Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate sad sam cuo na pinku ili gde vec da se ronaldo povredio i da najverovatnije nece igrati ... o.O

povredio se lakshe na treningu, ali je pricha da ce igrati vecheras.... vrlo je bitno njima da nas dobiju kod kuce :)

Link to comment
Share on other sites

povredio se lakshe na treningu, ali je pricha da ce igrati vecheras.... vrlo je bitno njima da nas dobiju kod kuce :)

Naravno da im je bitno, posto vec imaju 2 kiksa, pukli su u Poljskoj i remizirali sa Fincima, 3 boda bi im legla ko budali samar, mada i bod bi im odradio pos'o. A mi bi samo sa pobedom mogli da speremo ljagu od poraza u Kazahstanu sto je daleko od realnog :(

fml

Link to comment
Share on other sites

stavio pare u dzep

odigrao telefonski 3 tiketa,iako sam imao samo 200kinti u dzepu i molio sam boga

za 500kinti vezao beneton i holandiju=1500

za 300 vezao beneton,holandiju,francusku,italiju i svedsku (samo mrtvi svedjani za 3soma)

i za 200 beneton,holandija i nemacka-danska 2,tu sam zabo 2400

veceras je 2ka na karolinu u NHLu samo takva...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

I ja bi jako voleo da vidim taj tiket za 112 k na kojem te je samo roda srusila sobzirom da juce nista nije realno uslo :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Bah...ovaj mancester,taman sam mislio da je dosao vikend kad cu ih uhvatiti na x2 ali ne moze,moraju da izdivljaju.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...