Jump to content

Recommended Posts

Od kad sam poceo da igram Wc jedina rasa koja mi se cinila njaboljom su bili humani ali svaki dan su me svi zezali i zezali se na moj racun sto sam izabrao humane za svoju Rasu jer je vecina uzimala Ne i orcvoe a ja sam jedini Humane

Tako su me naterali da uzmem undeadove verujte bilo je zabavno da bijes sa tri hera 60 pop vojsku itd ali nisam dugo ostao sa njima jer kad ti je omiljeni hero Arch,a omiljeni unit knight moras se opet vratiti na humane cesto mi je to bio problem i sad sam odlucio da igram sa humanima i ako me zezaju zbog toga i cesto mi prebacuju one kule na Lt jer ne znaju sta je imbasad sam se good uvezbao sa njima i jedva cekam da bude nekog big turnira da uskocim da oprobam skill mada jos mi se u glavi vrte misli da sa Ud mogu nesto bolje uciniti i da mi 20% u igri mogu undeadovi pomoc ali....

Sad vas pitam sta vi mislite o humani ma i o ovome svakidasnjem menjanju rasa

Link to comment
Share on other sites

Od kad sam poceo da igram Wc jedina rasa koja mi se cinila njaboljom su bili humani ali svaki dan  su me svi zezali  i zezali se na moj racun sto sam izabrao humane za svoju Rasu jer je vecina uzimala Ne i orcvoe a ja sam jedini Humane

Tako su me naterali da uzmem undeadove verujte bilo je zabavno da bijes sa tri hera 60 pop vojsku itd ali nisam dugo ostao sa njima jer kad ti je omiljeni hero Arch,a omiljeni unit knight moras se opet vratiti na humane cesto mi je to bio problem i sad sam odlucio da igram sa humanima i ako me zezaju zbog toga i cesto mi prebacuju one kule na Lt jer ne znaju sta je imbasad sam se good uvezbao sa njima i jedva cekam da bude nekog big turnira da uskocim da oprobam skill mada jos mi se u glavi vrte misli da sa Ud mogu nesto bolje uciniti i da mi 20% u igri mogu undeadovi pomoc ali....

Sad vas pitam sta vi mislite o humani ma i o ovome svakidasnjem menjanju rasa

Ako vec hoces da predjes na undedove mnogo su dobra rasa po meni jer znam dobro da ih koristim i sa njima dobijam insejnove.

Link to comment
Share on other sites

lool...

nego o menjanju rasa te potpuno razumem jer sam do 1.17 verzije neprekidno na 5,6 dana menjao rasu...no 1 dan sam ukapirao da tako neces nista postici/uvezbati sve taktike,probati sve i svasta,i jednostavno pogledao rasu koju najvise volim,meni je to UD jer sam najduze igrao sa njima i ostao na njima.inace dugo vremena u rocu sam bio i elf i orc i human ali nikako nisam uspevao da se pronadjem u tome.i naravno da ne valjda menjati rase....

Link to comment
Share on other sites

i ti njih zezaj za nesto naprimer:sto se opredelio za te patike kad su druge bolje ili zasto navija za lejkerse kad su kingsi bolji..

neznam smisli i ti nesto pa njih zezaj ????

??????

?????

????

???

??

?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...