Jump to content

NE opisivi LAG !!!


Shale

Recommended Posts

da li sam samo ja i moja konekcija debili ili lag na shadowmoonu i svim ostalim serverima je i vama konstantno prisutan !?

lepo pichi i od jednom skochi i na 2k !? odma posle toga ili diskuje ili bude ur dead !? WTF is wrong za shta mi placamo za lag ili igru ?

Link to comment
Share on other sites

da li sam samo ja i moja konekcija debili ili lag na shadowmoonu i svim ostalim serverima je i vama konstantno prisutan !?

lepo pichi i od jednom skochi i na 2k !? odma posle toga ili diskuje ili bude ur dead !? WTF is wrong za shta mi placamo za lag ili igru ?

meni se to cesto deshava,ali poshto imam veratov wireless 3pujem se da je do njih [:D]

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Ni jedno od vidljivih kochenja u ovoj igri nema veze sa hard diskom. Svaki disk kupljen u poslednjih 5 godina (a sumnjam da neko igra na starijem) radice posao odlichno. Problem mogu biti samo konekcija i memorija. Al sam vam sad reko!  [:D]

p.s. Nego sta nego hunter item! I disk, i konekcija!  [:D]

zar 1GB memorije i 512kbs adsl nije dosta?

BwadBoy

----------------------

PiTCHW!SE

Link to comment
Share on other sites

zar 1GB memorije i 512kbs adsl nije dosta?

Koliko sam ja provalio, u IF-u bi jedino 3 GB memorije bilo dosta, tj. da celu igru strpa u memoriju, tako da nema potrebe za swapovanjem podataka izmedju memorije i harda [:D]

Ono sto sam hteo da kazem je da je prakticno nemoguce uochiti razliku u ponasanju igrice ako igras na disku sa 4k ili 7k obrtaja u minuti, a da sve ostalo ostane nepromenjeno. A sto se tiche cache-a na disku, njegove prednosti je jos teze uochiti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...