Jump to content

Admini u kom ste fazonu????


Recommended Posts

Udjem na custom game na Northrend-u (Europe) gn 1v1 lvl 60+ kad u teamu 1 sk.zad i svi ostali playeri obs opusteno stavim team 2 a oni me kickuju zbog prosecnog scora i ne bas prikladnog lvl-a 22.Naravno nepozati host me kickuje,ko ne bi ponovo pokusao da udje.......I tako se vratim ja u sobu sa namerom da obsujem,kad niko nece u team 2.Ponovo stavim team 2 i sk.zad kaze let him play.Da li mi se posrecilo ili je Zac prodao acc prosudite sami........

Znam da prica zvuci neverovatno i da verovatno misliite da sam kreirao igru u lanu da bi napravio salu sa drugarima ali stvarno nije tako!!!!I molim cenjene Admine da ne brisu ovaj topic.Unapred hvala!!!

http://www.replayers.com/index.php?action=view&id=27050

Edited by GrandChamp
Link to comment
Share on other sites

nemojte da ga demoralisete,mozda je zad prodao acc grubbyju pa si grubbyja dobio :)))

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

hmmm - zar se niko nije setio da postoji name spoofer ?    8]

Sta beshe radi name spoofer ? Znam da moze da promeni ime... Ako ovo stvarno moze da se uradi sa spooferom, predlazem ban za ovog indijanca jer strashno smara, a ne postoji nishta sto vishe mrzim od ljudske gluposti...

Link to comment
Share on other sites

pa ljudi gde vam je tolerancija ... ok decko ne zna, nije on kriv. ustitega da misli da je dobio zakarda i svi lepo isqlirajte topick .... to je mnogo pametnije , zar ne?

Edited by DeuS.Tesla

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

pa ljudi gde vam je tolerancija ... ok decko ne zna, nije on kriv. ustitega da misli da je dobio zakarda i svi lepo isqlirajte topick .... to je mnogo pametnije , zar ne?

Nema tolerancije jer je ovo namesteno provereno.

Proverio sam u W3G masteru, igra je hostovana na bnetu, dakle nije lan.

Accaount je Zacardov i ima 17:0, account je chlan SK clana.

Nashao je toliko spectatora

Jedini problem je sto to nije Zacard.

Dakle lik se bash iscimao da nam zamaze ochi, jos je imao petlje da postuje i na www.replayers.com

Dakle poshto ne verujem da je neko ukrao Zacardu nick ili da je nekoj noobari da da se igra na njegovom accaountu koji je u klanu SK, jedino sto mi pada na pamet je da se ovaj bash dobro potrudio da bi ovo izgledalo kao istina.

Za takav bezobrazluk i glupost predlazem da se protera sa foruma!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...