Jump to content

Gilda - udruzenje zanatlija, zajednicki interesi


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E bre ljudi dajte neko eng trebaju nama bespomocnim hunterima scoupovi

[;)]

Onda uzmi engeneering, ili si planirao kao njih jos 10 da uzmes LW-ing?

ja rekoh da cu nakon inicijalnig lederworkinga pretji na engineering, gnomski naravno....imacete svi shakere i snajpere na vreme, ne bojte se =o)

Za ime boga nek mi neko objasni koja je svrha uzeti LW-ing da bi kasnije uzeo nesto drugo, zasto pocinjati crafting pa se posle odreci profesije sa svim receptima za koje si ne samo potrosio vreme vec dao i ogroman kesh? Za kasnije odricanje od gatheringa mi je koliko toliko jasno, ali neka mi neko objasni logiku koja stoji iza ovoga jer je po meni stvarno suludo? [:)]

Ima dovoljno LW-era i 2 gathering profesije (mining/skinning) pa posle umesto skinninga engeneering bi po meni bilo bolje. Svaki LW-er iz gilde ce napraviti sta ti treba ako mu das dovoljno koze.

Edited by New Order Footman (NWO)
Link to comment
Share on other sites

Ja i neplaniram da se odreknem leth [:)]

Eng imam sa warlockom i vise ga ne uzimam [}:)]

To ovako izgleda da bi napravio nesto trebaju ti 4 stvari 2 stvari se takodje prave 1 stvar se mminuje a jedna stvar je npr shadowgam

Znaci da bi ti dobio 1 skill point treba da se drkam 5 min [:(!]

Mining ili herb ne uzimam zato sto mi treba trasking pa ako vam treba ench ili tailor onda cu to da uzmem

Link to comment
Share on other sites

pa ne mozemo tebe da budzimo migsa ako nisi razmislio o specijalizaciji .. ko je rekao da ide axesmith ? njega budzimo primarno

Tek smo poceli a Migsa ako je najvise nabudzio do sada njemu treba slati, dzabe sto je axesmith rezervisan ako jos nije ni poceo da igra na serveru, ionako je malo blacksmitha i svi ce da se budze, a oko specijalizacija mozemo da se dogovorimo nista nije odredjeno jednom za svagda jos.

PS: Ima minera pa ce biti dovoljno rude za sva 3 blacksmitha koliko ih se prijavilo da se budze :)

Edited by New Order Footman (NWO)
Link to comment
Share on other sites

Tek smo poceli a Migsa ako je najvise nabudzio do sada njemu treba slati, dzabe sto je axesmith rezervisan ako jos nije ni poceo da igra na serveru, ionako je malo blacksmitha i svi ce da se budze, a oko specijalizacija mozemo da se dogovorimo nista nije odredjeno jednom za svagda jos.

PS: Ima minera pa ce biti dovoljno rude za sva 3 blacksmitha koliko ih se prijavilo da se budze :)

Mojne Migsu da budzimo za BS to nece dobro da ipadne znam ja njega [:p][:p]

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

Nema veze sa temom, ali je neko gore pitao kako se druid bori i koji je najbolji build za pvp.

Klasicna borba protiv likova manji lvl od tvoga bi bila: entangling roots, faerie fire, moonfire -> shapeshift cat form

Faerie fire zbog smanjenja armora, moonfire zbog DOT

Protiv likova veci lvl od tebe: entangling roots, faerie fire, starfire, moonfire, moonfire -> shapeshift bear form

Starfire je spell sa kojim kasnije dobijas dobar crit damage ali isto tako mu treba 4,5 sekunde da se castuje pa ne mozes da spamujes istim.

Ja sam za PVP koristio skoro sve talente, 3 puta sam resetovao da bi utvrdio koji je najbolji i ispostavilo se da je macka i buildovi za istu najj sto se tice pvp-a. Znaci feral talents sa pojedinim resto i na konju si. Medved je dobar, ali mnogo spor.

Meni je bio spor za lvlovanje i farming jer mu je uzasno mali dps, a grind nosi makar 15 lvla do 60-og :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Inace, na server jos nisam uspeo da udjem, cak ga ponekad i ne vidim na listi :))

Link to comment
Share on other sites

hm starfire je 3.5s cast

catform je bezkoristan osim za stealth i otpocinjanje napada na cloth wieldere

kad bacis entangle ne koristis moonfire posto dot ima sansu da skine roots i samim tim te prekine u sred kastovanja neceg jaceg ...

feary fire osim na roguea/druida je bezkoristan ...

bla bla ... nije frka birajte ljudi druide trebace nam ... extra su u pvpu i ko ima problema sa igranjem istih javite se .... imam podosta iskustva u toj oblasti :D

PS: balance 8 feral 11 restoration 32 je ultimate druid bild za pvp a odlican je i za pve posto imas innervate ns i bolje healove ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ja cu biti srecan kad bi mi slali neke od stvari ... coper bar/ore, tin bar/ore, ako naidjete i nije vam potreban shadowgem, silver bar/ore... (kao shto su neki guildovci uradili, thx :) ).

naravno za one koji imaju eng/bs ne zelim da vas sputavam u vashoj delatnosti tako da nemojte mi slati... :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Starfire je spell sa kojim kasnije dobijas dobar crit damage ali isto tako mu treba 4,5 sekunde da se castuje pa ne mozes da spamujes istim.

Ja sam za PVP koristio skoro sve talente, 3 puta sam resetovao da bi utvrdio koji je najbolji i ispostavilo se da je macka i buildovi za istu najj sto se tice pvp-a. Znaci feral talents sa pojedinim resto i na konju si. Medved je dobar, ali mnogo spor.

Meni je bio spor za lvlovanje i farming jer mu je uzasno mali dps, a grind nosi makar 15 lvla do 60-og :)

Neverovatno kolko covek moze da se nalupa u par recenica...Al sad kad bi ja odgovarao bio bi isti tako da uzivaj prijatelju...Uzivaj u macka buildu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...