Jump to content

razlika izmedju Blizzardovog i Xpamovog servera


Recommended Posts

igram na Xpamovom serveru posto nemam para za originalnu igru.

tamo imam vrlo lep score 148:19, ali mislim da na pravom serveru igraju mnogo bolji igraci. e sad, posto dolazim na wcg quali, zanima me koliko su ti inasi graci sa oficijalnog servera bolji, od recimo nas sa drugih servera.

nadam se da ste me razumeli ^^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate razumem te. Ja sam igrao nesto malo na xpamu ( poljaci ) i imao sam sa protokom 30k 16 : 0 na random . A na drugom accau 45 : 10 a 5 partija je bilo discc poso mi kocii ko loodo.Tako da igraci sa battle neta su jedno bukvalno 10 puta bolji od xpama posto na xpamu imas 10 do 15 good igraca koliko sam video tako da savetujem da se dobro spremis posto nasi igraci su jedni od najboljih na svetu ( al sam ovo dobro rekao : [:D] ) Puno srece pozz

Link to comment
Share on other sites

Ma najjaca fora kad nisi host,podinges slusalicu,posle 5 sekundi spustis i kliknes disconect kad se pojavi i nema lossa ;].To sam naucio na karambi... :P

Da i neko te prijavi i dobijesh ban na accaount, ako to opet uradis, dobijes ban na ip na mesec dana, opet ako to uradis, dobijes permanent ban. Kad to uradish, a host si onda ce tvoj protivnik dobiti lose...

Link to comment
Share on other sites

no rank 1 sa xpama dok sam ja igrao pre godinu i po kada je preshao na org igru imao je skor 13 - 38 .... a na xpamu 298 - 32 ...

ffs

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

,Aug 16 2005, 23:53]Ma najjaca fora kad nisi host,podinges slusalicu,posle 5 sekundi spustis i kliknes disconect kad se pojavi i nema lossa ;].To sam naucio na karambi... :P

Kolko se ja secam to jeste tako bilo ali vise nije ni da oboje dobiju po loss. To je isto fix-ovano kolko se secam 20 Jan 2005 12:12:57

Update of /cvsroot/pvpgn/pvpgn/src/bnetd

In directory sheep:/tmp/cvs-serv29384

Modified Files:

anongame.c

Log Message:

discard anongames with no winners at all

Index: anongame.c

===================================================================

RCS file: /cvsroot/pvpgn/pvpgn/src/bnetd/anongame.c,v

retrieving revision 1.87

retrieving revision 1.88

diff -u -d -r1.87 -r1.88

--- anongame.c 22 Nov 2004 12:12:22 -0000 1.87

+++ anongame.c 20 Jan 2005 11:12:55 -0000 1.88

@@ -1226,9 +1226,9 @@

}

/* prevent users from getting loss if server is shutdown (does not prevent errors from crash) - [Omega] */

- if (discs == tp)

- if (!wins)

- return -1;

+ /* also discard games with no winners at all (i.e. games where game host disc'ed and so all players do) */

+ if (!wins)

+ return -1;

/* according to zap, order of players in anongame is:

* for PG: t1_p1, t2_p1, t1_p2, t2_p2, ...

A za taj fix zahvalite meni jer sam se ja bunio sto je to tako radilo :P

Nekad je moglo da dobiju oba igraca win i da nema gubitnika :)

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Nije drugacije nego je fora sto ti to sam moras da izbalansiras. PvPGN bi mogo to da namesti samo kad bi znao koji su odnosi exp-a to sve u jednom .conf file napises sad sve zavisi od admina. Elem turovi nazalost nisu podrzani i ne verjem da hoce u skorije vreme. Mada svidja mi se sto sad ubacuju i18n u PvPGN a i ostalo je samo 3 aktivna developera tako da ce ovo tesko ici doduse doso je nazad Liq koji je poceo projekat PvPGN-a pa moze dobro da prodje sad..... Ko zna gde ovo sve ide :P Ali mislim da nije problem izdvojiti 1600-1700 din i kupiti original pa na real bnetd.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

amm se zove, ja mislim, na bnetu odnos exp-a i to neki koriste da bi imali dobar skor ali mali lvl.....npr napravi na pocetku skor 0-10, kasnije ce mu dolaziti oni najgori noobovi i moze ladno da napravi 50-10 ali nece imati pravi lvl kada bi poceo sa skorom 10-0, shvatas????? :d

dotrcd.jpg

vladica.gif

Link to comment
Share on other sites

razlika izmedju xp i bneta ....hmmmmmm pa ko ima zivaca da ulazi 15 puta a da odigra 1 partiju taj je lud!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Pa da zaboravio sam da spomenem da to sa hostom je sranje . Kada sam ja host ili igam ili discc a kada je on host onda laguje do jaja.Nego morao sam fire wall da iskljucujem kako bih mogao da igram svaku partiju . Tako da mi je retoko kako Ghost kaze bio ping 0 tj. jedno 35 % partija sam ja bio hostt :) . U svakom slucaju je sranje serv kao i svi piratski.

Link to comment
Share on other sites

no rank 1 sa xpama dok sam ja igrao pre godinu i po kada je preshao na org igru imao je skor 13 - 38 .... a na xpamu 298 - 32 ...

ffs

Daj bre nije bas tako... Aj mi reci ko je taj lik i kad je on bio prvi, sad su skoro nesto resetovali, ali ovaj lik je bio prvi na XPAMU i stvarno dobro igra dechko... danas sam igrao protiv njega i odro me... Ne igra mnogo na norhtrendu jer ima ochajnu konekciju... Ovo je njegov acc na northu.. :

http://www.battle.net/war3/ladder/W3XP-pla...erName=PBT.Toka

Link to comment
Share on other sites

Daj bre nije bas tako... Aj mi reci ko je taj lik i kad je on bio prvi, sad su skoro nesto resetovali, ali ovaj lik je bio prvi na XPAMU i stvarno dobro igra dechko... danas sam igrao protiv njega i odro me... Ne igra mnogo na norhtrendu jer ima ochajnu konekciju... Ovo je njegov acc na northu.. :

http://www.battle.net/war3/ladder/W3XP-pla...erName=PBT.Toka

danas si igrao vs njega a zadnja ladder partija mu je odigrana 8.8?!?btw ima 8-0 sto ne dokazuje bukvalno nista,50% ljudi odavde mogu i bolje...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...