Jump to content

Jedi Outcast mecevi


Sd D1ablo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Tesko brate.Jos 2002 kad je igra izasla ja i ortak smo pikali i uvezbavali za neki

veci okrasja.Ali ne nadjosmo nikoga.Ali zato imas ja mislim jos uvek servere na kojima imas igru i dosta dobre takmicare.

To su bili dani, kada sam i na netu igrao sa jachima...interesantno da je chak i pored modema ishlo ok +/-. E sad smederevci ostaje vam jedino da dzagate lakija da vam nadje neku sektu u bg, za koju kao ne zna da josh igraju jk.

Link to comment
Share on other sites

KAKO DA IGRAM NA NETU. KAKO SE KACI NA INTERNET SERVERE? [?] IMAM IGRICU I NEZNAM STA TREBA DA RADIM.

Listen here, you jedi scum :)

Nakachish se na net kao da cesh da surfujesh (laichki recheno) znachi u windowsu. E, kada se nakachish lepo pokrenesh igru ili ALT+TAB fora. Da, morash da pokrenesh multiplayer verziju igre, mora da je patchovana sa latest patchom. I onda lepo pretrazhish servere vidish brzine (aka ping) i sechesh onu inostranu placenichku imperiju.

Mislim da je to to.

Link to comment
Share on other sites

Skini sa neta Xfire odlican program za MP igranje, tu ces naci kamaru servera za JO(samo klikni join i eto te u borbi), u ovoj igri sam amater posto preferiram SW svemirske simulacije probao sam na nekim nemackim serverima mnogo su zajebane svabe nijednog nisam uspeo da iskasapim. Ima nekih servera gde je dozvoljeno i pucanje tako da je jos bolja zabava. Ako hoces da igras sa ozbiljnim klanovima idi na #outerrim kanal na bilo kom undernet serveru. Ako oces da igras sa najboljima dodji na rebelsquadrons.org tu imas commando flotu koja siba sve ovakve SW igre. Ako ti i to nije dosta idi na WoW -to mu dodje week of war battlestats.com tu igraju najbolji na svetu pa ako te likove pobedis onda znas da si vrh (neznam da li ces moci da igras kao freelancer ili moras da si clan nekog klana da bi igrao).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Joj sine da mi je mog konfiga pa da igramo 2 na 2....

Secam se da smo snimali AVI-je ko u quake-u i ostalo, ono penjanje po zidovima i te fore, eh kad se setim...

Do dushe mi smo igrali vishe Jedi Academy, bolji je dosta...

Diablo, zasto ti pishe "HOLY JEDI" tamo iznad members, a pishesh non-stop DARK RAGE i te Dark side fore ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...