Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

zajebala te i Bastia...

KAKAV SMOR!!!!

Srusi me Leiria u poslednjem minutu,a vodila 2:0 jebem ih usta...da bog da ispali!!!!

evo vidim sad strasno !! nemozes nista pogoditi !!!

neznam evo neki predlozi za danas :

egipat - maroko X2 - maroko igra odlicno a cito sam izjavu trenera egipta da su zadovoljni sa neresenim rezultatom !

Macclesfield - Hereford 1 (2.20) - hereford bez pola ekipe

aresenal - wigan 1 - wigan bez dosta igraca a arsenal mora da pobedi

lacio - inter X - inter uvek igra pod opterecenjem tu zbog mancinija i cesto zavrsava nereseno a to mu i odgovara jer je prva utakmica

Edited by ultrasns

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^

svaka cast majstore,mada cupavo bilo za Egipat,napaljeni domacini,svaka cast za tip...

mene i danas srusio samo jedan par i to mrtvi Bajern,kvota 1.25!!!

Ubo sam Slonove,Arsenal,Plimut,Rocdejl 3+ i Bajern mrtvi opet za slicnu sumu ko juce...jbg!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

^

svaka cast majstore,mada cupavo bilo za Egipat,napaljeni domacini,svaka cast za tip...

mene i danas srusio samo jedan par i to mrtvi Bajern,kvota 1.25!!!

Ubo sam Slonove,Arsenal,Plimut,Rocdejl 3+ i Bajern mrtvi opet za slicnu sumu ko juce...jbg!

nisam dobio jbt kakav sam ja bolid to strasno!! ono gledam ceo dan po internetu i ono sklopim ta 4 para !! i onda odem u kladionicu i dodam Morecambe - Scarborough 1 a ono 0:3 (kvote 1.5) da neverujes !!! onako bez veze kao aj da stavim da povecam malo dobitak !!! strasno

a BAYERn zajebo sve zivo i na kraju prosli pederi jedni !!!

evo predloga za danas :

CAMEROON - TOGO 1-1 8/10

Gent AA - Standard Liege 1X 8/10

Zulte Waregem - Westerlo 1 7/10

Espanyol - Cadiz X2 9/10

Southampton FC - Crystal Palace smrdi na X !!!! 5/10

tako otprilike za danas !! nema danas nesto posebno

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

brate ja sam ubo cak i stockport...

a bajern toliko nisam zeleo da igram da ne znam koji mi qrac bi...

danas sam igrao na crystal... u boljoj su formi... a sautempton je ostao bez dva vazna igraca... hrabro na goste... igrao sam i na kongo... mrtvaci imaju crveni karton vec 20 min... :)

kamerun 1 i od 2-3

udineze - sampdoria 1

ofenbah 2-3

ne znam ni sam sta sve... sve sam pare dao... ako nista ne prodje ja sam kaput...

4 tiketa raznih kombinacija... a da igrao sam i na charlroi-a... ne smem ni da gledam tikete do veceras... da se ne smorim pre vremena... uglavnom nista pametno cisto ubadanje... i dalje igram 2 tekme 2-3 sa progresijom 1.5 puta prethodni ulog... DANAS MORA UCI :))))

Link to comment
Share on other sites

brate ja sam ubo cak i stockport...

a bajern toliko nisam zeleo da igram da ne znam koji mi qrac bi...

danas sam igrao na crystal... u boljoj su formi... a sautempton je ostao bez dva vazna igraca... hrabro na goste... igrao sam i na kongo... mrtvaci imaju crveni karton vec 20 min... :)

kamerun 1 i od 2-3

udineze - sampdoria 1

ofenbah 2-3

ne znam ni sam sta sve... sve sam pare dao... ako nista ne prodje ja sam kaput...

4 tiketa raznih kombinacija... a da igrao sam i na charlroi-a... ne smem ni da gledam tikete do veceras... da se ne smorim pre vremena... uglavnom nista pametno cisto ubadanje... i dalje igram 2 tekme 2-3 sa progresijom 1.5 puta prethodni ulog... DANAS MORA UCI :))))

jetset

Link to comment
Share on other sites

sva sreca nisam stigo da uplatim nista !!! ono kamerun x-1 i espanjol 1 ova dva pogodio a izgleda da cu i sautempton pogoditi ! sve u svemu dobro je da nisam stigo da uplatim jer sam osecao da je danas los dan !

Edited by ultrasns

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

tiket 4/5 (tri dvojke i dva keca) prosla jedna tekma i CETIRI IKSA... smejem se vec sat vremena...

sva sreca pa mi je tiket 2/3 gola prosao... posto ne bih imao para da ispratim sledecu cifru u progresiji :) kamerunci su mi pojeli dzigericu... mada ni ofenbah nije bas delovao sjajno (posle pola sata 1:1 i crveni karton :) )

inace ortaku sam usinglirao udineze... ajd sto je on bio siguran da ce doci... nego sto sam i ja bio u tripu DOKLE BRE VISE... to mi je bedak dana...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

danas se igra :

ZAMBIA - GUINEA prvo poluvreme X (samo to necu stici da uplatim) 8/10

Juventus - Roma 0-2 7/10

Zaragoza - Barcelona x (kao malo iznenadjenje ,veoma hladno vreme se veceras ocekuje i barsa igra bez dosta standardnih igraca a prva utakmica zavrsena 2:0 za barsu) 5/10

TUNISIA - SOUTH AFRICA 3+ (obe ekipe igraju efikasno i bice dosta golova ) 9/10

ali slabo danas jako , odigracu tunis 3+ i juve 0-2 u duplom singlu !!! to je to ! pozdrav

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

kakvo sranje da neverujes ! pogodim rems X-X i promasim onaj glupi helmond 1.50 da neverujes kako me nece !! jbt ono evo vec drugi put sam ostavi dobitak na forumu !! rems x-x (4.25) ali kad ja moram da dodajem jos neke gluposti uvek i na tome padnem

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

singl na Mancester city 10evra,jos uvek nisam u nekom vecem plusu da pocnem da dizem sumu na singlove...

Tiket br 1.

Man.City 1

Celzi 2

Atl.Madrid 1 (ovo ide uvece na singl)

Herenven 2

Leverkuzen 1

200din : 5236din

Tiket br.2

Palermo 1

Okser 1

St.etjen 1

Herta 1

Hemofarm 1

75din : 1200din

Imam jos tu neki sistem 5/6 da ga ne kucam sad sve u svemu ako prodje,skeniram ga :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

greuter - ofenbah... probajte u sirem sistemu 2 -> 1... juce me je mrtva sparta prodala (2-3 gola)... danas standardno osim ovog ofenbah-a nista specijalno... juce mi je prosao atl. madrid... danas cekam neke "sigurice"... mrtvi milan je morao da padne... mada kako su igrali, sampdoria je trebala da ih ZGAZI...

danas po meni vredi odigrati i na real...

Edited by JetSet

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

juce sam se ispromasivao, nisam imao vremena da kucam sta sam igrao, ali jedan moram da vam napisem ovde...

njukasl 2-2

vest hem 1-1

harts 1-1

herenven 1-1

i promasim sugavi studgart 1-1 (bilo iz 2 u 2 0:1; 0-1)

tiket je bio ono, ako prodje prodje, dobitak preko 9.500... smorio saam se ....

/edit

e da, jos sam na jednom tiketu promasio samo reding 1... ali za neka 3k din sto i nije za samoubistvo...

/edit

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

aaaaa,razbio sam ih...

juce singlirao City kao sto sam naveo,a onda uvece singlirao za hiljadarku Atl.Madrid...bilo bi jos para nego sam zakasnio na herenven,budala,imao u najblizem lokalu 1.7 kvotu a u mocartu bila 1.9 i ja zeljanija zakasnio...a kao sto vidite Celzi me zajebao za 5soma...

a za danas jes da kasnim,ali evo,posle ide skeniranje

Tiket 1

Parma 2

Lacio 2

500din : 3510din

Tiket 2

Juve 2

Alaves 1

Barsa 2

Madjarska-Island 2(rukomet)

1000din : 8100din

Tiket3

Groningen 1

Espanjol 1

Briz 2

Lion 2

100din : 1400din

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mrtvi inter ima jos 15 min shanse :|

edit: :))) figo i stankovic to the rescue elem evo tiketa:

man. utd 2

fejnord 2

grojter 1

inter 2

lil 1

braga 1

300>3800 ..ceka se jos braga al valjda nece da sjebu:]

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

dobio sam danas 2300 na 200! ubo sevilju , liverpul , trevizo , groningen ... sve u svemu nije los vikend !! dosta toga imam pogodjeno moglo je biti i vise para !! cujemo se ovih dana u sredu ima dosta tekmi !!

Edited by ultrasns

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...