Jump to content

Interface


IvanSu

Recommended Posts

dali neko moze da mi preporuci i ostavi link gde bih mogao da skinem neki dobar interface program.

sada koristim program (ix-rekompilation_v1.6_beta_02),stvarno ne znam mu tacno ime pa sam prepisao ime foldera,ali problem je u tome da mi poprilicni laguje sa njim,dok kada sam igrao "cist" wow nije mi toliko lagovalo.

Stvari koje su mi potrebne da interface prikazuje su...koliko dobijam xp od ubijenog cripa,koji item se za sta koristi,i koja mu je cena kod vendora,koji quest je za koji lvl i koordinate na mapi...ostale stvari su mi nevazne.

Ako neko koristi neki interface program i zadovoljan je sa njim,odnosno da ne laguje previse neka ostavi ime ili link ka njemu.

Link to comment
Share on other sites

po mnogima kvalitetnim guildama, najbolji interface je nurfed (bar za classe koji healuju u instanci) i licno mislim da su u pravu

Sto se mene tice, koristim kombinaciju obicnog wow interfaca + gypsy + titan + 10 addona koje necu sad da pisem (vecina za warriora).

Ctmode, cosmos insomniax i ostali su prebudzeni i koliko to vama glupo zvucalo usporavaju igru, jer sadrze mnogo gluposti koje u stvari ne koristite.

Znaci svakom predlazem da ostavi obican wow interface, i da preko curse-gaminga (i drugih sajtova - use google) izabere addone koji mu trebaju (u vecini slucajeva je to otprilike 10-15 addona jer vise coveku u principu ne treba) da svaki istestira i provali komadne za setovanje. Posle patcha ce neki javljati da su out of date (btw, vecina moze da radi i ako nisu update-ovani) tako da jedino sto treba jeste da pogledate na istom gore navedenom sajtu da li postoji novija verzija ili da jednostavno skinete WoWToc (http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=216) koji ce to da uradi za vas.

Ovim dobijate potpunu kontrolu nad svojim interfacom, i nemate da brinete zasto vam QuickPotionMaker_v1 izbacuje error 402.

hint: Vecina kompilacija kao sto je nurfed ili ctmode moze da se "secka", tako da slobodno izvadite iz njih ono sto vam se svidja ... ako vam se svidja bas ceo mod to je onda ok (u sustini ct mode je i ok ... mada ...) ali cosmos je katastrofa + postojao je bug koji vam je chargovao credit card kada se upalili levi acction bar sa strane, mada i dalje ne znam da li su to popravili. Izvadili su se kao support developerima cosmosa ... yeah right ;) Na sve to cosmos se buguje sa ventrilom (nisam probao, ali kazu tako).

Znaci to je to ... ovo text zvuci malo kao za idiote, tako da nemojte da pomislite da smatram da neznate sta je addon, ali ovo je vec 5 topik u poslednih mesec dana oko interfaca :)

Ako to neko pre mene neuradi, kada dodjem kuci napravico malu listo addona koji su must, i listu addona koji ne rade jedno sa drugim, da vam ustedim vreme, jer sam verovatno posikidao sve smrdjive addone sa curse-gaminga :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ct mod ima 10 addona u osnovnom pakovanju i to su oni najpotrebniji tako da daleko je od toga da moze da bude nabudzen ... u svakom sluchaju koristio sam cosmo i preshao na ct mod dodao 10 - 15 addonova i to je sve shto mi treba :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

boze ljudi , ne kapiram vas uopshte, sha slushate shta ko koristi i te mod packove, to je za lenje, lepo odete na

http://ui.worldofwar.net/ ili http://www.curse-gaming.com/mod.php i vidite shta vam odgovara, milion nekih tema o istoj stvari. Da je sad to neka strashna komplikovanost i trazi veliku mudrost pa ajde. Za svaki addon vam ne treba ni 5 min da probate kako funkcionishe.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Pa uglavnom ct-mod + nekih 10tak modova cije funkcije nisu podrzane u ct-u. U principu kao sto je imomortalis rekao odete na jedan (ili oba) od ona dva sajta i nadjete addonove koji vam trebaju, testirate ih dal vam odgovaraju i pici, ja sam promenio 2-3 packa dok nisam video sta mi treba a sta ne i to sam posle izdvojio iz kompilacija i ostavio a sve ostalo pobrisao....takodje glupo je koristiti neke addonove zato sto ih neko drugi koristi, to je kao da oblacite neku odecu jer je i neko drugi nosi [:D]

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

hehe

btw ima ctmod bagova ali najmanje

ko koristi ctmod malo duze zna za velika slova i straftu preko ekrana , i pomeren party pogotovu ako ima vishe likova .... omanji bagovi , ali definitinvo postoje ... bez obzira na sve , mod sa najmanje bagova ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kako da napisem macro malo mi ti macros nisu jasni pa ako mozes ukratko da mi objasnis.

Pa makro ti je u stvari neka vrst in-game skripte. Sve akcije koje u wow-u mozes da uradis preko ikonica, mozes takodje uraditi i unosenjem komandi u konzolu (dialog box). Makro sluzi da ti omoguci da ne kucas stalno neki niz komandi nego da taj proces automatizuje.

Recimo, na primer, ako cesto menjas 2h axe sa 1h axe + shield mozes da napises makro koji to radi automatski i dodelis mu ikonicu.

Znachi nadjes listu svih komandi u konzoli i pises macro po zelji tako da na kraju dobijes svoje custom action ikonice.

Treba da komentarishem?

....

???

Edited by Nothingman
Link to comment
Share on other sites

hehe

btw ima ctmod bagova ali najmanje

ko koristi ctmod malo duze zna za velika slova i straftu preko ekrana , i pomeren party  pogotovu ako ima vishe likova .... omanji bagovi , ali definitinvo postoje ... bez obzira na sve , mod sa najmanje bagova ...

Meni se desava kada koristim ctmod da kada me neko whisperuje ne mogu da mu odgovorim pritiskom na taster "r", nego moram da mu dvokliknem ime...

Link to comment
Share on other sites

evo korisnih macroa za warra:

Charge: ako ste u nekom drugom stanceu , prebacuje na battle i charguje

/script

texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(1);

if isActive then CastSpellByName("Charge(Rank 3)");

else CastSpellByName("Battle Stance()");

end;
Disarm : ako ste u nekom drugom , menja na defesnive stance i disarmuje
/script

texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(2);

if isActive then CastSpellByName("Disarm()");

else CastSpellByName("Defensive Stance()");

end;
Overpower : dosta vazno ako se borite protiv roqua, ili klasa koje dosta dodjuju , prebacuje iz bilo kog stancea u battle i radi overpower
/script

texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(1);

if isActive then CastSpellByName("Overpower(Rank 3)");

else CastSpellByName("Battle Stance()");

end;
Swap weapon : Za swapovanje oruzija i stancea
/script PickupContainerItem(4,2);PickupInventoryItem(16);PickupContainerItem(4,1);PickupInventoryItem(17)

/cast Stance Name();

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran za ovaj poslednji macro sto je naveo Immortalis da bi mogao da posluzi za swapovanje 1h axe + shield sa 2h axe, jer mislim da bi prilikom jednog od dva swapa shield ili 1h axe ostali da vise u vazduhu. Medjutim nisam ni siguran da je Immortalis mislio na ovu vrstu swapovanja, jer nemam pojma sta je stance [:)]

Evo jedan macro koji bi trebao provereno da obavi swap izmedju 1h axe + shield i 2h axe. Pretpostavka je da pre nego sto pocnes da koristis macro, chara naoruzas 2h axe-om, a da u backpacku u gornji levi slot stavis 1h axe, a odmah desno do njega i shield. Zatim uzmi da kreiras macro i otkucaj sledece komande:

/script PickupInventoryItem(16)

/script PickupContainerItem(0,1)

/script PickupContainerItem(0,2)

/script PickupInventoryItem(17)

/script PickupInventoryItem(17)

Izbaci ikonicu od macroa na neko dostupno mesto i uzivaj. Ako nesto ne radi kako treba javi ovde, jer nisam ovo testirao u igri, ali bi trebalo da radi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...