Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

NE SPOMINJITE MI KLADIONICU !!!

OD CHETVRTKA, KAKO JE PSG POCHEO DA KENJA, NISHTA NIJE USHLO!

Na svakom tiketu jedan par... Sad sam prebrojao, 7 tiketa, 2000 uplaceno, i na svih sedam po jedan par zajebao... Ne mogu da verujem...

Fora, odigram za 100 dinara, nabravim kvotu 40, ode na 1 par, a onda 500 dinara, kvota 2.9, opet jedan par :(((

Najjache je kad sam u subotu imao samo concordiu na chekanju za 3k, i u 20 minutu povede 1-0, kontam ne moram da branim tiket... Kad ono, u '80 1-1.... TAD SAM POLUDEEEEEEOOOOO!! : ((((((((((

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo reci koliko kesa i da pucam sebi u noge !!!!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

sunce me greje zestoko za sad

blekburn i liverpul,u singlu oba + sam ih dublirao :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam dali je bilo coveka na svetu koji iole prati kladzu da nije igrao saragosu i bajern za vikend a samim tim i cupao kosu..

jes da bajern nije neka sigurna ekipa,ali eeeej menhengladbah...raspad najveci...

a divna saragosa koja ubija sve redom kuci u poslednjih 5 minuta primi 2 gola od osasune? ma zajebavaju me...

zato veceras iskupljivanje...shaktar x2, inter x2, roma 2-3, sporting 1, celzi 3pl..ako se stavi milja nije loshe..a za verder cemio da vidimo,najmudrije zaobici i gledati i uzivati

Link to comment
Share on other sites

danas cepam keca na Olimpijakos,Linkoln i Aldershot

razmisljam se i Romu keca,jes da ne treba ni jednima ni drugima,ali ejjj Valensija je totalno osakacena povredama,ali totalno...boli ih kurac sigurno su prvi...

Obje momčadi uoči ove utakmice imaju velikih kadrovskih problema s obzirom na veliki broj ozlijeđenih igrača.

Romi će tako danas nedostajati Francesco Totti, Alberto Aquilani i David Pizarro, dok je upitan nastup Simonea Perotte.

S druge strane u momčadi Valencie bi bilo lak

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ima bar kvota 4 za Lil da se nadje posto cujem da je padala pa da je singliram i pokrijem sa x-x.Milan je SVAKU utakmicu u LS koja mu nije bila vazna za plasman izgubio u poslednje 3 godine a tada su imali tim.Uglavnom,ovo poslednje kolo sluzi da se kladionice obogate posto sve zavisi od motivacije timova,a pola timova nema motivaciju :).Najsigurnije mi deluje Inter x2 (2?),lil 2 i arsenal x zakucan (i porto i arsenal prolaze sa iksom...Henry ne igra tako da i 0-2 zakucano,tacan rezultat : 1-1 )

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

hm da li je bash tako

uzmi primer Barse danas

stavljena je kvota 1.4

a realna je bar 1.7

kvota od 1.7 povlachi dosta velike uplate u singlu i samim kecom na Barsu kladionice bi imale jako velik minus...ovako imas kvotu koja odvlachi od stavljanja na tiket a 90% ljudi nece igrati x2

Galatasaraj isto danas,ja ne mogu da verujem da je kod mene u lokalu 3.5 na Liverpul i to samo zbog pitanja motivacije,a daleko su i jedni i drugi bez iste...

Lil mozhe najvise da se nadje po 2.8 negde i po 3 ali retko

opet imajte u vidu da je Milan

jednostavno Milan

i nemojte da se zalecete kucama na Lil

ae nadam se da cemo ih zajebati vecheras

odigrao sam za soma dindzi

linkoln,olimpijakos,roma i liverpul x2,dobitak 10soma(hteo sam i aldershot koji je odlozhen)

singlirao sam za soma olimpijakos

singlirao za 500 cistu 2 na liverpul

i za 500 odigrao romu i linkoln u dublu

ae pa bozhe pomozi

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh,ovo kolo sluzi da se kladionice obogate,a ja odustajem od velike uplate na lil posto imam 2.4 kvotu u Brazilu :/.Inace ne slazem se oko toga da 90% ljudi nije igralo x2 barsa-verder,po svim forumima i sl su ljudi igrali x2 jer jednostavno,2.3 kvota na dvoznak se ne propusta bez obzira sto je barsa sa druge strane.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...