Jump to content

WCG Quake3 turnir


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obrisao sam neke postove, imaju upozorenje svi koji su se prozivali ovde, nemojte to vise da radite, ne hejtujte i ne kvarite lepu atmosferu.

Sto se tice turnira ... Znate kako ... cinjenica je da ne mozhe sve da uvek bude najbolje organizovano. Ono, ja sam licno dosao 3-4 puta u onu situaciju kada ne znam sta da kazhem i najradije bih se prodrao onako "u vazduh" iz sveg glasa samo da mi bude lakshe :) Postava racunara na standu je trebalo da bude dosta drugacija, tj. da vas ne gnjavim detaljima ali postojala su 3-4 izvora za kompove koji su svi ispalili nedelju dana pred wcg a trebalo je da daju sve kompletne konfiguracije za stand (isti racunari x 50). Da li treba da spominjem kako je bilo krpiti kompove sa drugih "izvora" u tih nekoliko dana jureci ostale stvari koje treba odraditi?

I da nisu nagrade tako vredne (to me je dosta uteshilo), moj utisak o celoj organizaciji i nije bash neki. Ja sam morao da se svadjam non stop sa ljudima da bi uopshte izgurao turnir do kraja.. kasnili su kompovi, kad su doshli onda su zakucavali, posle toga su hteli da nam pootimaju i ono malo kompova shto nam je bilo dodeljeno, video bim niko nije ni nakachio samo je zvrndao tamo ceo dan bezveze.. nestalo je struje u sred mecheva, i na kraju je cela mrezha pukla i neko je iseko internet.. brate..

Uf ... ne znam sta da kazhem ... pet racunara je stvarno kasnilo, mali problem je bilo to sto negde nije bilo quakea, negde jeste, WCG masine "namerno" nisam hteo da vam uvaljujem bez preke potrebe jer znam da vam smetaju TFT monitori, pa je onda to tako ispalo kako je ispalo. Video beam nismo mogli da koristimo sve do veceri jer je bilo sunce, nije se nista lepo videlo. Nekoliko ljudi je pokushavalo nekoliko sati da na razlicita mesta postavi video bim da radi lepo (medju njima sam bio i ja), ali nismo uspeli, tako da nije bas zvrndao u prazno, prosto nismo mogli protiv Sunca :) Cak je jedno vreme isao Quake na bimu ali se nista nije videlo, mogao si sam da primetis. Nestanak interneta i nestanak struje nisu greska niti propust naseg standa i organizacije vec Sava Centra u vecoj meri (mozhda i kompletno) ali sta da radimo.

Organizacija finala na stejdzu je bila odlicna, znali smo da je to "prava stvar" sa svim onim POVovima i slicno, zao mi je samo sto nisam odma' kad je trsla mrezha zbog interneta i provajdera rekao da prebacimo meceve na stejdz, dobili bismo najmanje chuku vremena tako.

da su kompovi radili i da su se neki ljudi na shtandu malo bolje dogovorili oko programa, turnir bi mozhda bio najbolji do sada..

nemoj biti takav :) Znas da bih ja licno (ako niko drugi) uradio sve da vam omogucim da napravite turnir sto je bolji moguci. Nazalost neke stvari koje nismo mogli da kontrolishemo i na koje nismo mogli da uticemo su se dogodile (net, mrezha, struja) kao i neke na koje smo mogli (raspored kompova) ali nije bilo mogucnosti. Suvise je varijabli bilo u prici, ovaj komp ima ovo, ovaj nema ono, trt mrt ... Ja sam blizhi Nikoovom utisku da je sve furalo ok do polufinala, ali mozhe biti da gresim jer sam radio sto stvari a na turniru nisam ni ucestvovao.

Hvala ti jos jednom za pomoc u organizaciji, a ako bude ustrebalo jos kada, ja cu te cimnuti, pa ako se predomislis, eto prilike da se napravi jos jedan dobar turnir :)

Link to comment
Share on other sites

slazem se u potpunosti sa Lakijem..

eto varam se oko nekih stvari, ali su sada malo jasnije ---> videobim (sunce d'oh).. itd.

dobro rachunari su vec tvoj, Laki, propust u dogovorima ali deshava se i to, onda je dobro i shto su mojo/deus/net+ i pakom dali rachunare - sad shto se tiche korisnosti tih rachunara otom-potom :) ali dobro je, snashli smo se i bilo je super sve..

siguran sam da je sima to doziveo mnogo drugachije nego mi ostali jer je svo jurcanje bilo na njemu ali eto neko je morao da istrpi cimanje da bi nama ostalima bilo super :) sry simoo! :D

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...