Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e da i da ne otvaram novi topic...danas sam sekao neku opkladu sa 2 ortaka

kada je partizan igrao ligu sampiona,ko je osvijio Cup UEFA

1. ortak kaze da je marsej

2. kaze da nije 100% kao mozda je celtik ili galatasaraj

a ja sam im rekao da mislim da je valensija,nisam bio siguran [:)] ko je tu upravu i ko je osvojio ??

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

:)) anyway herta+groningen+west hem za mene danas.Nasao sam to sto je gruja napisao za trenera palerma i uvek postoji sansa da je buva neka,italijanska posla i sl ali za 4.1 kvotu prihvatam taj rizik:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

liverpul 2:0

spartak 1:0

valensija 2:1

celzi 0:1

bordo 0:0

inter 0:0

shakhtar 1:1

werder 0:0

ovo su rezultati danasnjih poluvremena...kako si ti keve ti ubo 5/8?I otkad 5/8 moze biti profitabilan sistem bez fixeva kad je prosecna kvota na XP 1.9 ! OMG SPILS LAZHE :))

cekam jos fejnord,rangers i lens za 10tisuca i zabo sam neku sicu na 250dindzi

sutra igram brondbi 1,west ham x2,salzburg x2 i mozda jos nesto s obzirom da ove 3 sigurice valjda nece da prodaju :)

dobro...kad sam ushao u kladionicu da dignem pare, rekao mi je da nije dobitni tiket...a kvote su 2.05 sve, sem liverpula i chelsija koji su 2.15....tako da, u svemu sam u pravu, sem shto sam istripovao da sam zabo sistem....istripovao sam da je spartak bio 1:1 na poluvremenu, jer se ranije zavrshila, a gledao sam na livescore...a i kako ne bi bio profitabilan?

Edited by Spils
Link to comment
Share on other sites

liverpul 2:0

spartak 1:0

valensija 2:1

celzi 0:1

bordo 0:0

inter 0:0

shakhtar 1:1

werder 0:0

ovo su rezultati danasnjih poluvremena...kako si ti keve ti ubo 5/8?I otkad 5/8 moze biti profitabilan sistem bez fixeva kad je prosecna kvota na XP 1.9 ! OMG SPILS LAZHE :))

crime_scene_tape.jpg

:))))

fml

Link to comment
Share on other sites

odigrao sam danas

feynoord 1

leverkusen 1

auxerre 1

osasuna 1

ajax 3+

sevilla 3+

ulog 500din dobitak 2500

valjda ce da mi dodje bem ga...

auxerre prosao za sad, da vidimo dalje...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

dobro...kad sam ushao u kladionicu da dignem pare, rekao mi je da nije dobitni tiket...a kvote su 2.05 sve, sem liverpula i chelsija koji su 2.15....tako da, u svemu sam u pravu, sem shto sam istripovao da sam zabo sistem....istripovao sam da je spartak bio 1:1 na poluvremenu, jer se ranije zavrshila, a gledao sam na livescore...a i kako ne bi bio profitabilan?

5/8 = 3/8

(8*7*6)/(3*2*1) =56kombinacija

1000/56=zaokruzicemo na 20kinti po kombinaciji,ali nije 20,tu je negde oko 17.5

aj da zaokruzimo kvote na XP nek budu 2...2*2*2*2*2=32

20*32=640kinti

iz toga stoji da sistem 5/8 nije profitabilan ako imas prosecnu kvotu 2...nadam se da sam moju teoriju potkrepio dokazima :))

@topic

Fejnord...sta reci...10tisuca...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

znam ja teoriju...i svidja mi se sve to, ali na tiketu pishe minimalni dobitak i maximalni dobitak :) a kompjuter ne greshi. Al svejedno sam popizdeo shto mi nije to ushlo, iako je bio tiket zajebancije.liverpul me vadi svakako...Nego , fejnord je oduvek bio mach sa dve oshtrice :\

Edited by Spils
Link to comment
Share on other sites

evo sta sam odigrao za sutra...

1. tiket

Internacional - parana 1

mipa - inter 1

tps - helsinki 2

okser - nant 1

boka - velez 3+

2.tiket

groning - vitese 1

djurgarden - halmsta 1

tirol - sturm 1

pasing - altah 1

totenhem - ports. 1

3.tiket

deportivo - sosijedad 1

real - atletiko x2

okser - nant 1

vesterlo - briz 2

valensija - nanstik 1

braga - porto 2

na svaki sam ulozio po 100din... dobici su 2ipo , 2ipo i 1ipo...

neka mi samo jedan udje bicu srecan... makar da vratim kes

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

uzeh 18soma na 5...dan kojim su dominirali monako,piterhed i werder :))

uzeo bih jos 8,nego mrtva Zilina je nakon 6 odigranih utakmica na njenom terenu i 6 pobeda uz gol razliku 20:1 resila da obori moj tiket na kojem je ona bila najmanja kvota,ali jbg,zadovoljan sam i ovim sto mi je zivot dao...

sutra cu vec nekako iskombinovati west hem,fiorentinu,inter,djurgarden,sevilju i jos nesto

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mrtvi monako za 20000 k aaaaaa

a bilbao - barsa x-2

torino - lacio x-2

monako - le man 1-1

birsot - muskoron 1-1

ulozenih 100 din

omfg

a danas

inter 2-2 mora ih usrati jednom

sevilja p2+

marsej 1-1

viljareal 2

espanjol 1

Edited by G0raN
Link to comment
Share on other sites

hehe

prosli mi tiket 1. i tiket 2. a na 3cem cekam sutra porto 2 .... i tooooo idemo :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

jezivo kako Inter i West Ham iznova i iznova kiksiraju,pukoh na njih za 12soma,ulozih 1500

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

odigrah za 500kinti Bosnu H1,FMP 2,Zvezda H2 i jbt dodam zbog uslova Oxford 1...i oni mutanti 2:2,svaka im cast

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

singlirah Darlington keca za soma...danas mi se desila prva materijalna korist od faxa,sprecila me da stignem da odigram keca na nase mlade :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...