Jump to content

Specijalna nagradna igra :)


Recommended Posts

1. Pa da, RUR je postao rutina od kada sam video onaj tekst u SK u vezi modifikacije za Q3. Znachi teshko da sam bio na netu a da nisam u jednom IE kucao klanrur.rs/forum thingy. Chak i preko leta se nadje neshto da razvuche osmeh, pa chak i one najdepresivnije.

2. Bilo ih je isuvishe mnogo. Vishe bi se mogli kategorizovati tipa hejtovanje(gay/crkva/vera/sladoled/brijanje/kuchici/konjchici...), pa reakcija na to, pa prozivanje usled toga. Pa dosada nedokazivo i nemoguce za sprechiti, mutiranje topica. Jednostavno najbolja "igra" dosada.

3. Zar nije bilo priche da ove godine RUR, oktobar or something, slavi neki rodjush? Ili se ja to tripujem. Definitivno neko mega okupljanje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1.Prvo shto mi padne napamet je pes zbog koga sam i doshao

2.ubedljivo su najbolji iz klejbezable mozesh da seresh koliko hocesh

3.naprviti hejterski topic i prozivke izmedju c(h)lanova

1.OMG WTF !!11 Pa na svakom topicu vlada zesci hejt , sta ce ti josh poseban topic za to??

2.Sochnije je kad se ovako svuda po malo proziva , tako ne bi bilo zanimljivo

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

1. Moj prvi forum, nekadashnja dobra atmosfera, planetarion, igranje kvejka 3 sa chlanovima foruma (iako nikada nisam znao dobro da igram isti, UTovci su uvek bili dobrodoshli:) )

2. Fajnal kauntdaun for Kristina je definitivno najlegendarniji topic, SVI su na forumu zeljno ishchekivali ishod istog. Pored toga i Mudoman je imao svojih momenata:)

3. Search nikada nije ni radio kako treba, osposobite ga odmah, stari skin naravno, sa ovim skinom forum nije isti

irc.balcan.net #rur

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

kristine nema trenutno u bazi, pošto su tamo samo ovogodišnji postovi. bekap postoji i jednog dana će ponovo osvanuti među arhiviranim postovima..

dz, nešto se ne sećam tebe u aj da vas vidim sad.. jesi se plašila? :D

Link to comment
Share on other sites

1. Ljudi ... ovo sto sam upoznao i sto valja . za budale se uvek lako napravi ignore :)

2. Topic ufff covece od starih ut podjebavanja, fotonc topika i flesbekova iz njih , mudomana do ovih trendovskih novih kako smuvati ribu i sl... sve je to pod uticajem tv-a ovo sto se prica i sto kurgan uvaljuje *(ko je rekao ckm :pp ) ovih dana

3. Sajt vishe vesti, pokusaj jace interakcije sa korisnicima, forum rasiriti jos vise ako je to moguce u gaming vodama (po meni svako ko igra ozbiljnije multiplayer igrice cuo je za neki tamo RUR :)) .

za zabavu se uvek nadje vremena :) to je samo inspiracijsko pitanje ...

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

1. Najbolje mesto za bleju na netu. Pomoc u svakom trenutku. Lale Tolerancija i Ivan_ Strogi.

2. Crash-ovo cimanje oko devojcice i Aj pricajte bre!

3. Bilo bi kul kad bi pravili turnire u odredjenim igricama dvaput godisnje. Rur tur leto i Rur tur zima. :)

Dizajn sajta, kao i fukcionalnost nisu najsrecniji. In house, (upcoming, newly added) events i poll koji se ne apdejtuju... Links i chat deo koji ne postoji, a i svi ostali se slabo azuriraju.

Mislim da bi trebali da napravite novi, jednostavniji a lepsi dizajn sa malo sekcija ali da sve budu redovno azurirane, a samim tim i posecene. Ovako nesto:

News (glavna)

Demos (zaduzite nekog ko je u prici da vam redovno isporucuje friske demoe)

Files (svi fajlovi -programi, tekstovi, slike- idu ovde)

Chat (direktan pristup chatu sa sajta. mozda bi tako pobedili neposecenost istog)

Forum (sve kul)

p.s. Evo da ne bi bilo da samo laprdam, konacno sam dobio ADSL pa ako imate nekog posla recite. Moze i sastavljanje anketa i statijaznam. Sve za Rur, jer vas mnogo volem! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...