Jump to content

Google


Crash Override

Recommended Posts

Prvo... Izlisno je reci kako je Google snazniji svakim danom...

Pogledajte search za pojam Googlre na CNN.COM

Klik ovde

Ne prodje sedmica a da se nesto ne desi... Zar ne? :)

I dok ovde pricamo... I tu nas posmatra... Vec odavno smo ga primetili dole, u WHO'S ONLINE listi...

Poslednje sto sam saznao jeste ovo:

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
What if Google (GOOG) wanted to give Wi-Fi access to everyone in America? And what if it had technology capable of targeting advertising to a user
Link to comment
Share on other sites

velikom brzinom se siri google trenutno najaci pretrazivac

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Google = Veliki Brat

Stvarno mi deluje neverovatno kad gledam kako se google od "obicnog pretrazivaca", tokom svih ovih godina konstanto siri i prerasta u neku azdaju ciji se broj glava konstantno multiplikuje...plasi me pomisao da ce se negde u buducnosti sve te nenormalno mocne kompanije udruziti u neku ultra mega giga masineriju koja ce biti nekakva drzava za sebe i gospodariti zivotima nasih potomaka... [:p] > paranoid <

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

vec sam reko velikom brzinom se siri.....ko zna za 2 godine sta ce sve da ima?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Sto je najgore nece jer je google savrseno dobro organizovan.

Dakle cela struktura googla ja "pocepana". evo primer:

Gmail cini posebni deo googla i na njemu rade tipa 10 ljudi

Gmaps opet cini totalno nezavisan deo goola i na njmu rade isto odredjen broj ljudi

froogle isto tako news.google.com isto tako itd itd. POdeljeni su na kreativne celine i svaka celina gura svoj servis tako da se ne rasipaju ljudi da rade sve i svasta nego jednostavno googl zaposljava nove ljude kada stvara novu celinu (tipa sada ovaj gtalk) i na njemu ne radi niko iz gmai-a iako su ta 2 servisa povezana. I ti servsi ne odgovaraju nikome sem potrosacima to jest ako ne dostignu odredjenu popularnost za odredjeno vreme gase se bez pogovora a svi koji su radili na tim projektima dobijaju negativne poene u organizaciji zvanoj google.

Naravno o googlu bi mogao da se napise citav elaborat ali ovo ti je samo ukratko kako on funkcionise....

Link to comment
Share on other sites

Google biti jedini provajder u SAD

Ispravi me ako gresim ali meni ovo bas na to licilo..

Bottom line ako google ponudi besplatan Wi Fi i svi ostali ce pa ko izdrzi duze + sam Wi Fi je vrlo nezahvalna tehnologija pogotovo u metropolama zbog same svoje arhitekture (koja podrazumeva 2.4 ghz opseg i izuzetno malo slobodnih kanala, da ne pominjem to sto je half duplex). Situacija bi bila za nijansu bolja ako bi krenuli sa "a" standardom ali to bi izitkivalo od klienata dosta sqpu opremu. I sa njom nikda nikome ne mozes da garantujes da ce nesto 100% raditi. U vremenu kada se planira masovno uvodjenje FTTH neke akrobacije sa Wi Fi-em ne mogu ozbiljnije da naruse "poredak".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...