Jump to content

Enchant


kurshlus

Recommended Posts

taj enc je fenomenalna stvar da se zaradi na maloumnim ljudima kojima je bitan samo glow a ne i sta taj enc na oruziju znac, licno dobre pare zaradjujem na tim encantovima za oruzije, u glavnom samo njih i prodajem jer se svi loze da im oruzije svetli u mraku

posto od gilda dobijam dosta itema za discant onda na svakih nekoliko dana gildasima radim free encantove ili ako mi nesto fali oni kupe

za demonslaying uzimam oko 10g, za +5 dmg na 2h oko 5g, beastslaying i elemental slaying oko 5g, nabavio sam skrolove za  icy chill i unholy ali mi fali jos skilla, a oni idu za preko 20-30g, fora je samo da napisem koji glow daje enc i svi se prime, retko ko me pita za neki enc za chest, bracer ili cloak

[}:)] Petros sta kazes za da ti posaljem jos malo itema za disenchant [:D]

"Manijak"

Link to comment
Share on other sites

taj enc je fenomenalna stvar da se zaradi na maloumnim ljudima kojima je bitan samo glow a ne i sta taj enc na oruziju znac, licno dobre pare zaradjujem na tim encantovima za oruzije, u glavnom samo njih i prodajem jer se svi loze da im oruzije svetli u mraku

posto od gilda dobijam dosta itema za discant onda na svakih nekoliko dana gildasima radim free encantove ili ako mi nesto fali oni kupe

za demonslaying uzimam oko 10g, za +5 dmg na 2h oko 5g, beastslaying i elemental slaying oko 5g, nabavio sam skrolove za  icy chill i unholy ali mi fali jos skilla, a oni idu za preko 20-30g, fora je samo da napisem koji glow daje enc i svi se prime, retko ko me pita za neki enc za chest, bracer ili cloak

ovaj lik shuri cene, na mom serveru srecan sam ako uzmem 8 golda za demonslaying, mada ide za 6g uglavnom, ajsi chill ijuuuuuuuuuuuuuuuu to nece niko da qpi. mada 20 bi bilo max za njega.

Link to comment
Share on other sites

ovaj lik shuri cene, na mom serveru srecan sam ako uzmem 8 golda za demonslaying, mada ide za 6g uglavnom, ajsi chill ijuuuuuuuuuuuuuuuu to nece niko da qpi. mada 20 bi bilo max za njega.

Cene na Vashj serveru, koje drzim jer izgleda da sam jedini 300pts enchanter koji radi i za otvoreno trziste a ne samo za guildu:

Beastslaying 6G - Laka lova, low leveli i n00bovi se loze

Demonslaying 7G - takodje isti komentar

Elemental Slayer 6G

Greater Impact On 2HW 12G

Greater Striking 10G

Icy Chill 40G - I da neverujete prodaje se dobro.

+9 boostovi na bracers i boots u proseko 7-8G

+3 All Stats on Chest 10G

Kuburim sa enchantovima za gloves, ali retko ko me pita za to. Takodje tu i tamo prodam neku staminu na shield i neke resistance na cloak.

Veoma sam blizu dobijanja Enchant Weapon +15 Agility. Usrao sam se od ubijanja dlakavih furborga u Fellwoodu zarad ulizivanja frakciji. Cena ce mu biti negde izmedju 50-60 G. Izgleda da nije mnogo, jer imam oko 10 rogue-a na listi cekanja, koji oce to na svoje nozeve.

Crusader je na Vashj serveru pao na 110-120G.

Takodje zbog konkurencije u jednom momentu, prekinuo sam sa WTS smaranjem u trade kanalu i poceo sam da pumpam gotivne i dovitljive add-ove. Dajem popuste na kolicinu a i dajem popuste ako mushterija dovede prijatelja da kupi enchant kod mene. Takodje svi imaju 1G popust posle prve kupovine. Imam stalno mesto u Orgrimmaru kod Kome. To vam je bankar prvi s leva kada udjete u banku :D

Vodim listu ljudi koji kupuju kod mene kao i listu cekanja za odredjeni enchant.

Nisam imao prebijenog coppera do negde 45lvl, a onda je pocelo da pljusti. :D

Edited by BwadBoy

BwadBoy

----------------------

PiTCHW!SE

Link to comment
Share on other sites

Lik se danas dere u Orgrimaru : Want to buy red glow ! Znachi hteo sam da mu j***m mater.../who (nick) - kad ono 29 level  [:(!]  [:(!]

Sta Tebe Bole !@#$% ako neko oce neki Glow..A cisto da znas Demonslaying ti povecava chanse critical Hita vs Demona i daje ti chance da stun-ujes demona

Link to comment
Share on other sites

Znachi bash bash mnogo ljudi ima demonslaying na oruziju.Tripujem da ljudi to uzimaju zbog izgleda a ne zbog ikakve koristi...Znachi kad vidim warriora 29 lvl sa demonslayingom , smrkne mi se.Pre neki dan u Orgrimaru lik pishe : WTB Red glow.Sve mi je bilo jasno.Zanima me...Poshto sam chuo za crusader enchent , ice chill , beastslaying , demonslaying , lifesteal ...Koliko otprilike koji koshta i chemu koji sluzhi  [?]

Brate bez uvrede ali ti ili blage nemas,ili ... pa ne znam. Ja imam Warrior-a,koji je na svom 25 imao demonslaying,pa i na drugom weaponu koje sada koristim,sada sam lev 34.Cak i moj lev 60 Rogue,koji je malo zapostavljen i dalje ima dual demonslaying.A ima ih od lev 40.Demonslaying je NAJBOLJI enchant od tih jeftinijih.Moj Warrior zakuca demona,uradi mu 100 extra damaga i 3sec stun.Tu dobijem jos skoro 2 udarca,dok on stoji stunovan.A tek kada radim cleave,pa udaram po 2 odjednom,a demonslaying me usere 3 puta od 6 udaraca.Probao sam sa i bez,razlika je OGROMNA,a ti probaj isto pre nego sto komentarises.Ja sam sa rogue-om uzeo taj enchant za izgled,ali kada sam otisao u azsharu,demonslaying je ispao vise nego koristan.

Edited by LoRD oF TeRRoR

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Demon slaying je za farmere, nista drugo. U beti je stunovao demnone i bilo sto drugo (bug), pa se masovno koristio. Mozda neki jos uvjek zive pod ubjedjenjem da je to tako.

I za nekog ko je reko da Crusader proc-uje na rogue-a bolje, nije tacno, jer proc ne radi kao % po udaru, nego % po udaru u odredjenom vremenskom intervalu. Sto znaci da ako jednom proc-ujes Crusader u sledecih 30 sekundi ga neces (osim ako imas dual weild crusader, tada rade nezavisno jedan od drugog). Tako da warrior sa Reaperom, Unstoppable force ili bilo kojim drugim 2h orzuijem ima istu sansu za proc kao rogue koji koristi enchant na jedano oruzije, ali duplo manji proc od dual-crusader rogue-a.

Takodje, sad ima mnogo bolji enchant za rogue-a, +15 agility na oruzije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...