Jump to content

biblijski kod


Recommended Posts

Evo jos nesto u prilog ovoj knjizi...

U septembru 1999. godine objavljena je knjiga, nebitno ime, u kojoj je dato predvidjanje da ce na dan Sv. Djurdja 2000. god. zbog zbunja izbiti pozar koji ce unistiti jedan grad u SAD povezan sa njihovom nuklearnom moci... Ovo se potpuno obistinilo, na dan Sv. Djurdja zbog paljenja zbunja u nacionalnom parku izbio je pozar koji je unistio grad Los Alamos, centar i simbol americke nuklearne moci... Pri tom je izgorela jedna od najvecih nuklearnih laboratorija na svetu...

To je navodno bio pocetak pretnje a atomska pretnja je predvidjena za 2000. i 2006 godinu...

Mozda ima predvidjanja koja se nisu ostvarila... pa onda navode ova koja jesu ali ovo shto su pogodili... ipak je mnogo za puku slucajnost.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

knjigu zelim da procitam iz ciste radoznalosti , a i zato sto sam hriscanin i gajim neko

straho-postovanje prema bibliji , Bogu itd...

ali nesto razmisljam , kako promeniti to sto je zapisano , tj... da li je moguce promeniti tok

buducih dogadjaja , ako vec znamo datume , mesto , vreme , likove ... ako je moguce , unistili

bi neku ravnotezu , a i kakav bi smo svet stvorili (nesto tipa vremeplov) kada bi znali sta nas sutra ceka

a ako nebi mogli da promenimo tok dogadjaja , tj... da se mora odigrati onako kako je zapisano, da li bi to znacilo da sudbina postoji , to znaci da je sve zapisano "tamo negde" , i da svako ima svoje vreme ...?

puno pitanje , a premalo vremena za davanje odgovora...

fml

Link to comment
Share on other sites

Ne zbori mudro :)

Jebes ti biblijski kod,kad tu ne pise kako da dodjes do stana i kola :)

I nema veze dal je ruzna, unutrasnja lepota se racuna ;)

mozda i pise kako do kola i stana al mi jos neznamo [;)] ... javi se meni za kola ako ti je hitno, samo papiri se oprali u farmerkama.

mislim da je ovo losha prevara, kao i ostale akcije katolichke crkve, koja bi trebala da barem malo popravi shtetu koji je naneo da vinchijev kod

pa knjiga je izdata pre da vinvcija a kad bolje razmislis nije lat crkva pretrpela nikakvu stetu... na to sam prvo poceo da sumljam kad je par poznatih katolickih pisaca (neka riba koja pise clanke za neke katolicke novine i jos jedan baja) napisao jos jednu knjigu ili 2 cak na tu temu bez kritickih osvrta.

BTW i ja sam zagrizeni fallout fan sto mi daje ipak neku ulogu posle d-dana... mozda da valjam stimpake [;)]

Link to comment
Share on other sites

u doyaya... znaci imam fore jos 5 meseci da odradim neke stvari koje nikad nisam..hmm.. jes da mi malo fali kinta za neke, al boze moj.. ionako ce biti kraj sveta.. pljackacu banke :P

malo serem, a mozda i ne.. neam pojma..

ne verujem u te stvari...  caj sta vise, boli me q sto su neki ljudi toliko zaludni da bace zivot na trazenje koda u bibliji..

da se razumemo, svaka cast onome/onima koji su napisali istu, knjiga je puna poucnih prica i dobrih forica, al ono...

OT: Kremansko Prorochanstvo je proreklo josh 1 svetski rat ali mi u njemu necemo ucestvovati rofl [xx(]

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Ne zbori mudro :)

Jebes ti biblijski kod,kad tu ne pise kako da dodjes do stana i kola :)

I nema veze dal je ruzna, unutrasnja lepota se racuna ;)

Realno brate. Sto bih ja to onda citao kad me nece uciniti ni pametnijim, ni lepsim, a ni punijim.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Chitam upravo Biblijski kod, stigla sam negde do pola

Mislim da je to josh jedna prevara. Od kad je izdata knjiga, nije se obistinilo nishta, nije u kodu nadjen Cunami, niti napad Amera na Irachane i slichne mnogo bitnije stvari od ubistva Izraelskog premijera (pa tako je isto mogao da nadje i da je nash premijer ubijen:)))

Ne postoje nikakvi dokazi josh uvek da je Biblijski kod istinit, nego jednostavno moramo piscu verovati na rech. Da je kojim sluchajem potvrdjeno da je to istina, logichno bi bilo da to ne samo da bi chitali iz jedne takve knjige, nego i u novinama, i slushali na vestima, emisijama gde bi gostovali matematichari, statistichari i ostali ljudi kompetentni da potvrde postojanje istog.

I, josh jedna stvar, koliko je meni poznato, Jevreji pishu samo suglasnike (samoglasnici se nikad ne pishu nego samo izgovaraju) tako da je moguca mnogo veca manipulacija rechima

oO

 

Link to comment
Share on other sites

ovaj.... pre nego sto postujete please procitajte sve postove pre vaseg i bilo bi konstruktivnije da date komentare posto procitate celu knjigu.

od kada je izdat prvi deo nije se obistinilo nista sto su oni objavili da su nasli u kodu do sada, a to za cunami i amere sto nisu nasli neznaci da toga u kodu nema, vec samo da nisu nasli.

drugo, nema sta da verujemo coveku na rec kad je na kraju knjige dao mat formule i cinimi se program koji je koriscen za dekodiranje a priznale su ga i us mat institucije i izraelska akademija nauka i umetnosti... jbg nisam tolko sujetan da kazem da sam pametniji od svih njih. sto se tice toga da neslusas svaki dan o tome.. jbg procitaj sve postove negde sam napisao koji je razlog za to po meni.

trece... suglasnik ili samoglasnik, nebitno je. tora je napisana, i ostala takva do dana danasnjeg, u slovima a ne recima pr: s i p t a r i s m r d e .. itd i kod postoji u toj formi, tako da se sve dekodira sa jevrejskog i onda prevodi na druge jezike.

Link to comment
Share on other sites

ovaj.... pre nego sto postujete please procitajte sve postove pre vaseg i bilo bi konstruktivnije da date komentare posto procitate celu knjigu.

Vazi. Procitao sam komentare. Sve to zvuci kao veliko djubre, i nije mi jasno kako neko moze da trosi svoje kratko vreme na ovoj planeti zamlajuci se sa takvim glupostima.

Sve je to lepo, ali sta TI imas od toga?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

,Aug 20 2005, 09:18]A mene zanima zasto bi neko napisao neku knjigu u kojoj obavestava sta ce se sve desiti u buducnosti (cak to da treba da se desifruje mi i nije interesantno)?

pa kolko ja kapiram nije je napisao covek... to je poenta, vec mozda neko ko je hteo da nas upozori na buduca zla ... ili whatever

Vazi. Procitao sam komentare. Sve to zvuci kao veliko djubre, i nije mi jasno kako neko moze da trosi svoje kratko vreme na ovoj planeti zamlajuci se sa takvim glupostima.

Sve je to lepo, ali sta TI imas od toga?

pa jbg.... sta ti imas od rura i citanja topica na istom?

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Jebiga, nemoj se ljutiti shto ne dele svi tvoj entuzijazam po pitanju ove knjige. Slichno je bilo sa onim horoskop topic-om...

ma kakva ljutnja... neznas ti mene ja sam veseo decko [:D]

Evo sad gledam naslovnu stranu Biblijskog Koda 2, i zaokurzhene su rechi 'twin' 'towers' i 'airplane' u gomili teksta.

Taj Hebrejski mora da je bio mnogo napredan jezik, kada je opisivao avion pre 2 i kusur soma godina u samo 4 znaka.

a da nebi morao po 16. put da odgovaram isto na ovakve postove molim vas ukinite topic... pleaseeeeeeeeee [:(] necu vise nikad

Link to comment
Share on other sites

Eeeeeeee, nema sad zakljuchavanja. Morash razreshiti sve nedoumice da bi nas konvertovao. [:D]

duvajte ga [:D] ... igro sam wow celu noc i jutro do 8 kad sam otisao na posao... sve do sada kad sam se vratio da igram wow... smrc, postoji rec za takve kao sto sam ja----> addict

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...