Jump to content

miniESL-odlozen


kolelale

Recommended Posts

Posto niko ne zna tacno da nam kaze da li ce biti struje u subotu, a pitali smo i stanicu murije u metrou, a nismo u fazonu da kupujemo agregat (za sada) resili smo da za svaki slucaj odlozimo mini ESL turnir, pogotovu sto smo imali najavljenu ekipu iz Rume. Mislim da se cimaju bez veze nema smisla. Posto je sledeci vikend wcg, a krece balkanska liga i amater moramo dobro da isplaniramo termine.

I'm 2 old 4 this shit

To sto igramo u lan-u nam je najjace oruzje sto imamo'

Link to comment
Share on other sites

Posto niko ne zna tacno da nam kaze da li ce biti struje u subotu, a pitali smo i stanicu murije u metrou, a nismo u fazonu da kupujemo agregat (za sada) resili smo da za svaki slucaj odlozimo mini ESL turnir, pogotovu sto smo imali najavljenu ekipu iz Rume. Mislim da se cimaju bez veze nema smisla. Posto je sledeci vikend wcg, a krece balkanska liga i amater moramo dobro da isplaniramo termine.

Gledao sam na TVu (mada sad malo vredi s obzirom da ste pomerili turnir) da sutra nece imati prigradska naselja struju, a u nedelju od 9 do 16h nece imati centralne gradske opstine, tako da ste mogli opusteno da se igrate. Osim naravno ako ni sama EDB nema pojma o cemu pricha :)

Link to comment
Share on other sites

Vukov spomenik gde god da spada nece imati struju u NEDELJU, znaci 21. Avgust ... NEDELJA, a ako sam dobro razumeo, ovaj turnir je bio planiran za 20. Avgust, tj. SUBOTU. Osim ako nisam pobenavio jer je jedan izjutra pa ne razumem nesto ovo sto citam :)

19. августа

Без електричне енергије у периоду од 09.00 до 15.00 часова остаће део насеља Калуђерица, део насеља Лештане и део насеља Винча.

20. августа

Без електричне енергије у периоду од 09.00 до 15.00 часова остаће мањи део насеља Калуђерица који се налази ближе уласку у град.

21. августа

Без електричне енергије у периоду од 09.00 до 16.00 часова остаће шири центар града и то делови: општине Палилула без села, Савски венац, Стари град, Вождовац без села, општина Врачар и већи део Звездаре укључујући и Мали мокри луг.

Link to comment
Share on other sites

Vukov spomenik gde god da spada nece imati struju u NEDELJU, znaci 21. Avgust ... NEDELJA, a ako sam dobro razumeo, ovaj turnir je bio planiran za 20. Avgust, tj. SUBOTU. Osim ako nisam pobenavio jer je jedan izjutra pa ne razumem nesto ovo sto citam :)

Ja se izvinjavam, navika da novi dan pochinje ujutru pa se tripujem svo vreme da je danas petak 20. :)

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

a kad su bile kvalifikacije za to ?

(nisam upucen)

Kada je bio Metro nacionalni kup (25. i 26.6. najavili su da ce top3 ekipe sa njega ucestvovati u Balkanskoj ligi). Te ekipe su bile 1. 4Glory, 2. KGB i 3. vF.

Nakon raspada 4Gl tima organizatori su doneli odluku da ekipi Mojo uruce poziv kao ekipi od koje su najvise ocekivali da pokazu u ovom takmicenju s obzirom na rezultate koje su postigli u na turniru u Madjarskoj (3. mesto ispred xDk, a iza KGB-a i lq).

Za drugu sezonu kvalifikacije ce biti kroz amater seriju, koja pocinje i mini turnir na njenom kraju odluciti 3 ekipe koje ce nas predstavljati u drugoj sezoni.

Strane ekipe su pozvane na osnovu misljenja organizatora i nisu organizovanje inostrane kvalifikacije.

Posto cu se od sada malo vise i ja baviti ESL dogadjanjima kod nas otvaram sada novi topic vezan za amater seriju. Za ovo ima vise razloga a jedan od najbitnijih je da je stara lista dosta zastarela (od pre 2 meseca).

(pre nego sto se bilo ko napravi pametan, nisam organizovao taj turnir nego samo iznosim malo zastarelije informacije koje su bile ovde na forumu, pa ne bih da razloge ovakve odluke ni da li jeste ili nije opravdana objasnjavam nikome.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...