Jump to content

Haumarush


Cold Fingers

Recommended Posts

haha kukanje...

boli mene kurac nisam ni igrao neshto dugo da mi je zao shto je server jadan

i shto ljudi nemaju pojma o guildu

ja kad sam govorio o brzom lvlovanju svi su me smarali kao bla bla nema to veze

a sad min. lvl20

ako pravite guild min. je lvl55

a ne ove jadne amaterske fore

i invitujete svakog klinca na kojeg naidjete

srecno...

Kazesh nisi igrao neshto dugo a vec znash da je server jadan? vazi...

btw a shto je jadan? zato shto ti ne igrash na njemu?

Vidim kako si brzo lvl-ovao, koj si beshe lvl sad? ...

Samo ti nemoj da mi prichash kako se vodi guild.

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ortak je pocheo da igra pre dva dana na Haumarush,primljen je u guildu kad je bio lvl 1 izbachen je kad je bio lvl 6 juche je bio lvl 15 a za dva dana bice lvl 20 i joinovace se u guildu.

U chemu je vash problem ljudi nevolite da budete odbacheni ???

Napravljena je greshka ali se nije desila nuklerna katastrofa zar je teshko zbudziti lvl 20 i onda se joinovati u guildu ili vishe volite srati ovde i pravite se pametni ....

Link to comment
Share on other sites

teach> ja nisam kukao, samo sam reako svoje misljene na blizzard support i server maintance. toliko. svako ceka ... ovaj igra gde hoce, i tako treba da bude :)

sto se tice lvl 20 ... to je po me ni sasvim razumljivo. bolje 10 lvl 20+ likova nego 100 ljudi od lvl 5 :)

kole> auuu pazi stvarno, upravu si al me mrzi da popravljam :p

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

problem je shto ste napravili guild koji josh nema nikakve osnove...

a vec ste pocheli da pravite "odluke"

malo ste digli nos... ja sam doshao da igram s nashim ljudima i da se organizujemo kako treba

a vi izdrkavate ko da ste neznamnijashta

a za server znam da je jadan.. da sam mogao da udjem, a veruj mi pokushavao sam, izlevelovao bi ja lako

a ti teach bio sam u situaciji da se "organizujem" sa tobom josh u knight online

znash i sam kakva je to organizacija bila...

pa onda josh jedan guild koji ti je prso sad u wow-u (mozda i 2... ne pratim)

u svakom sluchaju radite shta hocete... ja idem po bloodfang umesto da lvlujem ko kreten

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

teach> ja nisam kukao, samo sam reako svoje misljene na blizzard support i server maintance. toliko. svako ceka ... ovaj igra gde hoce, i tako treba da bude :)

sto se tice lvl 20 ... to je po me ni sasvim razumljivo. bolje 10 lvl 20+ likova nego 100 ljudi od lvl 5 :)

kole> auuu pazi stvarno, upravu si al me mrzi da popravljam :p

I ja imam isto mishljenje za blizzard i MRZIM ih :-) Nego kazem kome je smor da cheka queue ne mora da pricha tipa "ma server je sranje" "kako moze da igrate tamo" "ne pada mi napamet da igram tamo" moze lepo da kaze etc etc

problem je shto ste napravili guild koji josh nema nikakve osnove...

a vec ste pocheli da pravite "odluke"

malo ste digli nos... ja sam doshao da igram s nashim ljudima i da se organizujemo kako treba

a vi izdrkavate ko da ste neznamnijashta

a za server znam da je jadan.. da sam mogao da udjem, a veruj mi pokushavao sam, izlevelovao bi ja lako

a ti teach bio sam u situaciji da se "organizujem" sa tobom josh u knight online

znash i sam kakva je to organizacija bila...

pa onda josh jedan guild koji ti je prso sad u wow-u (mozda i 2... ne pratim)

u svakom sluchaju radite shta hocete... ja idem po bloodfang umesto da lvlujem ko kreten

Knight online? Igru sam igrao 10ak dana, i napravili smo guild mi shto smo igrali EL da bi posle vasha kompanija narpravila nov guidl pa smo onda mi napustili ovaj nash i doshli kod vas da se ne bi bez veze delili

pa onda josh jedan guild koji ti je prso sad u wow-u (mozda i 2... ne pratim)

Pa kad ne pratish nemoj da seresh bez veze.. Nije meni prsao ni jedan guild u wow-u. Bio sam (josh uvek sam) u dragonkin-u na shadowmoon-u u kome nisam ni GL ni officir nego member.

A tebi do sada nishta nije smetalo oko Syndrome guild-a a od juche ti sve smeta? Ne kapiram te shta ti znachi sada da nas hejtujesh sve redom ovde? Lakshe spavash?

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

min lvl mora da postoji, kao sto ni altovi ne trebaju da postoje, bar u istom guildu :)

pravila se moraju uvoditi od pocetka jer je tako najlakse i ovo je daleko od nekog izdrkavanja...sto se igre sa nasim ljudima tice, postoji /join serbia, pa ce svako lako naci savet ili pomoc i ako je nizi lvl ili ne daj boze u drugom guildu...i jos jednom, zar je toliko tesko doci do 20lvl a opet biti pozvan natrag uz dobrodoslicu?

a sto se tice toga da je ozbiljan guild samo onaj koji okuplja lvl55+ clanove - potpuno tacno, koliko sam ja shvatio i Syndrome ide u tom pravcu...

Link to comment
Share on other sites

ja sam KO igrao sam

doshao sam sa priestom s kojim sam igrao pre nego shto ste se vi pojavili (na kojeg sam zaboravio) da bi vam pomogao jer sam bio malo veceg lvla...

nisam nikog od nashih znao i kad sam video da nema nishta od svega toga batalio sam

a shto se tiche syndrome... ja sam reko da cu da vidim kako ce to da ide...

ne "hejtujem" ja nikoga

samo sam se smorio od losheg vodjenja guilda... u kojem se prashina josh nije ni slegla...

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

haumarush je novi server tako da onda po prichi da je ozbiljan gild samo onaj koji skuplja lvl 55+ chista glupost, jer smo svi posheli od 0.

a shto se pravila tiche, demokratija ne postoji.

zna se ko odluchule i donosi odluke, a to smo definisali na pochetku.

Edited by batina

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Brate pimpin' sto si ti neki negativan covek. :( Ja nijedan post nisam procitao da nije bilo nekog hejta...

Dokle god imate alternativu cemu kukanje? Ima toliko server da birate, ne shvatam zasto sve mora kroz kuknjavu :) Aj da imamo samo 1 server i da cekamo po 2-3 dana da udjemo pa da shvatim :)

A, i sta tome fali sto je minimum 20 lvl? Pa to bukvalno mozes da dostignes ladno :) Ja sam na lvl 8 grindovao one scarlet warriore i ona cuda. Mnogo brze se lvlujes tim cudima nego nekim glupim questovima :) A i put do 20-og lvla je kratak bezbolan i nimalo naporan. Pa, ako je to mnogo eh sta reci. Svidja mi se syndrome guild i kako je uredjen i sto je zanimljivo svi su svima slali one torbice kome god je zatrebalo na pocetku, slali dropove kome je trebalo, patterne i ostale materijalne stvari, kao i kintu kada je bas zatrebalo. Iskreno bi zeleo da ovaj guild bude barem jedan od top 100 jer je zasluzio i to od samog pocetka.

Link to comment
Share on other sites

pa kad si shvatio da nije neka frka da se dodje do lvla 20

chemu onda kickovanje... da bi ponovo bio invajtovan...

gluposti...

a ti batina ochigledno mislish da imash ozbiljan guild od samog pochetka... lol?

realno sad ja treba da mislim da je to "vash" guild i da ja treba da zelim da udjem u "vash" guild

menetoneinteresuje...

svi smo se zajedno dogovorili da cemo da igramo...

a to ko ce da donosi odluke nije znachilo da ide i kickuje nashe ljude...

chim je pochelo invitovanje svakog retardiranog stranca videlo se gde to ide...

Edited by pimpin`

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

pimpin, ako si se vec toliko naljutio i neinteresuje te gild na haumarushu, onda budi ljut i nemoj davati komentare vezane za taj gild. Neznam shta uopshte trazish na ovim forumima. Ovo je za gild membere ili one koji hoce da postanu clanovi gilda, ti ocigledno necesh i shta onda koji k trazish ovde i bunish se nesto.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

pa kad si shvatio da nije neka frka da se dodje do lvla 20

chemu onda kickovanje... da bi ponovo bio invajtovan...

gluposti...

Recheno je vec, zato shto je dosta njih doshlo i samo kreiralo likove i tako stoji. Plus prochitaj Cyrin post, ako ne razumesh chitaj dok ne ukapirash. A ako vec i tad ne ukapirash onda nemoj plz nemoj da komentarishesh.

a ti batina ochigledno mislish da imash ozbiljan guild od samog pochetka... lol?

Shta je tu smeshno?

realno sad ja treba da mislim da je to "vash" guild i da ja treba da zelim da udjem u "vash" guild

menetoneinteresuje...

A mislish da nas interesuje da nam ti budesh u guild-u sa takvim stavom?

svi smo se zajedno dogovorili da cemo da igramo...

a to ko ce da donosi odluke nije znachilo da ide i kickuje nashe ljude...

Rekli smo na pochetku josh da nema ovaj je nash ovaj nije nash, da nema ovaj mi je ortak ovaj mi nije ortak. Nisi samo ti kikovan i nisi samo ti centar sveta. btw josh neki moji vrlo dobri drugari i neki ortaci su kikovani pa sam rekao o chemu je rech i oni SVI do jedno su rekli "aha, oke, np, tu sam kad nabijem 20lvl).

chim je pochelo invitovanje svakog retardiranog stranca videlo se gde to ide...

Nikad nismo inv svakog retardiranog stranca

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...