Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajde da me rur izmalerise..

njuka vest hem 3+ (ako krene bi ce i 5 komada, dakle samo sreca)

machesta chelza 1-1 (isto i ovde, ako krene, dace im 3 komada, u suprotnom celzi dobija, dakle fifti-fifti)

sporting tamoneki 1 (jbg, nadam se pobedi, najvise zbog nashkih, kvota jedva 1.3)

karlsrue baja 2 (najjaci su, kapiram da bi trebali dobiti)

atletiko jebeni madrid rasing 1-1 (valjda ce i oni krenuti da gaze, posto imaju jebitacan tim!)

Link to comment
Share on other sites

haha

i mene je izjebao sporting... tuzno tuzno

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

kapiram da je promasio iz keca ..

za danas:

valensija hetafe 1 (kapiram da bi trebalo doci)

bilbao atletiko m. 2 (uzdam se u pocetak serije, tj nastavak)

napoli livorno 1 (u uzavreloj atmosferi novi prvoligas mora dobiti! a i ti novopeceni prvoligasi se naprze na pocetku pa posle padnu)

palermo milan 2 (nadam se da ce na suvo iskustvo dobiti golom razlike)

vest hem plimut 1 (navijacki a i zbog same kvote 1.5)

simbolika 100din dobitak 2142

Link to comment
Share on other sites

singlirao sominu na kajzer puko

somina tiket osasuna,lacio i celzi,isplata 4400

dobro je :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

cekao ga moj ortak za 7 soma...ja citao izvestaj sa tekme,smorio sam se...Milan pogodio 2 stative,dva puta im cistili loptu sa gol linije,Djilardino propustio 3-4 sanse...primili gol iz kontre nakon sto je Bole ocistio loptu Kaki sa linije,i primili evrogol iz slobodnjaka u 90om...smor:(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a brate,lep deo kladjenja je kad se iznerviras posle:)

Ono gledas pregled i pocnes da places od muke :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sad je ovo malo zlo ali ja sam pokupio bednih 900 din na ulozenih 50 igrajuci neke gluposti..izmedju ostalog i palermo milan 1x:) ostalo je bilo barsa 2+prvo, celzi koji je morao pobediti radi psihologije,totenhem i jos par nevaznih..a na main tiketu gde sam stavio 2 milje man utd je odlucio da izgubi od coventryja..i znam da su to mladi za karling kap ali ipak..koventri jebote,el su oni svesni od koga su pukli majku im jebem

zato u subotu razmisljam da grunem 3 milje na roma inter x..smrdi..

p.s. mikoli nije dao gol nego je dao golcinu:)..znaci remek delo,pogledajte obavezno..

Link to comment
Share on other sites

pa nije toliko remek delo ko sto su ga hvalili,ono dunuo je u Kalacev ugao,ide realno dosta i na njegovu ruku taj gol

Koventri trenira Ian Dowie :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...