Jump to content

ISDN ponuda


[BMF]Psycho

Recommended Posts

Dobih jutros pismo od telekoma da sam verna musterija i da bi mi instalirali ISDN samo zato. E sad da smo na zapadu ja bi verovo sve sto pise u tom pismu, dve digitalne linije, nesto internet konekcija 128 kbs bla bla.

No posto zivimo jelte u Srbiji gde se ljudi "snalaze", odlucio sam da pitam vas uchene ljude da li se to isplati uzimati, da li je to bolje od kablovske, i sta je to dovraga? Hehehe hvala unapred na svim odgovorima.

E da jel ste i vi dobili to pismo, ocu da znam jel svima salju i pricaju da su verni korisnici, ili stvarno prave selekciju.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

imam ja isdn liniju...pazi ovako

Od kablovskog nikako ne moze da bude bolja (jer impulsi kucaju koliko si dugo na internetu,znachi Bukvalno dial-up sa 2 kanala.E moram priznati da razlika izmedju 64k i 128k NE POSTOJI.znachi po meni se to ne isplati nikako.Ali dobra stvar je da ako hocesh da ugradish adsl mozesh to uraditi preko postojece isdn linije)

e da shto se tiche razlike izmedju 64k i 128k je shto ako ukljuchih 2 kanala impusli kucaju 2.5 puta brze nego kod jednokanalnog protoka a shto je najogre razlika ne postoji.

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

samo da kazem da ako ukljucis 2 kanala impulsi idu 1 put samo dve linije ;) to je provereno

neki provajderi su ranije racunali 1 kanal isdn 1.5x vreme ali mislim da to vise niko ne radi

i da isdn je mnogo bolji od dailup-a ali loshiji od kabla

moj savet ti je da uzmes isdn posto ces dobiti jos jednu liniju a posle ako ti to nije dovoljno mozes da uzmes kabal ili adsl

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

E meni je vise pukla glava od svega ovoga da se bre nosi cela telefonija u pm...I IMAO SAM PCM BUDJAVI PA NISAM MOGAO ADSL PA SAM UZEO NOVU LINIJU ZAJEDNO SA ISDN-om POSLE 3 MESECA JEBANJA NAJGOREG I PONOVO SAD KAD IMAM NOVU LINIJU I ISDN I PONOVO NE MOGU ADLS ! POSTOVANI KORISNICE SVE JE TO LEPO STO VI IMATE I NOVU LINIJU I ISDN ALI NE MOZETE DA IMATE ADSL JER IMATE ILI DVOJNIKA ILIS STE NA PCM/FM UREDJAJU...EJ BRE 'DE JE MOZAK?! znaci puca mi je kurac vise...i samo jedno pitanje za upucene ja kako god namestio sad ovaj moj isdn(intrakom je valjda) on uvek pokazuje 128k i uvek mi je samo jedna linija zauzeta sto ukazuje da je 64k jelte tako da nije mi bas najjasnije..ako neko moze da mi pomogne thx

peace xD

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ISDN kupio pre 20-tak dana i platio sam ga 7000 din u POSTI.

Ja se sada kacim na 64kb/s konekciji a mogu i na 128kb/s ....

Provedem 8-9 sati dnevno na net-u i ja verujem da ce mi doc racun oko 900-1000 din samo za net...

Isto je ka preko DIUL-UP-a samo sto ISDN ti je brzi a i mozes svaku igricu da igras preko net-a ...

HIP HOP SERBIA PORTAL

www.hiphop-np.com/forum

Link to comment
Share on other sites

Ivan, ja sam platio ISDN 7000 din ...

I mojem drugaru je doslo 1400 din ali on je 5 -6 sati provodio na net ali je i plus telefon koristio...

Koliko ce meni npr da dodje racun ako ja provodim po netu npr. 10 sati ?????

pa sad...davno to bilo kad sam uchio sabiranje, al aj' da pokusam 1400x2 otprilike 2800,mislim da sam blizu!?

din. [blue]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...