Jump to content

Recommended Posts

Ma nece doci puno ljudi ni na sledeci turnir, ima nas 10-15(zavisi od situacije) koji dolazimo stalno, i osim toga dodje uvek josh jedno 10 random ljudi, i zavrshi se na tome. Ne secam se kad je bio neki normalan turnir sa preko 30 ljudi.

Kada je bio u World netu 42 ljudi tako nestoo :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kada je bio u World netu 42 ljudi  tako nestoo :)

Pa zna se kada Freeman pravi svi dodju :))) ma shalim se,bilo je dosta ljudi da svi su doshli,i to bash jako puno ljudi oko 36,37,a i bio je neki raspust kolko se secam....a naravno nisam sve sam odradio Yuri mi je dosta stvari pomogao oko organizovanja a i josh neki ljudi koje necu navoditi jer ih dosta vas ovde ne zna.

E posto ce neki praviti turnir,npr Mario,hteo bih samo da kazem da mozda ne bi bilo dobro praviti ga uskoro nego malo kasnije,posto sam na vestima cuo da ce svi putevi preko zelznice biti zatvoreni moci ce se samo ici od BG-a do Cortanovaca..... tako da ljudi iz NS-a i ostalih obliznjih gradova(sela sto bi Bgovci rekli :) ) nece moci da dodju,samo busom,a bus karte su preskupe oko 400 din u 1 pravcu...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

sacekaj gogo toliko se zalis na jebenu tastaturu?kao prvo organizator je obavezan da obezbedi tastature,misheve,slusalice za tur citaj(koje rade) na wcgu je sve perfektno radilo tako da ne vidim razlog zasto toliko spominjes, svi smo prvi dan igrali na istim tako da je svima bilo podjenako tesko mislis da se niko nije drugi zbunio sa f-vima jeste naravno ali kako ti je tako ti je imas sve obezbedjeno sad sto se tebi ne svidja to je druga prica, mene je yurica pitao kakve su tastature mishevi reko sam mu da je mish ok ali da ponese tastaturu sto je on i uradio.tako da...  hmm mogli bi da se skupimo za war u forumu da pikamo nocno ili tako nesto posto je od 10pm-8am 100 din ili tako nesto, pa dok ne bane neki turnir da peglamo u lanu, ne treba nikakva organizacija samo da se dogovorimo kad bi dosli.

Hmm ako je tako 100 dindji od 10 do 8 ujutroo ja bih dosao iz ns-a kada bih se skupili nas nekoliko imam baku tu u bg-u pa bih imao smestaj :)) PS: To bih bilo lepo da se ostvariii :))

Link to comment
Share on other sites

Shto se toga tiche ja mogu da pravim tur u Plani odmah sledece nedelje. Nije problem. Problem je u gazdi koji ima kompleks nizhe vrednosti :)) Hoce da sva oprema bude kao shto je bila na WCG-u + sa kozhnim stolicama. Igraona je standard 16 kompova iz dve prostorije (jedna prostorija ima 6 a druga 10 kompova) mogu da okachim slike negde na nekom linku(17 " Samsung Monitori , Opticki neki Genius beli mishevi, kompovi svi na 2 Ghz sa FX5600 512Mb RAM DDR). Onoako ne bude bilo busa/voza mocice vecina ljudi da prespavaju kod mene/gazde ili thoie.

A dok on sve tu kupi/namesti/prekrechi.... Desice se mozhda do kraja godine.

Ali to je ono shto on hoce da ostavi DOBAR utisak na gosu igrache :))) Iskreno boli ga uvo shta ce da kazhe neki noname lik. A ako dodje Highl1 za njega ce biti VIP room. :)

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Ja ako me ne stisne ova 4ta godina isao bih i u Rumu...

@eatThis : Koje veze ima da li si noob ili ne ne dolaze ljudi tebe da gledaju(u tom slucaju bi verovatno imao samo 2,3 takmicara ;])nego da uzmu pare...

mislio sam na to da ljudi ne bi dosli jer bi mislili da ja ne bih organizovao kako treba... a tebe bi predpostaljam dosao da gleda ceo bg... ?

Link to comment
Share on other sites

prvo highl1 nismo svi studenti sharky nije :P od onih imena sto si nabroja

drugo goga govori u svoje ime da neces da ides po selima jer ja bi isao za zezanje sam uvek a i ruma je na 40 min od ns tako da bi dosao a i koliko sam cuo tamo je bio wcg qulay sto znaci da ima igraonica raspolozena za ovako nesto

trece:i u veliku planu bi isao samo ja nemogu ove i sledece nedelje ko sto i rista nemoze sledece nedelje :P jer ja idem kod mog drugara targe u kragujevac a on ima svadbu ( a ja nemogu ove jer isto imam neku svadbu) :)

cetvrto: ha :) kozne stolice ja u istoj igram vec godinama tako da filing nece biti :) nov ali je dobar :P i za sam samo najavete 1-2 nedelje ranije verujem da bi pored standardne ekipe od 10-ak nas sto idemo svuda moze i naci jos neki igraci zainteresovani za tako nesto stvarno neznam kakvo je zanteresovanje u srbiji za isto posto nisam imao prilike da idem na turove juzno sem u nis de nije bio los odziv :) tako da za sve sam samo mi javite na vreme (money isonta problem tako da me zabole za zeleznicu ) :)

btw pravili smo ja i shaman turnir u rocu nemjote tako :))) mada ja nisam nista radio :)

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Pa zna se kada Freeman pravi svi dodju :))) ma shalim se,bilo je dosta ljudi da svi su doshli,i to bash jako puno ljudi oko 36,37,a i bio je neki raspust kolko se secam....a naravno nisam sve sam odradio Yuri mi je dosta stvari pomogao oko organizovanja a i josh neki ljudi koje necu navoditi jer ih dosta vas ovde ne zna.

E posto ce neki praviti turnir,npr Mario,hteo bih samo da kazem da mozda ne bi bilo dobro praviti ga uskoro nego malo kasnije,posto sam na vestima cuo da ce svi putevi preko zelznice biti zatvoreni moci ce se samo ici od BG-a do Cortanovaca..... tako da ljudi iz NS-a i ostalih obliznjih gradova(sela sto bi Bgovci rekli :) )  nece moci da dodju,samo busom,a bus karte su preskupe oko 400 din u 1 pravcu...

taj turnir je bio keva, i bilo je mnogo ljudi, odlicna mesta za has, josh je u sklonistu nije bila mnogo usijana atmosfera, mishevi i tastature su bile ok, znaci prava uzivancija [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

taj turnir je bio keva, i bilo je mnogo ljudi, odlicna mesta za has, josh je u sklonistu nije bila mnogo usijana atmosfera, mishevi i tastature su bile ok, znaci prava uzivancija  [:D]

koji mishevi i tastature, kad ih je gazda krio posto je mislio da smo lopovi a ne igraci wc3a, ispravi me freemane ako gresim :P

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Mogo bi ja da pravim turnir. Nakon sto sam otkrio kako radi compomaster svaka organizacija mi je sad pesma nad pesmama. A verovarno ce na turnir doci Mile pa cu da ga kao fora pitam za pomoc a u stvari on ce da rmba i nesvestan toga :)

Kad bi vam odgovaralo?

Beogradjani?

Novosadjani?

Ostali?

Link to comment
Share on other sites

Mogo bi ja da pravim turnir. Nakon sto sam otkrio kako radi compomaster svaka organizacija mi je sad pesma nad pesmama. A verovarno ce na turnir doci Mile pa cu da ga kao fora pitam za pomoc a u stvari on ce da rmba i nesvestan toga :)

Kad bi vam odgovaralo?

Beogradjani?

Novosadjani?

Ostali?

posle 15-og septembra mislim da je najbolji termin.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hmm....posto vidim da se svi turnir [:neckaju evo ja mogu da organizujem D]

samo ima jedan problem a to je da prostor u igraoni nije bas prevelik tako da neko posmatranje i nije bas moguce [:(!]

Ali zato je oprema odlicna 12 kompova svuda mx510 stolice udobne e sad neznam koje su graficke i konfiguracija ali obecavam da necete zazalti znam da su graficeke odlicne [:D]

tako da mozemo ovde neki datum da odredimo kad i koliko i tako to :)

PS . to je u Gornjem Milanovcu ovde ima sigurnih 5-10 igraca nisu nesto ehtra ali

mozda se i iznenadite :)))

Link to comment
Share on other sites

Mogo bi ja da pravim turnir. Nakon sto sam otkrio kako radi compomaster svaka organizacija mi je sad pesma nad pesmama. A verovarno ce na turnir doci Mile pa cu da ga kao fora pitam za pomoc a u stvari on ce da rmba i nesvestan toga :)

Kad bi vam odgovaralo?

Beogradjani?

Novosadjani?

Ostali?

a jel ce uz to biti i organizovan neki tur u doti ? :P

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Tesla, pomenuo si rec 'd***' u warcraft forumu. Zbog toga ces platiti 10 postova hate-a.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...