Jump to content

Priprema za guild


Dontouchmycow

Recommended Posts

Hm ... pre nego sto pocnemo da igramo na serveru hteo bih da zamolim ekipu da nabave mikrofon i neki program za live chat kao sto su Ventrilo ili TeamSpeak2, zato sto bih hteo da do lvl-a 60 , kada pocnemo da radimo velike instance , da budemo spremni da ne bi morali da abuseujemo macros, zato 200 din u ruke i po mikrofon svi [:)]

@moderatori

nisam znao gde da stavim ovaj post pa sam napravio ovaj topic.

Link to comment
Share on other sites

ma meni to kvari dozivljaj, al nabacicu kad stignem do 60lvl-a i pocnem da radim end-game instance

p.s. e da i nekako mi se cini da svi moraju da imaju isti program i da za njega treba podici server....mada mislim da je prerano o tome pricati, kad se u guildu steknu uslovi za end-game treba poraditi na tome....ima sad dosta stvari koje su vaznije...

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

Zavisi od tvoje konekcije...

128kbps-a nema nikakav problem da uz igru djuskas i speak a 56k... nisam probao (sreca moja)

A svi koji imaju 56k, pls  ako hocete da radimo MC ili bilo koju jacu instancu ,morate da nabavite jacu konekciju :(

ja sam igrao MC sa 56k dosta putao ,i bilo je ok

Link to comment
Share on other sites

Pa zato i pravimo ovaj guild ... serbian pownah ... evo cak cu i da ti pozajmljujem 10 c dnevno ... ali da vracash po 15 ili da mi soca kupuje 10 pljeski , sada buraj sta ti je bolje :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...