Jump to content

Enchant


kurshlus

Recommended Posts

Znachi bash bash mnogo ljudi ima demonslaying na oruziju.Tripujem da ljudi to uzimaju zbog izgleda a ne zbog ikakve koristi...Znachi kad vidim warriora 29 lvl sa demonslayingom , smrkne mi se.Pre neki dan u Orgrimaru lik pishe : WTB Red glow.Sve mi je bilo jasno.Zanima me...Poshto sam chuo za crusader enchent , ice chill , beastslaying , demonslaying , lifesteal ...Koliko otprilike koji koshta i chemu koji sluzhi [?]

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

enchanti kostaju od 10 silvera do preko 100 golda, zavisno od vrste i materijala...oni najjachi enchantovi trrazhe da za njih "unistavash" (tj disenchantujesh) plave iteme + extra reagenti...i ono,kad nekom materjali kostaju samo 30+zlata za jedan enchant ondak sasvim razumem kada on za njega trazhi preko 40 ili 50...

Link to comment
Share on other sites

taj enc je fenomenalna stvar da se zaradi na maloumnim ljudima kojima je bitan samo glow a ne i sta taj enc na oruziju znac, licno dobre pare zaradjujem na tim encantovima za oruzije, u glavnom samo njih i prodajem jer se svi loze da im oruzije svetli u mraku

posto od gilda dobijam dosta itema za discant onda na svakih nekoliko dana gildasima radim free encantove ili ako mi nesto fali oni kupe

za demonslaying uzimam oko 10g, za +5 dmg na 2h oko 5g, beastslaying i elemental slaying oko 5g, nabavio sam skrolove za icy chill i unholy ali mi fali jos skilla, a oni idu za preko 20-30g, fora je samo da napisem koji glow daje enc i svi se prime, retko ko me pita za neki enc za chest, bracer ili cloak

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Za mog prista +22 INT kosta minimum 120 golda...

A samo za uslugu traze 30 golda

Mene samo nervira sto ja kao teilor vise zaradim ako prodam sirovine nego gotov predmet... cak kada su u pitanju i plavi itemi

Da al zato za taj recept treba cini mi se exalted sa torijum bracom, a to mu dodje milion kingsblooda,koji je btw. naravno sada preskup... i nema ga za branje nikad naravno...

Link to comment
Share on other sites

LOL.....ok ja na svojoj axe imam crusadera...healuje za 100 i povecava strength za 100 na 15 sekundi....

dalibore....rogue od crusadera ima duplo manju korist nego neka druga klasa jer vama i hunterima 1 strengtha ili agility-ja daje 1 attack power....ostalima daje 2 attack powera......tako da sto se mene tice za roguea lifestealing FTW....

Link to comment
Share on other sites

A matori se cupaju za kosi .. juche ide deda ima bar 100 god ... ide deda ulicom i viche ON HOCE CRVENO JEBO BI MU MATER , KADA SAM JA TUKAO SHVABE ON JE JEO PACHIJA GOVNA , A SADA HOCE CRVENO , NECU NI DA IGRAM OVU IGRU VISHE ....

ffs

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...