Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

posle duzeg vremena ne igranja kladionice (nisam cak ni pratio rezultate) odigrao sam par tiketa... sa ortakom neke sprdnje i jedan "ozbiljan" ..

milan 2

roma 2

bayern m 1

benfica 1

------------

~5.5 za neku malu kintu.. nista veliko ali opet lepo bi bilo da mi upadne [:)]

italijani usli i sada cekam bayern koji je krenuo i to ako prodje veceras benficu [:D]

wish me a luck [;)]

fml

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbg matori... navratio sam dp space-a danas oko 14h... da sam znao da si tu... pa da igramo zajedno :))

za 2200 pao lil (uplata 50)

za 3000 pao totenham (uplata 100)

ali to nije nista

za 7000 pao feyenord (uplata 1000)

kad treba da dodje, GOLA nema... ali kad treba da obori tiket padnu tri komada u FT-u...

posto ja rodjenoj sestri ne bih verovao da je ovoliko malericna, upravo skeniram tikete... btw... kako da ih postujem... posto to nikada nisam radio...

sutra igram sve... makar i mrtvi hokej na travi u zanzibaru... nakucacu kvotu 10000... %^$%^@$&^%@^&

Edited by JetSet

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Ja ti verujem :P..shanse da fejnord sjebe ovako kako je sjebao su odprilike iste kao da braga igra 4+ al sta ces,fudbal je to;)) upao mi seltik,dinamo zg,milan,deportivo i fejnord me sjebe,primi 2 gola u 90+ minutu od smesne brede,uzas

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Subota:

Everton 1

Lion 2-3

Osasuna 2-3

Bordo 1

Real 2

koef. 25

Nedelja:

Nosen na krilima pobede uplatio sam prvo dva tiketa

prvi je pao

fejenord 2

totenhem 2

do 88 minuta oba su prolazila :(

drugi - koef. 12

Milan 2

Sampdoria 1

Roma 2

Selta 2-3 (u prvih 15 je pao prvi i jedini gol) smorio sam se i otisao da uplatim jos jedan

Dinamo Z 2

Valensija 0-2

Lil X

Genk 1

Inter 0-2 (Znaci pao mi je secer kad sam video onaj slobodnjak)

koef. 30

fml

Link to comment
Share on other sites

posto ja rodjenoj sestri ne bih verovao da je ovoliko malericna, upravo skeniram tikete... btw... kako da ih postujem... posto to nikada nisam radio...

prvo moras da ih okacis na neki sajt .... gde mogu da se upload-uju slike ...

onda nam das link .... ili ih stavis ovde (stisnes IMG i tu uneses link od slike )

ali nema potrebe verujemo ti ...

ajde valjda ce biti bolje ovih dana ...

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam da li je neko dobio ovaj vikend!!!

strasno kakvi su rezultati bili... nista nisam pogodio, a mnogo sam se nadao :)

ja se uvek nadam [:D][:D]

ajde bre spremajte se u sredu i cetvrtak cup UEFA ....

to nikad nisam mogo pogadjati .. ali moram jednom da probijem led ...

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

danas me sjebala hanza (igro prvi daje gol 1_|).... bio lep kes ... jos mi ona u kladionici pogresno otkucala na west hem ... ja igro prvi daje gol 1 .... a ono otkucala prvo poluvreme 1 ... tako bilo jos veca kvota ....pogodio jos Olimpiakos , cesena ....

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

kolko vidim samo budjavi kolchester,jbg bad luck...

sutra samo tako igram protiv Artmedie!!!!Jebeno su rasprodali ceo tim...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Artmedia x2

Salke 1

Litex 1x

Bolton 1x

sigura tiket za veci ulog

tiket za manji ulog

Artmedia X-2,X-X

bolton 1

Salke 1-1

Litex 1

Lokomotiva 0-1

I za cetvrtak

Hsv 2

Palermo 2

e sad videh tiket ultras...svaka cast machko!

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

1.35 na real... o boze lopova :))

14.2. mi je bio rodjendan... i ortak mi uplati i zezanja tiket na 100 kinti... da mi razbije maler... real (kv 1.45 u golden goal-u ), blackburn, liverpool, schalke, crystal i onu simpaticnu raspalu ekipu za koju nastupa nasa devojcica... da da... onu koja je imala dva crvena kartona i primila gol iz penala na domacem terenu :)

a moji tiketi su doziveli teski krah... poslednja cetiri para uefe sam igrao x-1 (sist. 3/4) nadao sam se doci ce neki kecevi... prosao samo betis?????????

najblizi dobitku je bio:

udine 0-2

bolton 0-2

bragantino 3+ (mada su me ubedjivali da igram 5+... trenutno 3-3 :) )

albacete 0-1

od sutra samo podizem pare... nisam popizdeo... jednostavno sam resio... ovaj palermo 2 mi se jako svidja... a kad se mani svidja znaci da nesto nije u redu... ;)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

ehhhh tuzna je moja muka

uplatio sam onaj prvi tiket za 10e i puknem na Litex 1x

uplatim za 1000din

Levski 2

Galatasaraj 2

Salke 1

Bolton 1

Moguci dobitak 20663...moze da padne sken ako hocete,jos uvek mi zao da ga bacim...:((((((

ali najgrdje je sto Levski u 87om minutu zatrepti 1:1 vec sam hteo da se ubijem,kad ono vrate opet 0:1,galatasaraj dade gol u 86minutu a Salke ga dadne u 88om...znaci 3 tekme me ubishe do samog kraja,i onako reko bog me pogledo 3 puta valjda ce i 4ti kad ono ostade Bolton 0:0

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da je zerard pogodio penal u prvom promasio bih samo milvol za 15200!!!!!!!!

ovako 2 promasaja!! ne pamtim kada sam odigrao tiket za tolike pare, bilo je ono, ako udje-UDJE!

odigrao sam:

sefild-reding .......X....1-1 (1:1)

'neko'-lejton....... X....1-1 (1:0)

gretna - 'neko......1....4-0 (1:0)

real-saragosa......1-1..4-0 (1:0)

liverpul-arsebal...1-1..1-0 (0:0)

milvol-'neko'.......1.....1-1 (0:0)

TUGA!!! ali ok, zadovoljan sam sto sam pogodio 4,5 tekmi :)

BICE BOLJE ZA VIKEND!!!

Link to comment
Share on other sites

Thun - HSV

thun igra na neutralnom terenu... ako sam dobro upucen promenili su trenera... neki vazni igaci su napustili tim... HSV takodje ima odredjenih problema, ali mislim da je ovde njihova sansa za trijumf makar 6/10...

tip: 2

Slavia - Palermo

tvrda utakmica... ne verujem da moze da udje 3+... mislim da je x2 i 0-2 realna opcija za ovaj mec... posto je volim da silujem probacu i 0-1... kao i tacan rezultat 0-0 i 0-1... iako palermo u gostima igra ocajno mislim da je neozbiljno porediti italijanske prvoligase sa slabasnom slavijom...

tip: 2, X2, 0-1, 0-2

Sttutgart - Middlesbrough

ova utakmica bi trebala da bude jos tvrdja od prethodne :) da se ne ponavljam sa tipovima... medjutim sttutgart ima novog trenera koji ce mozda nastupiti sa idejom: igramo na gol vise (to bi ubilo moju napacenu dusu koja ce u ovoj utakmici navijati za antifudbal)... middlesbrough do sada nije primio gol u UEFA kupu... nadam se da ga danas nece ni dati...

tip: X, 0-1, 0-2

FC Kopenhagen - Kalmar

kopenhagen je po meni kvalitetniji tim... zavise samo od sebe, ali za to im je neophodna pobeda... igrati royal ligu je maloumno :) , ali u nedostatku meceva ja danas nemam izbora.

tip:1

Valerenga Oslo - Hammarby

valerenga ima sanse, samo ako pobedi... doduse to isto bi trebalo da vazi i za gosta (ako sam dobro protumacio pravila i tabelu). kvota od 1.9 je jako primamljiva. nadam se da ce me danas malo i sreca pogurati... nisam je imao u prethodne dve nedelje...

tip: 1

miks:

slavia 0-2

sttutgart 0-1

valerenga 1

slavia 0-1

sttutgart 0-2

kopenhagen 1

valerenga 1

kopenhagen 1

hsv 2

palermo 2

prepisujte JA DANAS DOBIJAM :)))))))))))))))))))))))

ovaj grad je preveliki i za kladzu i za mene... i da... jedan zanimljiv podatak... prvi put u zivotu sam usao u lokalnu kladionicu east monaco... kad god sam usao negde prvi put bio sam u plusu... nije uvek dobro oslanjati se na tradiciu... danas jetset... ovaj jeste...

jetset

Link to comment
Share on other sites

He,a ja bas igrao slaviju 3+...videcemo sta ce biti:)

Inace zanimljivo da nije pomenuta utakmica midtjiland - start, mislim da bi to trebao da bude siguran 1 sobzirom da je start vec ispao ako se ne varam...mada i midtjiland je sigurno prvi tako da...i to cemo videti :>

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...