Jump to content

Slika iz jedne od Beogradskih igraonica


Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako nije montaza onda je tragedija. Bolje da je montaza.

El onaj lik sanja fragove i ljusti bananu? [;)]

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta je cudno

kao sto je nekolicina njih reklo tipicno za wog ;)) ect.

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Jedan od ove dvojice provereno nema qcu! ;)

provereno ti je jedan od ove dvojice nalupao shamare pa si tjutao mesecima ko mish, mozda je vreme da te o5 neko malo nashamara kako bi se primirio sa ti hate-om.Pravi si shmeker kad prozivash matori ............ e slika je opustena ono stavljena iz sprdnje chisto zajebancije, da tih likova nema mozda bi mi svi ostali iz woga isli u ove druge fancy cyber igraonice gde svako gleda svoju guzicu ..........!

btw svi su pre igrali u wogu ali su se neki prodali sa free sate od drugih gazda ccc!

Edited by ultra^Belgrade
Link to comment
Share on other sites

provereno ti je jedan od ove dvojice nalupao shamare pa si tjutao mesecima ko mish

ne vidim ih dobro iz te guz~guz perspektive,ko zna mozda su i tebe malko guzili pa su se umorili pa sad odmaraju :),

mozda je vreme da te o5 neko malo nashamara kako bi se primirio sa ti hate-om.

mozda,to nije bio hejt,to je bilo samo moje misljenje...

Pravi si shmeker kad prozivash matori ............ e slika je opustena ono stavljena iz sprdnje chisto zajebancije

i na kraju brate shta se lozis!!! , da tih likova nema mozda bi mi svi ostali iz woga isli u ove druge fancy cyber igraonice gde svako gleda svoju guzicu ..........!

btw svi su pre igrali u wogu ali su se neki prodali sa free sate od drugih gazda ccc!

blblblb.......

aj svako dobro poz. kuci,ako je imas! [blue]

Edited by Kole'
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...