Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bravo Linke :))

jbt,ja htedoh isto da ga singliram,i usro sam se i stavio ga na tiket...i evo jebe me Willem II za kintu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

eh...jutros sam se tako iznervirao,kao pogledam rezultate,jbt ono WilemII preokrenuo a zato mrtva Bastija opet u ko zna koliko zadnjih nedelja me izjebe petkom uvece za kintu...strasno...

danas mi tako krivo sto sam zakasnio da singliram Ankaru protiv Manise,to je jedna od onih tekmi u kojima ima i vise od igre...

igracu na Bolton,Grejs,Stutgart i sta ja znam jos...ima jako lepih parova po meni...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

aaaa,zasto Celtuuuu??I zasto 3 sigure iz Italije,jedna ce prodati...joj,aj puno srece!!!

Ja za 3soma odigrao Bolton i Grejs,dobitak 10800...a imam jedan tiket od 500djunti(portsmut,stutgart,kajzer,fiorentina,wolfsburg x2)dobitak 4500...to je to za sad...e da,imam i neki tiket od 100kinti,dobitak 3500...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Portsmut dobi do kraja...a jebem mu mater,bas mi krivo zbog tebe...ode ta trenerka koju si hteo :)

dodji u Pancevo,obuci cu te ja od glave do pete na buvljaku,ja castim :)))))))))

ja uzeo ovih 10800,a mrtvi Stutgart me izjebe za 4500...jos sam srecan sto stutgart nisam vezao sa ova dva para,tako da sam zadovoljan :))...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa eto vidis skoro uvek bacim pred mecheve cisto da ne bude posle "lako je biti general posle bitke"

ae potrudicu se da malo podignem nivo ovg topica :)))

evo za sutra imajte u planu Santander 1

analiza sledi :))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

danas sam malo nesto dobio,750 din(fener 1-1 singl ;))),btw na drugom me izjebao arsenal za 4 soma,igrao sam x-1)...ali onaj Anrijev gol,znaci ja sam se presekao kad sam video to umetje.Prosto mi nekako zhao totenhema koliko su jadni i na kakav nacin su morali da iscupaju taj bod za ligu shampiona :)

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

e mrtvu juventusu!!!

samo se ti zajebavaj!! pa ces i bez titule da ostanes :@

zasto me uvek zajebe najmanja kvota???

reci to mom ortaku......

igrao pacenik NHL. a u zivotu nije cuo za timove. i sve dobio, igrao valjda Kijevo (nisam siguran a sada mi je muka da gledam) X...

i na kraju - Juve...

20k ode niz vodu :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

mlb je govno :) vreme je govno :)

odlozeno washington-atlanta, tj. najveca kvota na tiketu koji sam odigrao, pa sam dobio samo 1000 din umesto zasluzene 2000 :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

igracu Santander,Real i trazim jos jednu siguru,za sad imam 2.64kvotu,hocu da napravim otprilike 4 kvotu i da dam 100jura...znaci trazim jos jednu 1.5 kvotu barem...sad cu je nadjem :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

evo da ti ja pomognem, yankees-o's 1, big unit vs. chen, ne moze da omane ;) mozda bude malo ispod 1.5, dodushe, josh nije izashla lista...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

to ti je malo zajebano :) mislim, najverovatnije ima, ali nashe kladinoce, a ponajvishe meridian, iz meni totalno nepoznatih razloga izbace po neki par nekih vecheri :)

zato recimo ko se kladi u romi tokom nba sezone moze videti u listi 4 para, a to veche se igra recimo 10 :D

shto se toga tiche, lavovi su bez premca, uvek sve tekme iz nba, nhl i nfl, tu nema priche. ali samo josh da ubace mlb u ponudu :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Sto ste tako sigurni u Santander...Mislim , hetafe je dobra ekipa , a pogotovo u poslednje vreme pruzaju dobre partije...

1)lepa kvota :)

2)Santander u nizu od 5 tekmi bez pobede...igrali kuci nereseno sa Barsom i jos nekim...tvrdim da ce do kraja uspeti da se izvuku...

3)Hetafe u solidnoj formi i vreme je da dodje do opustanja kod jedne takve ekipe...na poslednja 3gostovanja imaju nereseno,pa 2 pobede...po nekom zakonu verovatnoce,retko koji tim moze da veze 2pobede zaredom kod kuce,a Hetafe je to uspeo u gostima...vreme je da se to prekine...

i jedni i drugi bez znacajnijih izostanaka...imati na umu da je juce sosijedad dobio,a alaves izgubio...majorka ima tesku tekmu sa Osasunom,Espanjol i Betis igraju izmedju sebe,a gori i jednima i drugima...Kadiz ima tesku tekmu kuci sa solidnim Deportivom...prava prilika da se iskoristi kiks ostalih konkurenata za opstanak...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

igrao i ja santander,vezao sa verderom (shalke fokusiran na uefa kup),bajernom (overava titulu) i vest hemom('boro fokusiran na uefa kup a i toliko utakmica su igrali da je cudo kako hodaju vishe:)

kvota 16 dobitak mogutji 3200 (nisam bas pri parama da dajem vishe tako da...:)

ps.aj srecno svima danas

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ja odigrah Santander i Real za 8soma...dobitak 20...

odigrah za 200 Samsun,Elfsborg,Drezden,Atvidaberg,Xamax,Alesund...dobitak 10

odigrah za 500 frajburg,brizh,bajern,vitese,almeria...dobitak 4500

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i da,ako puknem sve ovo danas,u minusu sam za vikend oko soma i po...jer sam juce bio cist 8soma...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...