Jump to content

Syndrome


kurshlus

Recommended Posts

Okej...Napravili smo guild , ima nas dosta iz Srbije , ali tezhimo da postanemo internacionalni guild.Shto bi znachilo shta ? Da pozivamo sve strance kojima treba guild ?Vidim da neko svaki chas ulazi u guild , tako da ne razumem.Ja bih iskreno pozivao strance posle , kad vidim ko igra dobro a ko ne.Najlakshe to primetish u instanci ili Battlegrounds-u.Poshto vidim da stalno neko ulazi , zanima me jesu ti svi likovi vashi ortaci ili igraju dobro.Ako ovako nastavimo bice nas oko 500 na kraju.

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Okej...Napravili smo guild , ima nas dosta iz Srbije , ali tezhimo da postanemo internacionalni guild.Shto bi znachilo shta ? Da pozivamo sve strance kojima treba guild ?Vidim da neko svaki chas ulazi u guild , tako da ne razumem.Ja bih iskreno pozivao strance posle , kad vidim ko igra dobro a ko ne.Najlakshe to primetish u instanci ili Battlegrounds-u.Poshto vidim da stalno neko ulazi , zanima me jesu ti svi likovi vashi ortaci ili igraju dobro.Ako ovako nastavimo bice nas oko 500 na kraju.

Vecinom su nashi.

Vec smo prichali o tome (GL i officers) tako da nemash frke)

btw nema ovaj ortak ovaj nije, ako napravi sranje onda out

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

90% tih sto ulaze svaki dan su nasi....

znas kako.. kako rece stalja, sad nas ima 80-90 ali vremenom ce se to iskristalisati, letece charovi koji su neaktivni, mozda neko sam odustane itd...

ma bice dobro ako predjemo neku krizu koja ce se mozda javiti kad tada, na konju smo... za sada je dobro sto smo organizovali profesije kako treba i sto se pridrzavamo eng na g chatu [:D]

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam WoW i danas kreirao lika tom serveru o kom' svi pricate... 7 sam lvl ali ne znam da li bi imalo smisla da ulazim u Sindrom, posto mi je ovo prvi leek u WOW-u i ne verujem da bi mogao bas tako dobro da se snadjem kao igraci koji peglaju vetj par meseci... Igram sa rougom [}:)] deluje mi kao najpokvarenija klasa u hordi!!! Pitanje: Da li gubljenje duela utice na expiriens ili bilo sta drugo, posto mi se to cini kao najlaksi nacin za uhodavanje....

Edited by yojimbo
Link to comment
Share on other sites

mislim da cishcenje treba da padne tamo oko 50og lvl (tj kad jedno 40 likova bude 50 lvl) .. neaktivni, odustali i ostali .. do tada paziti samo na klase stranaca jel ipak nam za sada ne treba vishe ichega sem huntera i druida

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ovakva je situacija, makar kod mene bila juce:

15:00 - 897 queue

18:00 - 1100 queue

20:00 - 620 queue

23:30 - 114 queue

01:30 - instant :)

Ne znam sta da vam kazem, ali mene smara cinjenica da cu cekati sat i po samo da udjem u server. Kad vidim queue od vise od 200 ja pritisnim esc i igram sa drugim likom.

Link to comment
Share on other sites

Ovakva je situacija, makar kod mene bila juce:

15:00 - 897  queue

18:00 - 1100 queue

20:00 - 620  queue

23:30 - 114  queue

01:30 - instant :)

Ne znam sta da vam kazem, ali mene smara cinjenica da cu cekati sat i po samo da udjem u server. Kad vidim queue od vise od 200 ja pritisnim esc i igram sa drugim likom.

pa i kad je quenue 1000,ubacish se,isqlirash pola sata/sat i posle igrash.meni nije nikakav problem,ne morash ti da sedish ispred kompa i cekash [:)]

jedino nervira kada me izbaci u toq igre,a posle q 1000 [:0]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...