Jump to content

I did it


batina

Recommended Posts

Opste je poznato da covek veoma lako postaje zavistan na igranju, u bilo kom obliku ;)

mmorpg kao celek su najzaraznije igre, jel ajte recite mi i jednu drugu na primer single player igru koju biste bili sposobni da igrate vise od godinu dana.

(hint: cs, wcIII mozda kuci "trenirate", ali u sustini i one su multyplayer ... )

elem, licno sam ponekad isto zaludjen toliko do neke mmorpg da zaboravljam bitne stvari da uradim ... nadam se da cu jednog dana da ozdravim [:D]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Hehehe i mene muci isti problem :) Zaspim u 4 a budim u 7 :) Dodjem umoran, pospan i ubio bi sve oko mene hehe, i tako svaki dan otkad sam kupio igricu. Imm je kriv za sve-samo da se zna! :)

I vec sad razmisljam sta treba da uradim za neki quest u un goro i dal cu da igram malo sa zapustenim undead priestom hehe joooj droga malo li je :]

Link to comment
Share on other sites

WoW =DROGA,zato slusajte onu dobru izreku:

Igra uvjek droga nikad!! LOL! [:D]

XAAXXAXAXAXAXAXXAXAAXXAAXAXXAAXAXXA!!! Ova ti je Njegosheva :):)

Ma znam ja sebe, dok nisam usao u ovaj guild de radimo MC, znao sam ostajti u jebenom forumu do 2-3 ujutru igrajuci ubrs ili 10-5 man instance, plus 30 min do kuce...A treba da ustanem u 7.30 i tako sedam dana u nedelji, i onda dodje petak i obrnem 24h :) :) Tolko o tome...Podocnjaci ftw!

Sreca dobio sam ADSL pa se kontrolisem tu i tamo :)

Al najgore je to sto me keva pita pre neki dan u fazonu :"Ima li to kraja sine"...

Ja stvarno neznam sta da joj kazem :) :)

Al dobro, olaksica je kad radis, pa nikom nisi na grbachi :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

XAAXXAXAXAXAXAXXAXAAXXAAXAXXAAXAXXA!!! Ova ti je Njegosheva :):)

Al najgore je to sto me keva pita pre neki dan u fazonu :"Ima li to kraja sine"...

Ja stvarno neznam sta da joj kazem :) :)

Igra ima kraj.

Kada odlucis da je vise ne igras tu je kraj. Uzmes i prodas ceo paket sa kreiranim likovima.

A naravno Blizz. ce u nedogled da izbacuje dodatke i dodatke itd...... tako da niko nece ni da prodaje i odustaje od igre, zato sto ce hteti sve da ima sto Blizz bude izbacivao za WOW.

Koliko ce se dugo igrati WOW, dok se ne ugasi i ako se uopste ugasi?

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

Al najgore je to sto me keva pita pre neki dan u fazonu :"Ima li to kraja sine"...

hahaha, to me najvishe pogodi, ili stric ulazi u sobu , prebacuje na b92 da pogleda rezultate utakmica , pogleda u monitor i kaze. Ti josh uvek igrash tu igricu, jbt godinu dana igrash to, ocesh preci to vishe [:D]

Btw , ja sam prekidao na mesec dana , jednom 2 sedmice. ?Nije toliko teshko, vratish se u staru formu i zaboravish igru, ali zato nedo bog da se dokopash do 13e vishka :DD

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Al nemogu vam opisati juce kolko sam se drao kad smo ubili ragnarosa, znaci ne secam se kad sam bio srecniji...Neverovatan fajt, neopisivo, neznam dal je neko snimao film, okacicu ako jeste... Ja mislim da su komsije definitivno uverene sad da imaju ludaka u zgradi :) :). A i keva je pocela cudno da me gleda...

Al to treba osetiti ljudi, znaci sve ono vikanje preko ventrila itd, adrenalin, tresle su mi se ruke od 10% pa sledecih 20 minuta :) :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Ma nemoguce ljudi :) Za sve imas alternativu, prosto ne mozes da se smoris u WOW-u ne postoji nacin... Svo ovo vreme razmisljam kako bi bilo dobro da ne placam mesecno, cak sam razmisljao da uzmem GW zbog toga... Aliiiiii wow wow wow pa nema sansi, za to moraju pare da se nadju :) Najduza pauza mi je bila 5 dana kad sam isao na more i drugi dan sam jurio igraonicu i tukao na piratskom serveru na kome sam za 3 sata bio lvl 100 :P eheh vidis pirati vec stavili expanziju :))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...