Jump to content

QUAKE ON LINE


Recommended Posts

Moras kad si novi... :)

Istina... :)

Dakle, stanje je sledece... Poskidao sve, instalirao patch 1.32, i onaj osp prvo 1.01 i posle 1.03... Pokusao da se konektujem na 82.117.194.235 ali nisam uspeo jer mi je izbacio neshto u vezi mape, tj verovatno da je nemam :)

Poskidao sam sve mape (tj ostavio sam kuci da se skidaju), nadam se da ce biti sve ok kada se vratim sa posla...

Znachi treba mi samo josh lista najposecenijih servera i to je to, l'am in! [;)]

p.s. shta znachi tdm? (team death match?)

p.p.s shta znachi ctf?

[?]

Edited by MasteR :)

:D

Link to comment
Share on other sites

pa pogledaj prvo pa komentarishi :)

ovamo ti je najjednostavnija varijanta (shta ti treba sve i kako):

http://games.sbb.co.yu/forum/viewtopic.php...4afaf7e44a5d035

a u ostalim imash objashnjenu za pochetnika svaku glupost:

http://games.sbb.co.yu/forum/viewforum.php...6a672ba1bd57b49

(tamo gde pishe oshte informacije o tom i tom serveru)

a ovde su ti podeshavanja za pushtanje demoa i shortkate (jedan klik na ikonicu da se nakachish na serv.. itd.):

http://games.sbb.co.yu/forum/viewforum.php?f=24

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Ne znam znas li Nika od ranije, ali ako ti nesto vezano za Q3 nije jasno on je tu. Odmah! :)

Nezamenljiv na momente...

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam znas li Nika od ranije, ali ako ti nesto vezano za Q3 nije jasno on je tu. Odmah! :)

Nezamenljiv na momente...

Izvalio sam :)

Niko, kontam ja da postoji vecina tih stvari na pojedinim mestima na forumu, ali kontam da je lakse da mi neko napishe u par rechi/redova, negoda se cimam trazim i chitam po pola sata.

Kazem to, jer ja bi uchinio isto za bilo koga drugog [;)] Jbt, od kada sam nabacio malo brzi net, sve mi se chini da mi jedan zivot nece biti dovoljan za sve shto me zanima pa gledam da ushtekam vreme gde god mogu... :0)

Pregledao sam vec sve te topice, i manje vishe sve odradio, ostalo mi je samo da se konektujem shto se nadam da cu odraditi cim stignem sa posla, poshto sam ostavio da mi skida sve mape koje si naveo u tim topicima da su potrebne...

Tako da, najvishe me zanimalo koji su najaktuelniji serveri, j ima li josh nekog osim SBB-ovog, poshto vidim da se o njemu najvishe pricha... :)

Niko, uzeo sam ti ICQ, sj.... si se sad... [:D]

Edited by MasteR :)

:D

Link to comment
Share on other sites

pa bio je jos EUNet-ov mada mislim da su ga ugasili, onda neki Igraonica.net negde iz Subotice ali taj nije imao ni osp i bio je 1.16n verzija (mislim da je neko zaboravio da postoji taj serv. :D)..

SBB je koliko znam sada jedini..

Am.. aj ponovo me trazi na icq, mislim da sam te negledajuci stavio na ignore.. (spamuju me povremeno.. :/)

@over ne zaboravi i veoma zao na momente

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

@over ne zaboravi i veoma zao na momente

Ovo cu da prihvatim kao drugarsku salu a ne pretnju :)

Svi smo mi ponekad pomalo zli... ili dosadni.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...