Jump to content

Slushalice na RUR standu?


Recommended Posts

Sledeci WCG ostavljam karu na stolu, mozda je neka promoterka odnese kutji...

btw, video sam klince koji nemaju ni pola metra, a brze lupaju shortcute u warcraftu nego sto sam ja drkao sa 16...

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni nisu dirali onaj mp3 plejer iako je stojao na stolu pored onog mini laptopa

Da znas da sam bio u iskusenju :)))

Vidjeno!

[:D]

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

odneti/ukarsti neshto odande stvarno nije bio neki problem u jednom momentu sam konstatovao sa zwerinom da mozesh odneti shta samo ako imash dovoljno veliku torbu, playstation je bio na izvolite i tako...

ja se naravno ne bavim tim nechasnim radnjama.

;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ma u delu gde se igrao oficijalni deo turnira je nestalo toliko steelpadova, da to nije zdravo. Najvishe 1. dana, kad nije popisivano kome su date podloge.

Kolko smo mi sudije sumirale, brojale i oduzimale, nista nije ukradeno iz gaming zone. Eventualno jedna podloga, mada mislim da je i ona na kraju negde isplivala.

Bilo je malo cimanja kad je primeceno da fali monitor. Srecom, nasli smo ga :))))

Link to comment
Share on other sites

Ne se ljutis, decko, salim se. Ne kradem i ne mislim da pocnem!

Sto si namcor?

I ne kaze se stojao, nego stajao :P

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

igi, ovaj ti rek'o da nemaš smisla za humor.. ja bih napravio kobasice od njega (i stavio smajli)..

nego, na koju foru su zaboli samo dve podloge? meni je delovalo da će najviše faliti sluški i podloga..

meni nisu ništa ukrali, čak se čudim kako to da mi je mp3 plejer još uvek tu, s obzirom da je vladao deficit flash-eva za prebacivanje demoa, pa su i njega koristili..

Link to comment
Share on other sites

Gotov sam, 100%, mrtav sam...

i tako...

...

kako god...

...chudak si...

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam moj Rur poster dobio legalno. Burazer poslao snaju da trazi od (valjda) Laleta. Ona uvek dobije dupli sladoled preliv u Meku. Necu da sitnicarim, ali poster ima jebeno veliku mrlju od kokiske. Greota.

U subotu sam dosta blejao na Rur standu. Primetio sam da su podloge bile na izvolte. Poluspretan lopov bi dignuo misa i sluske, a spretan bogami i tastaturu.

I nakraju sve sitno drpali. Jebi ga, svi znate gde zivimo. :)

Link to comment
Share on other sites

e laki, da nemate mozhda neki komunistichki poster vishka? to sam hteo da pitam ali sam svaki put smetnuo s uma..

Za rabotnikom je opsta potraznja, tako da cu uskoro dostampati neke nove. Ovoga puta sasvim sigurno, nece biti kao prosle godine. Tako da negde tokom septembra javljam da ima rabotnika, pa da mozhete da ih preuzmete. Ili budu u paketu sa majicama, ko zna :))

Link to comment
Share on other sites

meni su ukrali mrtvu kozak 2 podlogu (da, da lale, onu!!), munjevito je nestala jedna pakla pljugi i dopola puna flashica sa vodom (?!).

Neeee! Da li je moguce?! Neeee! Pa kako ces sada pobedjivati u DOTI i Guild Warsu? Ta podloga je bila sve! Ovo oko flashica, mozhda su "tetkice" pokupile, setale su one tako po standovima cesto, a za pljuge pojma nemam.

Jbt, dobro sam ja prosao sta sam sve imao tamo. Izgleda me se plase deca :)

Ma nije bas, pazi, sad mi ovde nabrajamo pa ono, ali nestajale su tako te sitnije stvari. Tipa meni fon nije nestao srecom, jednom sam nepazljivo ostavio fotoaparat i tako, ocigledno su marnjavali samo sitnije stvari a ove krupnije nisu imali prilike ili nisu smeli sto rece neko, ko bi ga znao.

nego, na koju foru su zaboli samo dve podloge? meni je delovalo da će najvi
Link to comment
Share on other sites

Ja sam moj Rur poster dobio legalno. Burazer poslao snaju da trazi od (valjda) Laleta. Ona uvek dobije dupli sladoled preliv u Meku. Necu da sitnicarim, ali poster ima jebeno veliku mrlju od kokiske. Greota.

hahahaha a tebi su uvalili taj poster hehehe , bas sam se pitao kod koga je zavrshio :)

Link to comment
Share on other sites

Neznam sta se kralo na WCG-u, ali sta sam ja gledao u igraonici da ljudi kradu, u ovom trenutku mogu da se setim samo 2 primera... Dakle tastatura, mish i slusalice su zakljuchani na svakom kompu katancem, ali neko se setio da ishchupa slushalice i ponese ih onako bez banane, ajde to je i ok, ali kad je neki lik ukrao sa 3,4 kompjutera kuglice iz kuglichnih miseva... to je bio vrhunac...

Link to comment
Share on other sites

Neznam sta se kralo na WCG-u, ali sta sam ja gledao u igraonici da ljudi kradu, u ovom trenutku mogu da se setim samo 2 primera... Dakle tastatura, mish i slusalice su zakljuchani na svakom kompu katancem, ali neko se setio da ishchupa slushalice i ponese ih onako bez banane, ajde to je i ok, ali kad je neki lik ukrao sa 3,4 kompjutera kuglice iz kuglichnih miseva... to je bio vrhunac...

mozda su mu trebali klikeri!?

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...