Jump to content

UI


Kovach_

Recommended Posts

Hmmm...Ja lichno koristim ctmod i atlas(www.ctmod.net ; www.curse-gaming.com). Nema potrebe da ih menjam jer u njima imash sve osim onog scrolling text-a kako se vetj zove (kada castujesh neshto pishe ti iznad glave).Lepo su sredjeni toolbarovi tako da imash dobar pregled svega shto ti se deshava na ekranu.A zashto ja tebi ovo sve pricham kad ti imash ctmod [?][:o)] Moja preporuka ti je da ne menjash ctmod , jer on bukvalno sadrzi sve.

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Koristio sam cosmos , koristim ct mod sada sa josh 10 addonova i stvarno je odlichan ... zanima me kakav je ovaj ultimate ui ??? Koristi ga neko ? Moze malo opsirnije o njemu ? :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Koristio sam cosmos , koristim ct mod sada sa josh 10 addonova i stvarno je odlichan ... zanima me kakav je ovaj ultimate ui ??? Koristi ga neko ? Moze malo opsirnije o njemu ? :)

Ja sam ga koristio,UUI=Ulitmate UI mod znaci obuhvata skoro sve moguce addonove koji su napravljeni za WoW ,znaci dobro je upakovan ima sve zivo uglavnom je sve fino imati ako imas masinu na 4. Ghz i 2 GB RAM-a jer igra secka katastrofa na (2.4GHZ 768MB na full detalje 1024*768) sa ovim modom a bez njega igra radi lagano [b)] ,tako da sam ga ja izbrisao i izabrao sam jedno desetak do dvanaest modova i koji su mi sasvim dovoljni,znaci UUI download probaj ga ALI prethodno sacuvaj addonove koje imas jer ako ti se ovi ne svide da mozes da ih vratis ,a ako ti se neki svidi iz UUI-a samo ga prebaci u svoje addonove!! [:p]

Da ne zna neko kako funkcionise Paladin Raid Blessing addon!!?

Edited by malisha
Link to comment
Share on other sites

UUI

Barton 2500+, GB Rama...

sve radi vise nego dobro... za sada radim instance od 5 ljudi... nesto duze ucitava XR i Ogri prilikom sletanja... ali to je sve... ima gomilu stvari i mnogo mi se svidjaju...

Treba mi samo onaj button add on... obzirom da cu uskoro morati blize da pratim borbe obzirom da igram priesta...

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

ultamate ui mozes da skines i da sa njim probas sve modove pa izaberes ono sto ti treba, ali svi su uglavnom out of date tako da i kad odaberes skines najnovije sa neta, predlozi:

ctmod - obavezan

atlas - za instance

AllInOneInventory - da sve torbe vidis kao jednu

Gatherer - ako imas neku profesiju za skupljanje mnogo dobar mod

SpellAlert - napise ti koju magiju drugi bacaju na tebe

sct(scrolling combat text) - kada ti iznad glave tebe i onog koga bijes ide detaljna statistika

Reputation - brojcana ili procentualna evidencija reputacije

opium - kos lista igraca i gildova, mozes da stavis i igrace svoje frakcije, nista lepse nego kad si u AV i pise ti "kos moonblade (dirao mi burazera)"

DamageMeters - meri ukupan dmg partija i ko je koliko dmg-a naneo (uglavnom je frka izmedju maga i rogue-a ko je na 1. mestu)

Auctioneer - pokazuje vrednost svakog itema ako se prodaje kod vendora, koliko je puta vidjen na aukciji, koliko da se stavi aukcija itd, mora ah da se skenira bar dva puta nedeljno da bi baza podataka moda bila osvezena

Enchantrix - za encantere must have, pokazuje koji item se u sta discantuje a zajedno sa auctioneer-om pokazuje i vrednost discanta pa se odma za neki item vidi da li se vise isplati discant, prodaja u ah ili vendoru

ct raidassist - za end game instace

titan panel - licno ga ne koristim ali ga koristi burazer, prikazuje jedan bar u kome ima dosta korisnih informacija, probaj pa vidi da li ti odgovara

SheepWatch - pokazuje koliko ce jos da traje sheep, nije uvek tacan, mage only

Bigger QuestLog - dobijas veliki qust log, mnogo dobra stvar

sve ovo na athlon-u 3200+ i 1.5gb rama sa 6600gt radi u 1280x1024 na 40-50fps-a

toliko od mene, ima jos i CooldownCount ali ga nisam naterao da radi, prikazuje preko ikone magije velike brojeve do isteka colddown-a, dosta korisno ali kod mene nesto nece

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga koristio,UUI=Ulitmate UI mod znaci obuhvata skoro sve moguce addonove koji su napravljeni za WoW ,znaci dobro je upakovan ima sve zivo uglavnom je sve fino imati ako imas masinu na 4. Ghz i 2 GB RAM-a jer igra secka katastrofa na (2.4GHZ
Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim Titan Panel i svidja mi se ... u vrhu ekrana ti pise trenutno vreme, koliko si igrao tog puta, xp koji si dobio u sesiji, xp/sat, i trenutna lokacija sa koordinatama.

Ako kliknes te koordinate onda ti ispise u chatu mesto gdee se nalazis.

/7ETPOC hvala za post, nasao sam par stvari koje mi se svidjaju a ne koristim jos.

Edited by Smilodon29A
Link to comment
Share on other sites

Evo moje liste modova (ujedno i linkovi ka objasnjenjima sta koji mod radi i odakle se mogu i dl doticni)

1. AF_ToolTip

2. Nymbia's Perl Unitframes

3. Ct-mod i Ct-raidassist

4. Titan

5. EquipCompare

6. DamageMeters

7. SheepWatch

8. Gatherer

9. Decursive

10. Atlas

11. MonkeyQuest

12. LootLink

13. Enchantrix

14. AllInOneInventory

15. BankItems

16. GoodInspect

17. ScrollingCombatText

18. Auctioneer

19. QuickLoot Improved

20. ABInfo

21. PvPLog

p.s. Za Petrosa...probaj sa ABinf-om, imas par redova gore link...po meni je mnogo bolji od CooldownCount-a i radi bez ikakvih problema ....inace koristio sam i cc al je nesto poceo da zeza (stalno je izbacivao neke errore) pa sam krenuo da trazim nesto drugo i onda sam naleteo na ovaj i super je

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...