Jump to content

Za sve koji hoce da igraju na novom serveru


Figl

Recommended Posts

Ovako citao sam vase postove i posto vidim da smo se dogovorili oko strane(horda)A i vidim da cemo imati svih klasa dovoljno...ja i jos 2 ortaka cemo se pridruziti takodje.

E sada posto kretanje novog lika zahteva dodatno vreme i trud stvarno ne zelim da nam sve to propadne zato sto ljudi imaju svoj master plan....Tjira je rekao da oce da bude GM...ok to se ceni i ako ne bude nikoga ko jos bude hteo da bude gm onda sam ja za to da mu damo sansu.

@Mohi reci brate odma sva ta imena i ko bi da ti budu oficiri i da li ti mozda hoces da budes gm...sto se mene tice ako bude te nase gilde(a nadam se da ce biti)zahtevam da budem najnizi moguci rank i da ostanem to koliko traje gilda !!!Znaci jebali vas ti rankovi po gildama....ja sam za to da su svi istog ranka sem GM-a i oficira :) A da se ne lazemo ljudi gm nam i ne treba do prvih 55+ instanci....E sada jako bitna stvar je da uskladimo profesije i da se odma na pocetku talimo...Takodje sam za to da je za gildije sve besplatno ida nema naplacivanja i da takodje nema budzenja jednog coveka...milicu ti ako oces da budes warrior nemoj samo da budes kao na dunemaul-u plz :))I sve te price ja necu sa ovim u gild ako ovaj bude ovo ili ono to sve zajebite...jer ako to krene bicemo podeljeni max....za pocetak naravno bi osnovali gildu mi odavde koji se znamo...pa bi primali sve bez obzira na nacionalnost itd....

POENTA svega ovoga sto pisem je:

1. Nedavno sam usao sa glavnim likom u do jaja gild i ne zelim ovde za dzabe da gubim vreme ako niste ozbiljni kada tamo mogu da radim nesto korisno za gild....

2. Ne zelim da se sve raspadne onog momenta kada neko bude rekao nekome e ne mogu sada da ti pomognem ili se pozalio na neku odluku gm-a oficira-znaci takva izdrkavanja necu da vidim ili vas odma sve teram u kurac :)

3.Odma se dogovorite ko ce da bude GM jer najvise mrzim wanna-be GMove koji kritikuju svaku odluku a nemaju muda da sami to pokusaju..znaci ljudi GMov posao je najsmarackiji moguci

4. Sto se tice profesija tu bi morali isto da se lepo organizujemo...

Za kraj samo cu zamoliti koleta da okaci sticki danas kada bude ovo video gde cemo svi ostaviti SAMO nickove pod kojima cemo igrati da bi znali odma koga da visperujemo i eventualno tu da se dogovorimo oko profesija

P.S. Migsa budes li spamovao ovaj topic sa svojim emotovima ili glupostima banovacu te majke mi :)-ima smajli ali se ne zezam

Link to comment
Share on other sites

P.S. Migsa budes li spamovao ovaj topic sa svojim emotovima ili glupostima banovacu te majke mi :)-ima smajli ali se ne zezam

bajt mi... :))

nego... mi iz fajn vit dis...

/me warrior... Min. / BlackS. aj giv ju maj guds... ju giv me lovin... :)

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

chisto da se razumemo. Ja sam za totalizam, tj 1 (slovima: jedan) lik je glavni a svi ostali slusaju i ako treba da se jedu govna da ih jedu, jer demokratija je jedna velika prevara.

To ukljuchuje i postojanje nekih savetnika ili nekog "saveta" koji tje da bude v.d. GMa ili ja sam drugar GMa.

Znachi, ko se uhvati posla bilo bi dobro da se toga drzi do kraja. I da bude CHVRSTE RUKE.!!!

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

OdlicnO!

Ok ja cu da budem Undead Warlock (nekako mi najlepshi :) )

Ime: Taraba ili Travar  [^]

Profesije: Tailoring i ... za ovo drugo nisam siguran, ali First aid ili Enchanting!

BTW U koliko sati se zvanicno podize novi realm?? Da me neko ne pretekne, bogamu!

first aid, cooking, fishing... to su ti sekundarne profesile/skilovi shta vec :)

ja ko shto rekoh min./bla.

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

eh da ja sam bas nabavio original (dobio za rodjendan ) wow i sada se samo pitam dali ima mesta za jos jednog igraca.

ako ima kako ce se zvati gild i na kom serveru ce biti?

pozdrav.

za sve novajlije koje mrzi da prochitaju ostale topike

server: HAUMARUSH

pochetak: popodne (mislim posle 13.00h)

Edited by batina

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...