Jump to content

nervoza, smorenost, depresija


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. perem ruke posle pishanja.. (skoro uvek [:p])

2. smorio je topik...

3. I rule

4. punisher 3p je doyaya 3p...

5. da je vise ljudi kao ja, svet bi bio lepsi

6. I rule (da, jos jednom, za slucaj da niste procitali prvi put) [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

da li ste se nashli nekada u situaciji da vam je van domashaja sve shto volite?

ja se trenutno nalazim na milion kilometara od moje devojke, kompa, muzike, prijatelja, teretane i novog sada

E meni je do jaja, sve mi je blizu i bas je superiska! :))) uopste nisam smoren, ali ajde ko jeste da se dogovori da se okupi na jednom mestu da se masovno spale. Predlazem da se svi depresivci okupe na jednom mestu i dobro pojebu i ne smetaju normalnim ljudima koji pricaju o seksualnim perverzijama :)))

Liberate tutame ex infernis!

Link to comment
Share on other sites

Navika je cudo. Hmmm, vidis ja nikad nisam pripadao ovde i zato mi nikad nije bilo tesko da odem. Ne zelim da me neko pogresno shvati, meni je super ovde ali nikad nije bilo to to. Ko razume shvatice. Mozda je i razlog sto nisam ovde rodjen i nisam ziveo ovde kada sam bio mali, a mozda je i jednostavno nesto drugo. Kao sto sam i rekao navika je cudo. Na sve mozes da se naviknes, tako sam se ja i navikao na Beograd i ovu zemlju ali nikad nikad se nisam nasao ovde i rekao ja zelim ovde da ostanem, da radim, da podizem decu i unuke. Jebi ga. Tako da Lag sve je to prolazno, naviknes se al nikad ne pripadas i obrnuto. Evo ja sam u BG vec 15 godina... [;)]

Edited by zEki

V

Link to comment
Share on other sites

a chekajte, chovek ne sme nekad depresivan da bude?

mene su parizhanke odushevile. kupio sam danas dva fina tribalizma. dobio sam deset tom waits albuma na plochi (koje trazhim odkako sam dobio izvesni cd khm hvala starbache).

meni je trenutno jako fino

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Meni je svaki dan ko u qrcu:D

Preselio sam se u Austriju posle 16 god zivota u Novom Sadu , doso ovde sve sami pederi, mentoli, svabe:D

Od Nekih provoda, zezanja, izlazaka, ovde bukvalno nema nista!!!

Devojke su uzas ma cela drzava je uzas tako da mi svaki dan ko godina:D

eto tako [:(]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...