Jump to content

biblijski kod


Recommended Posts

nadjite u knizarama knjigu biblijski (96-7 izdata cinimi se) kod i procitajte je celu pa napisite ovde kako vam je promenila percepciju na svet.

i necu da vidim da neko napise nesto u stilu "ma neverujem ja u to" ili bilo sta slicno... nema tu sta da se veruje ili ne... sama osnova knjige, iliti kod, je naucna cinjenica a ne nekakva bajka da bi se neverovalo u to.

mene pod jedan prestravljuje samo postojanje koda vise nego ono sto se dekodiranjem zaznaje..

p.s. ne poredite ovu knjigu sa davincijevim kodom posto nemaju veze jedna sa drugom.

btw izasao je i biblijski kod (2000-1 izasla cinimi se) video sam je u platou na sajmu knjiga cinimi se... samo nema prevod na srpski jos.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ukratko sledece je u pitanju...

1990 je izvaljeno prvi put da postoji kod samo tad niko nije verovao. a kod su trazili i Njutn i ko zna ko sve pre njega ali nije bilo moguce ga izvaliti pre pojave kompjutera posto je u pitanju cista matematika.

u knizi se to objasnjava kao vremenskom bravom koju je stavio onaj koji je bibliju kodirao tako da se omoguci POCETAK (da samo uzasno mali deo za sada) dekodiranja bas onda kada je on/oni/ono/to hteo da mi pocnemo sa tim i kad ce nam to najvise koristiti.

ma trip jak, mada jaci uticaj ima na one poput mene koje zanima ezoterija, i citaju dosta na temu, pa imaju neka saznanja i iz drugih izvora.

p.s. Ovo je prva i najbolja knjiga na temu koda, mada sam video jos par.

btw... nema ovo nikakve veze sa interpretacijama samog texta biblije.. i ceo kod postoji samo u knjigama tore iliti starom zavetu. procitajte pa ce te skapirati zasto.

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Njutn je poceo istrazivanje ali nije uspeo, ali je Elijahu Rips pomocu kompjutera to uspeo, pomocu njegovog kljuca otkriveno je vreme ubistva izraelskog premijera Rabina, mesto ubistva, i ime ubice... Izraelska tajna sluzba nije htela da veruje u taj podatak... pokazao se kao tacan.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nadjite u knizarama knjigu biblijski (96-7 izdata cinimi se) kod i procitajte je celu pa napisite ovde kako vam je promenila percepciju na svet.

i necu da vidim da neko napise nesto u stilu "ma neverujem ja u to" ili bilo sta slicno... nema tu sta da se veruje ili ne... sama osnova knjige, iliti kod, je naucna cinjenica a ne nekakva bajka da bi se neverovalo u to.

mene pod jedan prestravljuje samo postojanje koda vise nego ono sto se dekodiranjem zaznaje..

p.s. ne poredite ovu knjigu sa davincijevim kodom posto nemaju veze jedna sa drugom.

btw izasao je i biblijski kod (2000-1 izasla cinimi se) video sam je u platou na sajmu knjiga cinimi se... samo nema prevod na srpski jos.

Zar ne misli

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

E ako tebi jedan knjiga moze da promeni iz korena svatanje sveta onda si ti fantastican primerak za neki sektu ili teroristicku grupu koja trazi samoubice...

molim vas ubuduce nemoj te da postujete ovde nista osim pitanja vezanih za knjigu i komentara na istu (ako ste je procitali) posto na gore navedeni citat nema svrhe odgovoriti u suprotnom... hvala

Link to comment
Share on other sites

zapravo ne.... bas smo imali neku raspravu u kraju pre par meseci.

iskreno cudi me da je to uopste izaslo u javnost, i pretpostavljam da je jedini razlog to sto tad niko nije verovao u to. razlog za to su upravo razne zloupotrebe koje su moguce, ali procitaj knjigu pa napravi neko svoje misljenje o tome. knjiga nije dugacka.

Znam otprilike o čemu se radi. Problem su

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

stara prica.. citao sam na hiljadu mesta... ja reko da si nesto dekodirao pa hoces da nam ispricas ;)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Znaci poceo sam da citam knjigu mislim da se pisac zove Majkl Drosnan (znaci iz glave sam negde sad izvukao,ne drzite me za rec),i cini mi se da je izdanje 2000, i knjiga je jedna od najvecih bestselera...nisam je celu procitao ali sam video skenove natpisa na kojima se ukrstaju ime Rabin,datum i ime ubice sto nikako ne moze da bude slucajnost...kazu da su javili za zalivski rat ali niko im nije verovato (kao sto je vec neko napisao)...tako da sam ukapirao da ima necega,poverovao sam...vidis sad si me podsetio,moracu da je iskopam negde i da je procitam celu!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

pa u stvari zato sam i rekao da procitate prvo knjigu a ne ja da vam pisem ovde sve...

ne pise u knjizi samo ono sto se desilo pa onda kao predvideli smo to, nego pise skoro sve sto su do tada uspeli da skontaju, pa cak se i pisac ogradjuje od etikete da sve sto pise mora da se obistini upravo zbog toga sto je jos nekapiraju.

Link to comment
Share on other sites

fora je u tome da sada slusham "Thirteen Autumns And A Widow" od Cradle-a, tako da je atmosfera super uz temu!!! probajte i vi!!! pazi, fora je u tome shto je biblija prevedena pun qrac puta, a siguran sam da orig nije na engleskom ili na kom su vetj oni jeziku izvukli kod, jel mozhe neko da mi pomogne oko ovoga poshto, ne znam mnogo o bibliji, ali mislim da je napisana na staro jevrejskom, e sada ako ti mene ubedish da su oni kod nashli u orig. verziji, i da je ta verzija predvidela bilo shta vezano za moderno doba, a kamoli golfski rat... bitje divno!!

Vau Napishem ja da tje neki rat pocheti 23.9.2015... i ono stvarno, tada je pocheo rat izmedju dvoju komshija u okrugu teksas koji su se posvadjali oko tegle kiselih krastavaca koji su bili namenjeni njihovim unucima za venchanje!!! Holy shit, mislim da se negde u bibliji spominju unuci... zhiveo prorok!!!!

Iju ja sam prorok!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...