Jump to content

FC ARTMEDIA Petrzalka


GibanicA

Recommended Posts

mislim sta reci...

jesam zvezdash i hejtujem partizan opako ali veceras me je ovo ispadanje zabolelo

partizan nije mogao da da gol jednoj TRECERAZREDNOJ ekipi koju bi zeta ko iz pichke napunila do vrha...ovoliki nivo neznanja ( i usera ) davno nisam video kod neke ekipe

dobili su seltik 5-0 tako shto su od 20minuta imali 2 igracha vishe (shkoti kreteni svadjali se sa sudijom neshto) i + ih je opako sralo...pogledo sam statistiku posle tog meca bilo je 15-8 u shutevima za seltik...u drugom mechu ih je opet seltik guzio ali je negde u nekim drevnim prorochkim knjigama pisalo da ARTMEDIA mora uci u ls ove godine tako da su se izvukli sa 0-4. Ovaj mec s partizanom je bila smejurija, realan rezultat bez preterivanja je trebao biti barem 3-0 za partizan, ali tu je vec problem u crno-belim crncima...ne treba kriviti promashioce penala...to je samo shlag na tortu bio, kad dotad niste mogli dato gol onda jebiga...

ono sto je mene zabrinulo su timovi koji su veceras prosli kao i oni koji su ispali...

u ls ce izmedju ostalog igrati

FC THUN

FC ARTMEDIa

RAPID FC

Rozenborg (mada su oni stalni uchesnici...ali ipak...)

a ispali su ( ili ce )

monako

everton/viljareal

sporting

inter/sahtjor

Tako da bice to jedna PAKLENA liga shampiona sa derbijima poput Barselona - Tun

ili Juventus - Petrzalka :)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam shta imash protiv Thuna... Da si malo pratio, znao bi da su proshle sezone unakazili Wolfsburg u Intertoto kupu, naravno, ovi nisu igrali u najjachem sastavu, ali svejedno... Iza nedostiznog Basela su bili u ligi, dobili su Dinamo, i Malmo koji je prvak Shvedske, i ushli u LS...

Mislim da ljudi ne zasluzuju vishe da se pricha o njima kao o nekom ljakse timu i sl... Pogotovo ne da te priche pricha neko ko nije video ni minut nijedne njihove utakmice...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Ja kao zvezdas nisam hteo da otvaram topic o Partizanu,ali jebote,vas ovo treba da boli ko nas petarda prosle godine...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Bartuc mi uze post, videcete da ce Thun mnoge da iznenadi ove sezone u LS

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Realno, jos na zrebu se znalo da ce neki noob da ode u ls... Chim su izvukli Partizan i Artmediju :)

Jebo vas cise taj war kad za fudbalski klub kazete noob

@topic:steta sto je partizan ispao ali koliko je bio siguran u pobedu ja sam znao da nesto nevalja

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Ne znam shta imash protiv Thuna... Da si malo pratio, znao bi da su proshle sezone unakazili Wolfsburg u Intertoto kupu, naravno, ovi nisu igrali u najjachem sastavu, ali svejedno... Iza nedostiznog Basela su bili u ligi, dobili su Dinamo, i Malmo koji je prvak Shvedske, i ushli u LS...

Mislim da ljudi ne zasluzuju vishe da se pricha o njima kao o nekom ljakse timu i sl... Pogotovo ne da te priche pricha neko ko nije video ni minut nijedne njihove utakmice

pod 1. - bartuc nemoj pricati napamet...gledao sam preglede obe njihove utakmice s kijevom...nije to neshto puno, ali koliko-toliko se mogao steci utisak o njima, naravno da ce utisak biti kompletniji kad odgledam neku celu utakmicu.

pod 2. volfsburg mi i nije neka referenca za jak tim...

pod 3. pa cak i da je sve to sto ti kazesh za tun tachno - da li mislish da je ok sto igraju oni a nece igrati monako, sporting,sahtjor..

mislim da ce tun biti isprashen od strane svih...mada...nikad se ne zna...realova odbrana je nesigurna :)

Link to comment
Share on other sites

Ja kao zvezdas nisam hteo da otvaram topic o Partizanu,ali jebote,vas ovo treba da boli ko nas petarda prosle godine...

i vishe brate... i vishe...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pod 1. - bartuc nemoj pricati napamet...gledao sam preglede obe njihove utakmice s kijevom...nije to neshto puno, ali koliko-toliko se mogao steci utisak o njima, naravno da ce utisak biti kompletniji kad odgledam neku celu utakmicu.

pod 2. volfsburg mi i nije neka referenca za jak tim...

Pa da, video sam i ja sliku u novinama kako se Lustrinelli raduje kada je postigao gol sinoc... Ja sada sve znam o ekipi Thuna...

Wolfsburg je bio u sjajnoj formi pochetkom proshle sezone kada se taj Intertoto kup igrao, vodili su u Bundesligi posle prvih 7-8 kola...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Gibanice iskreno od tih kobajagi losih klubova Tun je najbolji...a lupam Sahtjor si ti naveo,a on je trenutno ocajan tim jer i Vukic i Srna ne zele da igraju LS jer hoce da se prodaju...Sporting da je neki tim ne bi izgubio 2puta od Udinezea(ne znam za vas,ali je meni to iznenadjenje,s obzirom da je Udine prodao Pizara i Jankulovskog)...necu ni da pricam koliko je Sparta iz Praga ocajna ekipa a ide direktno u LS...ali sve u svemu NAJGORA ali ubedljivo najgora ekipa ove godine u LS ce biti Petrzalka...vi biste se barem borili konkretno,a ovi ce da skinu gace pre vremena...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...