacije,kostur/mape/vreme pocetka(11:00,tako?)i sl.Ili josh bolje da se otvori novi topic sa gore navedenim kao i listom prijavljenih.I da,pitam josh jednom ko ce moci da saceka one shto dolaze vozom?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sta bre no mamicu ti treba da se ponosis time :)

brw ae u 9:15 ?:) rano je 9 brate

ccc,tebi je rano u 9,a ja da bi se dovuko iz Jagodine,moram da ustanem dok josh nije ni svanulo... :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ccc,tebi je rano u 9,a ja da bi se dovuko iz Jagodine,moram da ustanem dok josh nije ni svanulo... :)

jebiga kad zivish u selu :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

evo i ja sam poslao prijavu da dodjem da se druzim

samo ima jedan mali problem zamolio bi vas da me izbacite u prvom krugu

posto u nedelju pravim krstenje cerki pa sumnjam da ce zena da me pusti ceo dan da se zevzecim sa vama

poz:)

ae, srecno na krstenju, meni su moji pricali da sam ispljuvao popa kad su me izvadili iz vode...pravi ateista, od rodjenja [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

jebiga kad zivish u selu :)

khmm...singapur...khmm... :)

Pa kako je pocelo sa ovim umnobolnikom(Palma),stvrano ce da nas pretvori u jedno veliko selo...tt

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pazite ovako svi koji hoce da idu sa Vladicom zakasnice na turnir,oni koji hoce da idu sa Gogo platice u vozu kartu 360 u 1 pravcu :)),e sada ovako,posto svi znamo kolko su Goga i Vladica pouzdani za vodjenje exkurzije,ja cu vam javiti sve do srede kada tacno gde i kada ima voz i koji i kolko je karta,i gde da se nadjemo,nazvacu Z i raspitati se pa cu vam dati konkretan info,eto toliko od mene,i btw Maximuse pishi na listu Yurija,posto nema neta da se prijavi ja ga prijavljujem,jer dolazi :)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

sta ce li se dogoditi u sledecoj epizodi, dali ce vladica podtvrditi svoju krvnu srodnost sa domijem, ili ce pak jednostavno odbiti, pogledajte u sledecoj epizodi:

"I na forumu placu".

Ali ne zna se ko ima je majka,zato dolazi sluzavka koja im je u stvari majka i sluzi ih 10 godina pretvarajuci se da oni ne bi saznali tu bolnu istinu...(nastavi)

Link to comment
Share on other sites

ns ekipa dolazi najverovatnije (jos cemo potvrditi), znaci ja, vlad, freeman, goga, videcemo da i shamana zovemo, i ostli iz ns-a koji su raspolozeni mogu sa nama da idu

nemojte mileta pitati za mape jer bi bila varijanta tm,tm,tm,tr,tm :)

standard mape su lt,gw,tm,tr,ei pa ce se to verovatno i igrati, a moj predlog bi bio da se ubace i 2r i pi ne kao pocetne mape ali da barem budu u opciji za losser pick (ono da lt ne bi bila jedina non tavern mapa)

ufur ono 200-300 standard >_<

Verovatnocemo i nas dvojica ici (HanSMiTraLjeZaC , BackToAction) , nebrinite re nagovoricu shamana da i on ide...

Jel bi i mi mogli s vama da krenemo na tour?

Samo mi ostavite br fona na koji da nazovem da se dogovorimo... [:)]

Link to comment
Share on other sites

Pazite ovako svi koji hoce da idu sa Vladicom zakasnice na turnir,oni koji hoce da idu sa Gogo platice u vozu kartu 360 u 1 pravcu :)),e sada ovako,posto svi znamo kolko su Goga i Vladica pouzdani za vodjenje exkurzije,ja cu vam javiti sve do srede kada tacno gde i kada ima voz i koji i kolko je karta,i gde da se nadjemo,nazvacu Z i raspitati se pa cu vam dati konkretan info,eto toliko od mene,i btw Maximuse pishi na listu Yurija,posto nema neta da se prijavi ja ga prijavljujem,jer dolazi  :)

Ako budete isli sa freemanom i yuricom zakasnicete na zadnji voz ili tako neshto poshto ih je sramota oboje da pitaju na informacijama na kom peronu je voz..., toliko o njihovoj sposobnosti :)

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice grupa ja mislim da bi rebalo da se saceka konacan broj, do sada 33 , onda ce mislim Ghost da pravi grupe i kostur.......

btw Ghoste i JOco ako vam treba neka pomoc oko organizacije pozovite me na broj 063/7889-829, pogotovo ti GHoste :D da se dogovorimo oko grupa>>>>> :D:D:D:D ^^

dotrcd.jpg

vladica.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...