Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hah. ne seri da ranije nisi skonto? :D

E reci mi kako da uzmem neki avatar sa mog racunara ili sa nekog sajta... mislim nakacim ga ja ali mi bude prazan avatar...

Al sam sad sklopio ovu recenicu!

Pa? jel znas...

I like the sound of killed marines & marauders

Die terran die

Link to comment
Share on other sites

Ili bi mozda mogla neka online liga da se napravi, mada pitanje je koliko to ima smisla kod nas. Mislim da turnir bas nece skoro posto jedino Voju ne mrzi da pomeri dupe za neki turnir, a posto je skoro bio wcg... Jedino ako neko drugi organizuje za sta su sanse 0.00001%

ToSsGirL fighting ^^

Link to comment
Share on other sites

ma sada bi ljudi i doshli, samo ovo je mozda praktichnije. Ima nas koji smo po ceo dan na netu, i kao igramo na bnetu, shto onda nebismo i neku ligicu napravili, nevezano za okupljanje. Ako bude okupljanje ja dolazim sigurno sa dvojcom, ako si ti tu to je vec 4. znachi moze da se igra :))

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

zabavno je kako godinama svi u glas vriste kako zele ligu/turnir. U zadnjih 5 godina koliko aktivno pratim SC scenu u beogradu ni na jednom turniru nije se pojavilo barem 50% ljudi koji su ga zeleli, barem ne kao igraci. Trazite turnir koji sam po sebi predstavlja prioritet br1 za osobu koja ga organizuje i koja se iscima nikad strashnije da sve bude ok. A da ima cimanja, ima. A onda ga svi inicijatori prihvate kao zadnju rupu na svirali i pojave se jedva 10tak igraca. Cak na WCGu, 31% prijavljenih igraca se nije pojavilo. Ozbiljnost u vezi turnira mora da bude dvosmerna.

Podrzavam svaku inicijativu oko organizovanja turnira, i spreman sam da pomognem oko istog. Ali prihvatanje obaveze glavnog organizatora u ovim okolnostima je, najblaze receno, nezahvalno.

With one wish we wake the will within wisdom

With one will we wish the wisdom within waking

Link to comment
Share on other sites

neznam bash, ja dvaput organizovah turnir, i bilo je ok, nisam se prezerano cimao, nisu bili ni najbolji turniri, ali se igrao star, bile su neke nagradice za najbolje, a i ljudi su se druzili! Meni je to najbolje. Organizovati ligu u odredjenom prostoru sa odredjenim brojem ljudi, kapiram da je teshko, i verujem da vishe nikome nece pasti na pamet da radi jer je jednom manje vishe propala!

Oko ovoga na netu ne znam da li bi bio problem. Nadje se, ili napravi neki programchic koji rachuna pobede i poraze, tipa ladder, napravi se tabelica, i sistem igranja, i lepo na tenane se igra. moze da bude zanimljivo, skupo nije, nema puno cimanja jedne osobe. Imamo sve shto nam treba!

1. ovaj forum da se dogovorimo

2. ko i nema kuci internet u igraonici forum znate da je 8h igranja stara na netu nocu 120 kinti

3 nekoliko ljudi koji ce da zapochnu (valjda imamo)

Ne znam shta nam josh treba???

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...