Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ah,srusi me Torki za pocetak :))

shvabe bruka nerealne kao i uvek,srusile drugi tiket...odigrao da se izvadim dubl za 3soma Marsej i PSZ,a za 500djunti,Marsej iz keca,PSZ i Lil kecheve...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dobio Estudijantes - Forum, Sevilju, Barselonu, Partizan... i jednom u zivotu odigram na Zvezdu basket, i navijam da dobiju... i prodaju me... :(

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ubistvo danas...8soma minusa...sutra ide mnogo bolji dan,odmah u startu znam...vraticu se :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

au danas rushio leverkuzen,valensija,almeria,englezi svi redom,francuzi...zhasu...btw sutra je galatasaraj fix kola za mene.

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Ono shto kontam da stavim:

Arsenal-Wigan 1 -Arsenal ako oce u LS mora da pobedi , dok wigan chillira u sredini , a chisto sumnjam da ce odmarati igrace za finale , koje je tek za 11 dana...

Portsmouth-Liverpool 2-Portsmouth se posteno namucio poslednjih nekoliko kola i obzbedio opstanak , jes da igraju kuci , ali kontam da je svima vetj pun kurac i da ce igrati lagano , dok liverpul ima shanse za drugo mesto.

West Ham-Tottenham - West ham je skoncentrisan na kup , i kulira u sredini , dok totenhemu treba pobeda (u slucaju da arsenal pobedi) za cetvrto mesto i LS , napaljeni su maximalno.

Kontam da josh metnem i young boys - thun 1.

sve svega , kvota 6 , metnem iljadu dinara.

Aj bacite komentar ili neku primedbu il vash predlog...

Link to comment
Share on other sites

Mancester 1

Minhen 1860 1

Kortrijk 1

Dinamo D. 1

Bilbao x2,2

ima tu jos brdo tekmi koje treba uklopiti ali ovo 99% ide na tiket koji ce da me vrati u + :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

elem...ovako :)))

2soma,dobitak 8

Drezden

Minhen

Arsenal

Mancester

som,dobitak 50

drezden

minhen

mancester

arsenal

kortrijk

haka 2

bilbao 2

sistem 2/4 sa 3 fixa,uplata 500,minimalno 3200

mancester

minhen fixevi

drezden

lece 1

hanza 2

bilbao 2 2/4

haka 2-2

tiket za 200djunti,dobitak 5soma

njukasl 1

fulam 1

saragosa 1

burghauzen 2

tiket za 300djunti,dobitak 3soma

betis

haka

i jos nesto,zaboravio sam :)))

eto,to mu to otprilike,ili minus od 11soma sveukupno danas i juche,ili se vracam gde mi je mesto :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ovako je mozda i najbolje...a ne da arsenal osvoji ls,a totehnem sve jedno pljuga u kupu uefa(opcija kad bi totenhem bio 4.a arsa 5.)

uf kakvu su atmosferu napravile tobzije:)alal im vera

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

prepolovio sam jucerasnji minus,tako da sam u podnosljivom minusu:))eto da sam imao malo vise srece na tiketu za 200djunti gde me je prodao samo burghauzen,sad bi bio u +...odigrao sam tiket za 200djunti,dobitak 1500,vode mi sporting,gil vicente,cekam jos gimaraes da povede i bilbao x2 za kintu...singlirao sam bilbao 2,za 750djunti,dobitak 3soma,tako da ako udje 2ka tu,onda sam u veoma malom zanemarljivom minusu :)) a za preostalih 50kinti sto mi ostalo do soma sam lupao poker i nagembovao 200kinti i uzeo :)))) ihihihhi...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ovo postaje opasno... jos ti samo fali da krenes da igras rulet!!

jbt evo ima vec PUNA 4 meseca od kako sam zadnji put digao pare, ali ne znam zasto se zalim kada nedeljno odigram po 2 tiketa, jedan subota jedan nedelja po 50din.. ovo bre sve sami veliki igraci na ruru, mislim po visini uplate.

Link to comment
Share on other sites

u minusu 3 soma za vikend i taman razmisljam da se samoubijem;)) i udje mi za 4 soma poslednji tiket

sporting,jang bojZ,ajax,galata,huelva...uh ovo izvlacenje je lepse od cistog dobitka keve mi;))

btw od 10 utakmica u premier ligi uslo 8 kecheva...zlo

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ali:

Deportivo La Coruna [1 - 2] Athletic Bilbao

19' [1 - 0] Arizmendi

70' [1 - 1] J. Casas

88' [1 - 2] P. Orbaiz (pen.)

/edit pa da li si ovo prosao????

som,dobitak 50

drezden

minhen

mancester

arsenal

kortrijk

haka 2

bilbao 2

STA JE KORTRIJK ??!?!??! /edit

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

o jebem ti  bilbao, kako si me zajebao :)))

ako ne uleti, skeniram tiket sa 9 parova od 100 kinti i vijam te po bg-u za ovaj x2 :))

ne chujem te macane :))) fudbal se igra 90minuta :)))

nego,reci mi opet,kad mi placas pice? ;))))

ali:

Deportivo La Coruna [1 - 2] Athletic Bilbao

19' [1 - 0] Arizmendi   

70' [1 - 1]  J. Casas 

88' [1 - 2]  P. Orbaiz (pen.) 

/edit pa da li si ovo prosao????

som,dobitak 50

drezden

minhen

mancester

arsenal

kortrijk

haka 2

bilbao 2

STA JE KORTRIJK ??!?!??! /edit

jebeni kortrijk i haka mi srusili tiket...oba X-a bila...tako blizu a tako daleko :)

@topic

Vrati me Bilbao na negativnu nulu i to ni manje ni vise nego iz keca u dvojku,tako da ovaj vikend ko da sam prespavao...:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nego...aj bolje da vam kazem odmah dok se ne procuje,a kontam da ce uskoro...

ukrajinska liga,u pitanju je volyn...gubi u ovom kolu,u poslednjem dobija...prilicno sam ubedjen u taj info,recimo da je dosao od lika koji je tamo otisao pre jednu dinu upravo iz PSK-a (reveeee :))) i sad je javio svojim bivsim saigracima medju kojima je i moj ortak koji igra ovde...valjda nije buva jebem mu mamu...aj srecno,u kladionici forma mozete da singlirate sigurno ako bude bilo u ponudi...

inace,ovo skroz zaboravih da vam kazem...dosao je bio kec...i to iz keca...znaci Volyn je izgubio kako je planirano,a sledece kolo dobija...inace,naravno da nigde nije bilo da se uplati :)))

nije ga ni u ponudi bilo,pa da se barem nerviram sto je blokirano...aj nadam se da ce se sledece nedelje neko zajebati,pa da ce ih imati u ponudi...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma pice enitajm :)) mozhe sad i gajba, dok ne potroshim :)

ali ovaj penal omg omg omg, gledam sad na pregledu :)) videlo penala nije :p

svejedno , da sam se iznervirao, jesam, da sam sad srecan, jesam

nisi rekao suma koja je?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

inace,ovo skroz zaboravih da vam kazem...dosao je bio kec...i to iz keca...znaci Volyn je izgubio kako je planirano,a sledece kolo dobija...inace,naravno da nigde nije bilo da se uplati :)))

nije ga ni u ponudi bilo,pa da se barem nerviram sto je blokirano...aj nadam se da ce se sledece nedelje neko zajebati,pa da ce ih imati u ponudi...

igrao ja u novom sadu ne znam tacno koja kladionica drug mi uplatio ali stavio sam samo na tiket posto mi je javio da je kvota bila 1.75 ja sam kontao jedno 3-4-5 pa da stavim soma ali ovako ... inace za vikend totlni promnasaji ni sam ne znam kolki mi je minus alii cekam sledeci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...