Jump to content

AND1 Mixape Tour stize u Beograd


Recommended Posts

brate,i ja mislim da ce Pionir biti mali za sve nas...moram da se iscimam da gledam...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Cirkuzanti... dosli su od Srba da uzimaju pare. :)

Super su oni, ali bice dobro ako se taj propratni turnir bude dobro organizovao - kod nas ima likova koji djuskaju 'sket na ulici i mogli bi svetski da ponize te crnje.

Pa posle svega shto sam video chisto sumnjam al ajdd... :D

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

kapiram da se u svakom gradu gde se pojave bar  20 klinaca tripuje da će da ih operu :)

A josh mi Srbi shto umemo da tripujemo... [:D] Kod nas svaki drugi klinac misli da moze da ih opere...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

shto mi je obrisan post? samo sam izneo svoje mishljenje! onda mozete slobodno da brishete i sve postove "kul gotivim ih, idem da gledam" ako ja ne mogu da kazem da ne volim to da gledam.. uzas ili UZAS?

Sto ne bi mogao da kazhes? Ne vidim da bi ti zato iko obrisao post (ja nisam, btw, pa ne znam ni sta si u njemu napisao).

Link to comment
Share on other sites

nije poenta tolika u vidljivosti vec u atmosfera jel na kraju svi djuskaju :D

btw

pratim And1 otprilike od 3-4mixtape

sozbirom da sam imao prilike da uzimam i dodatne pune utakmice insider stvari itd itd

Mixtape je mixtape, super je sve to , ali kad pogledas u bilo kom sportu kada se odradi highlight, ostave se samo potezi koji su dobro odradjeni likovi ispadnu profesionalci i ume veoma da "nalozi" gledaoca.

Jednom priilikom imao sam ( imam i dan danas ) da uzmem And1 full game dvd,odgledao sam, i prilicno sam se razocarao.

Pretprosle godine takodje su ili u NY, i bili su izazvani na full straight game, pukli su prvu, i ljudi koji su vadili utakmicu su bili high octane, AO, Main Event, ni ne secam se tacno ali se tacno secam da njihov prvenac Hot Suace se nije bas pokazao, otprilike potrosio je previse lopti i to sve na poteze koje nisu funkcionisali.

Cela poenta ovoga sto pisem je da su Streetball i Bball dve razlicite igre. ~~

Proteklih godinu dana :) tacnije pre tacno godinu dana dobio sam u ruke MJ dvd :) i to mi je otvorilo oci u razlicitosti.

Svejedno :) odlican show :) atmosfera ;)

definitivno treba ici :) ja idem 1000%

peace!

Link to comment
Share on other sites

nije poenta tolika u vidljivosti vec u atmosfera jel na kraju svi djuskaju :D

btw

pratim And1 otprilike od 3-4mixtape

sozbirom da sam imao prilike da uzimam i dodatne pune utakmice insider stvari itd itd

Mixtape je mixtape, super je sve to , ali kad pogledas u bilo kom sportu kada se odradi highlight, ostave se samo potezi koji su dobro odradjeni likovi ispadnu profesionalci i ume veoma da "nalozi" gledaoca.

Jednom priilikom imao sam ( imam i dan danas ) da uzmem And1 full game dvd,odgledao sam, i prilicno sam se razocarao.

Pretprosle godine takodje su ili u NY, i bili su izazvani na full straight game, pukli su prvu, i ljudi koji su vadili utakmicu su bili high octane, AO, Main Event, ni ne secam se tacno ali se tacno secam da njihov prvenac Hot Suace se nije bas pokazao, otprilike potrosio je previse lopti i to sve na poteze koje nisu funkcionisali.

Cela poenta ovoga sto pisem je da su Streetball i Bball dve razlicite igre. ~~

Proteklih godinu dana :) tacnije pre tacno godinu dana dobio sam u ruke MJ dvd :) i to mi je otvorilo oci u razlicitosti.

Svejedno :) odlican show :) atmosfera ;)

definitivno treba ici :) ja idem 1000%

peace!

ja sam skinuo 1-6 sa neta, posto je to ipak malo "oko 200-500mb" gde si nabavio full dvd?ima negde da se iznajmi ili?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

ja sam skinuo 1-6 sa neta, posto je to ipak malo "oko 200-500mb" gde si nabavio full dvd?ima negde da se iznajmi ili?

Kanada, prvih 4-5 su dosta mali tako da su za skidanje a ostalo ima to, ima i And1 Mixtape Tour, gde ih otprilike kamera prati svuda u busu, iz grada u grad itd ( kinda behind the scene efekat ). I ima Ball Acess, ali to nisam uzimao jel je isti fazon kao Mixtape, iseckano i ostavljeno samo najbolje stvari

Edited by Pwent
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...