Jump to content

vF goes to Singapure !! !


MarkoL

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebiga brate ipak je to bilo 12 minuta kashnjenja ja razumem gnev i nerazumevanje organizacije da popusti za 12 (dvanaest) minuta mislim brate smeshno da mi neko kazhe da je KGB zakasnio 12 minuta da bi bio diskvalifikovan pa ono da su doshli sledeci dan WCG bi se ponovo organizovao mislim taj sistem "Nisi iz BG-a = sisaj kurac" postaje sve smeshniji i smeshniji , ok zakasnili smo ALI BRATE 12 MINUTA ,

I cemu sad ovo? Hvala ti.

V

Link to comment
Share on other sites

sve cestitke za vF ,bravo momci i lepo se provedite u singapuru :)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Stvarno svaka cast vf-u, na pravi nacin ste dokazali da i van bg-a ima jakih ekipa, poz za vf|miljana i poz za novosadjane..... (ova poruka ce se sama unistiti za 12 minuta :)) )

Edited by c17 | shadowdancer

skule_logo.gifR9bath.jpg

shadowdancer a.k.a sqle_ZE -arem PRO ONLY BLON

http://www.sogntrafikkskule.no/images/skule_left.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bravo za malo "v" veliko "F"..... Svaka chast momci, bilo je tesno ali ste se izvukli nema shta... posebno mi je drago zbog Dodza i Optija i veliki pozdrav za vas momci a naravno i za ostale tim mejtove... keRa.piD je prodao i on je cava ali vodite ga u singapur ne ostavljajte ga ovde :PPPPPP

Link to comment
Share on other sites

Rece Dodge:

> Kada bude mogao CSS da se igra iz igraonice,preko neta i da moze da se vezba ja tada pocinjem da ga igram a do tada CS 1.6..

> znaci lol za TFT ekrane..Kako ce ceo dogadjaj lepo da izgleda..

> A to da ce mo se videti na WCG-u..Sigurno..Da se smejem sa ostalim igracima celom CS dogadjaju na WCG-u...

I eto, dodje, vide i pobedi. Zato nekoliko dana necu nista jesti pred Singapur, posto me Dodge vodi na veceru tamo (a mozda padne i neka kosooka na njegov racun :) )

mikica@compland.co.yu

ComputerLand Games

Link to comment
Share on other sites

Jebiga brate ipak je to bilo 12 minuta kashnjenja ja razumem gnev i nerazumevanje organizacije da popusti za 12 (dvanaest) minuta mislim brate smeshno da mi neko kazhe da je KGB zakasnio 12 minuta da bi bio diskvalifikovan pa ono da su doshli sledeci dan WCG bi se ponovo organizovao mislim taj sistem "Nisi iz BG-a = sisaj kurac" postaje sve smeshniji i smeshniji , ok zakasnili smo ALI BRATE 12 MINUTA , A Za ljude iz KRAGUJEVCA mislim shta reci toliko ste jadni i smeshni da je to strashno pa kako mozhete da se pogledate u ogledalo sutra sa izjavom da necete da igrate sa 5-0 PENALTYEM, 5-0 penalty za 12 min kashnjenja , brate nemam rechi...filipe hvala ti za cimanje..

To je ono : "Boli nas uvo da igramo sa ovima,idemo odma na sledece...To shto ce oni da nas pokidaju - to nema veze..."

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Ono sto se desilo ekipi Full Proof je sramota !!! Momci su skroz na mestu i najmanje su zasluzili da budu diskvalifikovani... da ste se bar malo potrudili nashli bi ste ih i pozvali.... mogli ste nekog od njih da pozovete na mobilni npr... stvarno nije u redu sto ste ih diskvalifikovali.... ne zelim da nabijam nekome na nos ono sto se desilo prvog dana takmicenja tj u toku kvalifikacija.... primera radi trebali smo da igramo prvi mech u pola 1 a odigrali smo ga u pola 7... i shta??? a oni zakasnili, pa neka su i sat vremena zakasnili a vi odmah diskvalifikacija! u potpunosti stajem na njihovu stranu! pozdrav sa Djusketa, menku i ostale !

Link to comment
Share on other sites

I cemu sad ovo? Hvala ti.

Pa nishta samo sam se skenjao mnogo , jer ono kapiram chemu odluka da neki tamo chobani odluchuju da li ce se mech odigrati ili ne , mislim ono ok jesi se ti iscimao i jesi ti nas chekao (12 min) i jesi zvao hajduka na mob (on nije bio dostupan) ali ipak brate...po kojim se to pravilima pita neka ekipa da li hoce da igraju kazesh im lepo , momci su stigli sedajte za kompove , i molim te nemoj mi reci da je kgb zakasnio 12 min da bi bili diskvalifikovani , jer to jednostavno NEMOGU DA POVERUJEM !!!!!

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

GG vF , super igra , prijatno ste me iznenadili , svaka vam cast momci ! Necu da vas smaram sa onim glupostima "nemojte da nas obrukate tamo" nego cu vam samo reci , idite tamo , uzivajte , zezajte se sto vise i nadam se da cete se lepo provesti i da ce te sacuvati dosta uspomena odande ! Pozdrav celoj ekipi ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Ovako,pre svega da se svima zahvalim u ime klana vF.plato+ na cestitkama i na podrsci pre i za vreme turnira (nesumnjam da ce biti podrske i kada budemo bili u singapuru).Takodje i klanu Mojo na fer igri tako da su i oni dobili ne bi bilo ne zasluzeno.Momci su ispali stvarno fer pre i posle meca tako da mi je u neku ruku i krivo sto su nase dve ekipe morale da odlucuju o odlasku u singapur.

Istina je da smo imali najlaksi prolaz do finala mada u 1/4 finalu smo imali najtezeg protivnika ekipu Vozd (iskreno to mi je bio tezi mec od finala jer smo tu morali da jurimo veliki zaostatak).

Ovog puta smo mi imali mozda vise srece ( mada smo lepo igrali ceo turnir) od ostalih...U svakom slucaju hvala svima na cestitkam (ocekivao sam da ce nam jos jedan klan cestitati [8D][8D][8D] ) i Tokiju legendi... GL&HF do Singapura

McGulash (Stepa) - U Zemunu zhive 4 choveka: ti (pokazuje na dodza), opti i josh jedan lik

Link to comment
Share on other sites

E pa red je bio da nesto osvoje a ne stalno 3. i 4. mesto :-P svaka cast!

Sto se tice kobrice voleo bi da vidim da se sad pojavi na forumu i prozbori koju stvarno strasno cuo sam sta se desilo ccc

P.S. Organizacija je morala u slucaju fp-a da bude tolerantnija s'obzirom da se na sve strane kasnilo manje vise tako da tih 12min ne bi nista promenilo ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...